/tema

Gauk įvairių produktų testavimui visiškai nemokamai – tereikia užsiregistruoti

kaip gauti nemokamu produktu

Jeigu mėgsti bandyti naujus dalykus ir apie tai pasidalinti savo socialiniuose tinkluose, šis įrašas kaip tik skirtas tau. Na, neveltui tu čia ir užėjai sužinoti kaip, ar ne? O viskas labai paprasta. Tuojau pat trumpai ir negaišdama tavo laiko viską papasakosiu.

Šią programą aš atradau jau labai seniai – kažkada, prieš gerus keturis metus aplikavau Yesstyle.com svetainėje, nes vyko atranka, kas gaus korėjietiškos kosmetikos grožio dėžutę (beauty box). Tada, rašydama tinklaraštį ir turėdama galbūt tris tūkst. sekėjų instagrame aš kažkaip praslydau ir tą dėžutę gavau. Dabar gi ši svetainė turi savo influencerių programą, į kurią gali aplikuoti visi, kurie turi sekėjų soc. tinkluose.

kaip gauti nemokamu produktu

Tereikia turėti sekėjų 

Nors Yesstyle nenurodo, kiek būtent sekėjų reikia turėti, bet aš turiu vos 5 tūkst. ir mane į programą priėmė. Taigi, jeigu jų neturite labai daug, išjungti šio įrašo skubėti nereikia. Programa priima visus soc. tinklus: Instagram, Facebook, Youtube, TikTok, Twitter ir Pinterest. Todėl jeigu turite sekėjų Instagrame, turite grupę su daug narių Facebook arba jus seka nemažai žmonių Pinterest ar TikTok – verta pabandyti. 

Ką galima gauti? 

Kas kart vis kitokį dalyką! Periodiškai pasiūlymai atsinaujina, bet visuomet yra galimybė rinktis iš trijų. Paprastai būna kosmetika, odos priežiūros priemonės, tačiau esu mačiusi ir aksesuarų bei drabužių – asortimentas tikrai platus, o siūlomi produktai – verti dėmesio, madingi ir neatgyvenos. Turiu omeny, kad visada rasi ką norėtum išbandyti. 

Pavyzdžiui, dabar galima rinktis iš tokių produktų:

Aš pati jau esu atsisiuntusi ir išbandžiusi tris produktus – vis pamirštu užsukti ir užsisakyti dar. Tačiau viskas tikra, produktai ateina, siuntimas užtrunka iki 25 d., bet paprastai per dvi savaites. 

Pasirinkus produktą, jis įsimeta į krepšelį ir yra nemokamas, reikia susimokėti tik už siuntimą. Šiuo metu matau, kad siuntimas kainuoja 9,40 EUR + PVM mokesčiai (21%). Tai kai siūlomas kremas kainuoja 30 EUR, sumokėti tik už siuntimą, manau, yra super geras pasiūlymas. Plius, patalpinę produkto apžvalgą į savo soc. tinklą ir pridavę nuorodą, gaunate ir YS taškų, kuriuos vėliau galite panaudoti apsipirkdamos ir taip gauti nuolaidų. 

Kas po to?

Gavę produktą, turite juo pasidalyti savo soc. tinkle. Reikalaujama tik viename, todėl jeigu praėjote atranką su keliomis anketomis, nereiškia, kad visose dabar ir turite spam’inti tą patį. Ar darysite apžvalgą, ar tiesiog paminėsite – jūsų reikalas. Svarbiausia panaudoti hashtag’us, kurie nurodyti prie produkto. Bet visas detales matysite užsiregistravusios – viskas labai paprasta. 

produktai influenceriams

Gaunate ne tik produktą, bet ir savo unikalų nuolaidų kodą, su kuriuo galite suteikti kitiems žmonėms 5% nuolaidą pirmam ir 2% nuolaida kitiems užsakymams. Taip pat gaunate daugiau YS taškų, kuriuos minėjau anksčiau – ir juos galite taip pat išleisti apsipirkinėjant šioje parduotuvėje. 

Mano kodas, kuris suteiks tau 5% nuolaidą pirmam užsakymui Yesstyle.com: INFLUX2020 

Viskas labai paprasta! Jeigu turi klausimų – būtinai rašyk komentaruose, padėsiu ir atsakysiu! 👍

Taip, užsiregsitravusi per mano suteiktą nuorodą ir gavusi patvirtinimą, padovanosi man 5$ (~4,4 EUR). Jeigu padėkoti už suteiktą informaciją nenori, registruokis tiesiog per bendrą nuorodą. 

Kyla klausimų? Kažkas nesigauna?

Parašyk komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: