Atsiliepimas: Maybelline – Lifter Gloss lūpų blizgiai, su kuriais nesiskiriu

maybelline kosmetika atsiliepimai

Gavau šiuos blizgius 2020 metų rugsėjį kaip PR siuntą iš Maybelline. Ačiū die, kad jie po atidarymo galioja 24 mėn., nes aš dar nenoriu atsisveikinti su savo kolekcija – 4 nuostabiais atspalviais.

Kuomet blizgius pabandžiau tik juos gavusi – nepasirodė kažkuo ypatingi. Meilės iš pirmo žvilgsnio nebuvo, todėl giliai nugrūdau į stalčių. Šiemet aš šiuos blizgius atradau iš naujo. Kažkaip išmokau dažyti lūpas lūpų blizgesiais, patinka, kokį „stiklinį” įvaizdį jos įgauna ir kaip optiškai lūpų apimtis padidėja būtent dėl to blizgėjimo. 

maybelline

Maybelline Lifter Gloss blizgius nešiojuos visur su savim – yra visose rankinėse, galima rasti ir kišenėse. 😁 

NELIPNŪS

Svarbiausia jų geroji savybė – blizgiai visiškai nelipnūs. Nekimba lūpos viena su kita, o patekę į blizgį plaukai – lengvai išsivaduoja. Pirmiausia, prasukus priemonę, pasitinka nerealus kvapas – saldus, skanus. Blizgesiai turi ir saldoką skonį – nereikia purtytis, jei patenka į burną. Nori nenori, kažkiek to blizgesio ir suvalgai, ir paragauji, tai šie – bent jau skanūs. 

maybelline atsiliepimai

Turiu keturias spalvas (nuo viršaus į apačią, pagal viršutinę nuotrauką):

005 PETAL – 008 STONE – 002 ICE – 004 SILK.

Turėjau ir visiškai permatomą 001 PEARL, bet padovanojau sesei. Tikiuosi, kad jai blizgesys irgi taip pat patinka, kaip ir man. 🤌 Visi atspalviai skirtingi, tačiau itin dailių, nude spalvų. Vieni su daugiau bilzgučių, kiti su mažiau arba be jų. Man labiausiai patinka 002 ICE, nes beveik neturi spalvos, tinkamas dažyti ant visokių spalvų lūpdažių. 

maybelline lifter gloss lupu blizgis
maybelline apzvalgos

NENAUDOJU VIENŲ PAČIŲ 

Kai minėjau, kad išmokau dažytis lūpų blizgiais, turėjau omeny štai ką: anksčiau visuomet tepdavau ant lūpų tik blizgesį ir man nepatikdavo – nebūdavo aiškus lūpų kontūras (nes niu ką tu pakontūruosi su blizgiu), lūpos neįgaudavo ir norimos spalvos, o blizgis greit dingdavo nuo lūpų – nebūdavo už ko užsikabint. 

Dabar darau kitaip. Visuomet prieš lūpų blizgį lūpas pirmiausia padažau lūpų pieštuku. Lūpų pieštukas man yra must-have. Pasirenku nude spalvą, apvedu kontūrą, užpildau lūpas spalva ir tik tada ant viršaus tepu blizgį. Efektas wow – lūpos gaunasi sodrios, su spalva, o apatinis, pieštukinis sluoksnis – puikus pagrindas blizgesiui. Šitas duetas ilgai laikosi ant lūpų. Pavalgius, atsigėrus ar kitaip šiek tiek nutrynus viską nuo lūpų, užtenka tik pakartoti lūpų blizgesio sluoksnį – didelis ir švelnus šių blizgių šepetėlis dar „surankioja” lūpų pieštuko likučius, juos paskirsto ir vėl atrodai padoriai. Kontūras paprastai išlieka, jeigu geras lūpų pieštukas, tai dėl to sukti galvos nereikia. 

maybelline kosmetika nuolaidos

DRĖKINIMO EFEKTAS

Lifter Gloss turi savo sudėtyje hialurono rūgšties, todėl ne tik puošia, bet ir prisideda prie lūpų drėkinimo. Kai sumiksuoji mano minėtą combo – lūpų pieštuką ir šį blizgį, lūpos po visos dienos nesijunta išdžiuvę ar kitaip pažeistos. 

O taip pat yra ir UV filtras – Titanium Dioxide, kuris dar ir apsaugo lūpas nuo žalingų saulės spindulių. Apart kvapiklio, sudėtyje nėra itin žalingų ar pavojingų ingredientų, kas guodžia ir leidžia ramia sąžine atrodyti pritrenkančiai.

 

Labai drąsiai rekomenduoju ir raginu išbandyti mano metodą, dažant lūpas su lūpų blizgesiais. 😉 Iš karto įsimylėsi savo lūpas iš naujo! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
2 pakomentavo:
2022-02-18

😁👌

2022-02-19

ar naudoji? 😁🌷

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: