Atsiliepimas: NYX – Bare With Me Concealer Serum maskuoklis

nyx atsiliepimai

Šiame straipsnyje noriu trumpai, bet užtikrintai papasakoti apie Nyx Cosmetics Bare With Me Concealer Serum maskuoklį. Pastebėjau, kad maskuoklio naudojimas šiai dienai yra labai iškreiptas, t.y. dauguma makiažo turinio kūrėjų naudoja jį iššviesinti paakius ir kitas zonas, nors maskuoklio paskirtis – maskuoti. 

Kodėl tai paminėjau? Todėl, kad turėdamos vieną – pernelyg šviesų jūsų odos atspalviui maskuoklį jūs galite sėkmingai išviesinti norimas zonas, tačiau ne taip sėkmingai gali pasisekti užmaskuoti spuogelius ar dėmeles.

nyx kosmetika atsiliepimai

Aš naudoju du priemonės atspalvius savo makiažo rutinoje – šviesų LIGHT ir šiek tiek tamsesnį BEIGE. Šviesus puikiai tinka iššviesinti paakių zoną, pakontūravimui. Kiek tamsesnis, kuris yra vos vos tamsesnis už mano odą – puikiai slepia bet kokius trūkumus. Tokia ta maskuoklio paslaptis – idealus, trūkumus maskuojantis maskuoklis turi būti šiek tiek tamsesnis nei jūsų oda. Tai sukuria idealų šešėlį, kuris patikimai paslepia raudonį. 

nyx kosmetika bare with me serum concealer atsiliepimai

Šis maskuoklis labai lengvas, tačiau maskuoja patikimai. Kadangi vadinasi serumas-maskuoklis, tas pavadinimas gali šiek tiek klaidinti. Ir tekstūra šios priemonės yra pakankamai klampi, tačiau neatrodo ant odos sunkiai. Toks yra šio serumo pranašumas – puikus vaizdas ant odos, ne sausas vaizdas. 

nyx atsiliepimai

Kas mane nustebino be to, kad maskuoklis maskuoja, bet neatrodo sunkiai ant odos tai yra tai, kaip jis greit ir be didelių pastangų slepia raudonį. Kartais maskuoklio reikia labai labai daug, kad paslėpti itin raudoną spuogą. Mane nustebino, kad šio Nyx maskuoklio reikia labai labai nedaug. Manau, dėl to ir neapkrauni tos odos – tepi itin mažą sluoksnį ir jo pilnai pakanka. 

nyx atsiliepimai

Naudojasi priemonė labai taupiai, maskavimui reikia visiškai nedaug priemonės. Kainos ir kokybės santykis puikus, priemonė dozuojasi su pompa – kas irgi nėra labai įprasta maskuokliams, BET yra įprasta serumams. 😁 Geras, lengvas ir malonus naudoti maskuoklis, tad jeigu tokio ir ieškai – šis būtų vertas tavo dėmesio. 😊 

NYX Professional Makeup - Bare With Me Concealer Serum

Kur pirkti: internetinėse parduotuvėse, kur platinama NYX kosmetika | Kaina: ~10 EUR

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
2 pakomentavo:
2022-09-11

Šį maskuoklį esu nusižiūrėjusi nuo pirmos dienos, kai pamačiau tiktoke, bet kasdienėje rutinoje naudoju tik tušą, bronzerį ir (kartais) skaistalus, tad svarsčiau ar tikrai reikia dabar, ar sunaudot tą turimą ir tada pirkt šitą… blemba, ačiū, reikia dabar 😂

visada visada prašom 😂💙💙💙

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: