/tema

Kaip greitai nuvalyti savaiminį įdegį nuo kūno?

kaip pasalinti saivaimi idegi

Daug patarimų jau mačiau kaip teisingai paruošti odą prieš ir kaip teisingai aplikuoti savaiminio įdegio priemones. Tačiau mažiau patarimų yra apie tai, ką daryti, kai visgi eksperimentai nepavyksta ir savaiminis įdegis gaunasi ne toks, kokio tikėjomės. 😁 Pateiksiu keletą patarimų, kurie gali padėti pašalinti nevykusį įdegį greičiau nei jis nusiplautų pats. 

savaiminis idegis

1. Naudok šveičiančią pirštinę/kempinę

Su šveičiančia pirštine ar kempine bus lengviau pašalinti viršutinį odos sluoksnį, kuris šiuo metu ir yra „įdegęs” netinkamai. Užtenka tiesiog švelniai patrinti problemines vietas su tokia pirštine ir dušo geliu/muilu. Nereikia smarkiai trinti, tiesiog švelniai nušveisti – tai padės odai greičiau regeneruotis. 

2. Pabandyk savaiminio įdegio re-mover’ius

Parduotuvių lentynose jau yra produktų, skirtų ne tik savaiminiam įdegiui susikurti, bet ir jį pašalinti greičiau. Šie įdegio šalintojai paremti tuo pačiu šveitimo principu – vieni yra su fiziniais šveitikliais (grūdeliais), kiti – su cheminiais (įvairios šveičiančios rūgštys), o treti turi ir tuos, ir tuos šveičiamuosius ingredientus, kurie padeda greičiau atsikratyti nepageidaujamu įdegiu. 

3. Panaudok obuolių sidro (apple cider) actą 

Nors tai nėra skaniausiai kvepiantis patarimas, jeigu namuose turi obuolių acto, tai gali tapti pirmoji pagalba siekiant atsikratyti nepavykusio įdegio ar susidariusių dėmių. Tereikia actu suvilgyti vatos diskelį ir patepti problemines vietas ar dėmes, palikti keletai minučių ir po to nuplauti.  

savaiminio idegio patarimai

4. Įdegį pašviesinti gali ir citrina

Natūrali citrinos rūgštis taip pat gali padėti pašviesinti susidariusias dėmes ar nevykusį įdegį. Tiesiog perpjauk citriną per pusę ir jos pusele švelniai, kelias minutes patrink problemines vietas. Tiesa, jeigu turi itin jautrią ar pažeistą odą (žaizdelės, nubrozdinimai ir pan.) šį metodą geriau praleisti, kadangi citrinos rūgštis gali sudirginti odą dar labiau. 

5. Įdegį nuo delnų merginos šalina ir dantų pasta

Taip, tiesiog balinančią dantų pastą aplikuojame ant delnų ir patriname – balinančiose pastose esantis ingredientas sodium bicarbonate pašalina įdegį per dešimt minučių. Šį patarimą pamačiau kažkur interneto platybėse, atrodo – veikia. 😁 

6. Valgomosios sodos pasta gali būti išeitimi

Visiškai neturint jokios opcijos, lieka dar viena – valgomosios sodos pasta. Tereikia sumaišyti valgomąją sodą su vandeniu, kokosų aliejumi ar citrinos sultimis iki pastos konsistencijos ir aplikuoti ant probleminių vietų. Palikti keletai minučių ir švelniai pašveisti eksfolijuojančią kempine. Vėl gi – būdas, netinkamas jautrios ar pažeistos odos savininkėms, kadangi valgomoji soda nėra skirta aplikuoti ant odos ir gali sukelti sudirgimus. 

Net naudojant kokybiškas ir brangias savaiminio įdegio priemones klaidų pasitaiko. Ypač jeigu trūksta žinių kaip teisingai reikia šiuos produktus aplikuoti. Ypač klaidų pasitaiko ant tokių vietų kaip alkūnės, keliai – šios vietos linkę sugerti labai daug produkto, todėl visada patariama jas papildomai padrėkinti ir po savaiminio įdegio produkto aplikavimo šiek tiek pavalyti servetėle ir „sugerti” perteklių”. 😊

Kaip ten bebūtų, man niekada neišeina aplikuoti įdegio teisingai ir visada gaunasi blogai. 😂 

O ar tu "draugauji" su savaiminio įdegio priemonėmis?

Pasidalink komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: