/tema

Mano TOP 2022 metų grožio produktai ir priemonės

geriausi 2022 kosmetikos produktai

Na ką gi – 2022 metai jau į pabaigą visai. 😁 Nutariau, kad reikėtų parašyti savo šių metų TOP priemones, kurios labiausiai patiko ir yra mano šių metų atradimai – nesvarbu ar dalykai buvo nauji ar seni atrasti naujai, bet esmė, kad įrašas dedikuotas geriausiems! 😁

Išrinkti geriausius nebuvo sunku. Vistiek – kad ir kiek daug visko bandyčiau, geri ir kokybiški, man tinkantys bei patinkantys produktai išryškėja labai greit ir juos nurungti kitiems darosi sudėtinga. 😁 Neskirstysiu kategorijomis – tiesiog įvairus TOP. 

2022 TOP AROMATAS

bois imperial

Vienareikšmiškai – Bois Imperial! Šių metų vasarą įsigytas aromatas, kuris mane tiesiog nuginkluoja. Aromatas, kurį baigiu sunaudoti iki paskutinio lašo ir dar nenusibodo. Aromatas, kuriuo noriu kvepėti visą gyvenimą 😁☝️ 

Nuoroda į apžvalgą    |    Nuoroda į produktą

2022 TOP MASKUOKLIS

nyx atsiliepimai

Ilgai galvoti nereikėjo – šių metų top maskuojamoji priemonė man yra Nyx serumas-maskuoklis. Man jis nesubėga, idealiai maskuoja, gražiai atrodo ant odos, nesausina. To-bu-las mano riebiam odos tipui. 💙

Nuoroda į apžvalgą    |    Nuoroda į produktą

2022 TOP PRODUKTAS LŪPOMS

maybelline atsiliepimai

TOP šių metų produktu lūpoms vainikuoju Maybelline Lifter Glossus. Jie yra mano iš naujo atrasti produktai, kuriuos be galo mėgstu. Skaniai kvepia, gražios ir pigmentuotos spalvos vizualiai labai putlina lūpas, nelipnūs. TOP! 

Nuoroda į apžvalgą    |    Nuoroda į produktą

2022 TOP MAKIAŽO PAGRINDAS

Daugiausia kartų šiais metais perpirktas makiažo pagrindas, makiažo pagrindas, kurį naudojau visą vasarą ir makiažo pagrindas, kurį pamilau tikrai ne iš pirmo karto – Maybelline Fit Me Matte + Poreless. Man patinka šio makiažo pagrindo lengvumas, bet gebėjimas pakankamai maskuoti. Jokio kaukės efekto ir labai gražiai atrodo ant odos. O iš pirmo karto neįsimylėjau, nes pirmus bandymus kažkaip keistai ant odos atrodė. Bet tik todėl, kad buvo netinkamai paruošta oda – pastebėjau, kad makiažo pagrindai labai „nemėgsta” sunkių kremų ar makiažo bazių – iš karto kažkaip keistai dengiasi. Geriausia lengvi drėkikliai ar serumai ir tada viskas būna OK. 

Nuoroda į produktą

2022 TOP VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS PRODUKTAS

Turiu šiemet išskirti MANO hialurono serumą, kadangi per šiuos metus aš sunaudojau gal 6-7 jo buteliukus. Oda po pasitepimo šiuo serumu – švelni, minkšta, rami ir pridrėkinta. Saugi ir efektyvi sudėtis, patogu naudoti, veikia tuojau pat – ko daugiau galima norėti? Visiškas mano TOP. 

Nuoroda į apžvalgą    |    Nuoroda į produktą

2022 TOP PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTAS

Retai perku kažką antrą kart, trečią ir net ketvirtą. Tačiau šis Elvital purškiklis plaukams su hialuronu – mano favoritas 2022. Kiek šiemet teko bandyti produktų savo plaukams, nieko neatsimenu itin įsiminusio ir kartoto – tik šį purškalą. Sušvelnina ir suminkština plaukus momentaliai. Lengvina iššukavimą, mažina putimasį. TOP. 

Nuoroda į apžvalgą    |    Nuoroda į produktą

2022 TOP BLAKSTIENŲ TUŠAS

Šiemet išmėginau tikrai daug gerų tušų! Atrodė, kad man sekasi ir, kad ir kokį tušą teko mėginti – patiko. Tačiau visų metų TOP norėčiau skirti tušui, kurį turiu palyginti neseniai, tačiau jo dažniausiai griebiuosi ir nebenoriu naudoti kitų turimų. Tai Maybelline Sky High Cosmic Black. Tobulas, juodas, ilginantis, patogus ir gražiai dažantis. 

Nuoroda į apžvalgą    |    Nuoroda į produktą

2022 TOP KŪNO ODOS PRIEŽIŪROS PRODUKTAS

100% mano TOP atradimas šiais metais kūno priežiūros srityje – GEOMAR kūno šveitiklis su vynuogių kvapu. Bandžiau tik šį, tačiau man užteko suprasti, kad šie šveitikliai yra geriausi, kokius teko bandyti šveitiklius kūno odai ever. Šveičia gerai, kvepia super, o oda po šveitimo – minkšta ir net nieko teptis nebereikia. Pats šveitiklis patogus, nes aliejinės tekstūros ir niekur nekrenta, prilimpa prie kūno ir malonu šveisitis. Išbandyk – pamilsi kūno šveitimo ritualą, jeigu iki šiol nepatiko. 

Nuoroda į produktą

2022 TOP PRODUKTAS ANTAKIAMS

Buvo laikai, kai antakių rutinos neįsivaizdavau be šešėlių. Tada buvau perėjus ant tų pomadų, nes madoj buvo ryškūs ir raiškios formos antakiai 😁, po to – visokie flomasteriai ir pan. Dabar nenaudoju nieko apart antakių tušo. Tai mano TOP šių metų antakių tušas – Eveline Brow & Go. Su tokiais plaušeliais, todėl pripildo praretėjusias antakių vietas, pigmentuotas produktas, todėl nereikia daug, laikosi puikiai, patogus, mažas šepetėlis. Labai puiki priemonė, naudoju visus metus. Kaip nusipirkau, taip jokios kitos priemonės neieškojau. 😁

Nuoroda į apžvalgą  |  Nuoroda į produktą

2022 TOP KOSMETIKOS PARDUOTUVĖ

Šiemet atradau ir daugiausia kartų užsisakiau bei daugiausia kartų per dieną užsuku į Notino. 😁 Man patinka šios parduotuvės prekės ženklų asortimentas, patinka daugumos produktų kainos, daromos nuolaidos ir pasiūlymai. 

Nuoroda į parduotuvę

2022 TOP MAKIAŽO BAZĖ

geriausia makiazo baze

Nors šios bazės efektą pastebėti man užtruko, vis dėl pastebėjau ir labai ja džiaugiuosi. Iki šio produkto maniau, kad makiažo bazės yra nereikalingas, perteklinis žingsnis makiažo rutinoje. Tačiau šis produktas visiškai pakeitė mano požiūrį – pasirodo, kad aš tiesiog iki šiol niekada neturėjau ir nebandžiau geros, man tinkančios makiažo bazės. Su šia baze makiažas laikosi dvigubai ilgiau nei paprastai, o pats užbaigimas ir kaip pudra atrodo ant odos yra max gerai. Bazė iš tų limpančių, todėl nereikia išsigąsti – makiažas prie jos taip gerai prikimba, kad laikosi idealiai. Kartosiu ne kartą ir pirmą kart bijau, kad produkto neišimtų iš prekybos. 😅🙏 

Nuoroda į produktą

2022 TOP VEIDO PRAUSIKLIS

Šį prausiklį man rekomendavo gyd. dermatologė, su kuria gydausi aknę. Prausiklis be galo minimalios sudėties, nuprausia viską – net ir makiažą, o nusiprausus odos netraukia, ji švelni ir neištraumuota. Kadangi sudėtyje yra salicilo rūgšties, prausiklis švelniai šveičia odą, todėl ji mažiau kišasi ir jeigu dėviu makiažą, padeda daug geriau jį nuplauti. Tai kai nedėviu makiažo, prausikliu prausiu veidą tik kartą, o kai būnu su makiažu, pirmiausia nuvalau makiažą ir tada du kart prausiu šiuo produktu. Paprastas ir veiksmingas.

Nuoroda į produktą

2022 TOP SKUBI PAGALBA NUO SPUOGŲ

Šį topą turiu atiduoti šioms širdelėms-lipdukams nuo spuogų. Tai ideali skubi ir pirma pagalba iššokus spuogui. Jeigu turi galimybę palaikyt ant spuogo šį lipduką bent 8 val. – gali su tuo spuogu atsisveikint. Man labai patiko, jau sunaudojau beveik visas širdeles. Sudėty tik salicilo rūgštis ir arbatmedžių aliejus.

Nuoroda į apžvalgą  |  Nuoroda į produktą

2022 TOP KREMAS NUO SAULĖS

Jeigu vis dar ieškai didelės kremo nuo saulės pakuotės, už gerą kainą, spf50 ir kad tas kremas būtų idealus – žiūri kaip tik į jį. Man šis spf kremas nuo saulės yra tobulas – greit ir be jokių šydų susigeria, nepalieka jokių plėvelių ar kitų nemalonių pojūčių. Naudoju jau nebežinau kelintą pakuotę. Mano metų atradimas šimtu procentų.

Nuoroda į produktą

Tai toks tas mano šių metų topas. Tikiuosi, kad kitais, ateinančiais metais rasiu dar daugiau geresnių ir man patinkančių produktų bei priemonių, kadangi esu visiškai dėl to pamišusi! 😀

Komentaruose labai laukčiau tavo TOP priemonės ar kelių. Pasidalink! 🙂 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: