Atsiliepimas: EVELINE COSMETICS – Brow & Go! antakių tušas, 01 Light

eveline cosmetics antakiu tusas brow and go

Savo antakiams formuoti nebenaudojau nei pieštuko, nei gelio, nei flomasterio, nei šešėlių – visa tai jau gilioje praeity, visa tai jau bandyta. Dabar gi tendencijos apie natūralius antakius, o aš, išbandžiusi antakių tušą, tiesiog nebenoriu nieko kito.

Greita ir paprasta naudoti

Turėjau jau tokį tušą iš Bellaoggi, nors ir ne itin patiko priemonė kaipo pati, bet pats konceptas buvo geras. Todėl daviau šansą kitam gamintojui – Eveline cosmetics. Na ir ką – neprašoviau. Šis Borw & Go! tušas antakiams – puikus. Antakiai atrodo puikiai perbraukus porą kartų, o susikurti galima ir labai subtilius ir ryškesnius įvaizdžius.

eveline cosmetics atsiliepimai

Būtent Brow & Go! man patiko tuo, jog tuše yra plaukelių/šerelių, kurie padeda užpildyti antakių tarpus ir, jei norisi, juos pasidaryti storesnius ir pilnesnius, nei jie yra iš tikrųjų. Taip pat patogus, nei per mažas, nei per didelis šepetėlis. Spalvą turiu 01 Light, tačiau ji tikrai pakankamai tamsi, tad šviesiaplaukėms ir net rudaplaukėms rekomenduoju. Dark galbūt tiktų tik juodus plaukus nešiojančioms panelėms, nes įsivaizduoju, kad jis – jau tikrai labai labai ryškus. 

Štai taip tušas atrodo ant mano antakių: 

antakiu tusas

Atrodo ir jaučiasi natūraliai

Antakiai nesulimpa, tačiau yra sušukuojami. Nesuteikia labai didelės fiksacijos ir dienos eigoje gali pasivelti, tačiau išdžiuvęs tušas netepa ir niekur dienos eigoje nuo antakių nedingsta. Atrodo ir jaučiasi natūraliai, lengva naudoti – perbrauki ir viskas. Net iš labai arti žiūrint negalėtum pasakyti, kad antakiai dažyti ar aplamai naudota kažkokia priemonė. Kaip ir minėjau jau, galima tepti keliais sluoksniais ir visiškai užpildyti tarpelius arba tik sušukuoti ir paryškinti. Man labai patinka toks natūralus ir gaivus antakių įvaizdis ir jau seniai nebegaliu žiūrėti į save, jei piešiu antakius ir „įrėminu” juos, kaip darydavome anksčiau. 

Produktas kainuoja kelis eurus, yra mažoje, patogioje ir kompaktiškoje pakuotėje, taupiai naudojasi. Neturi kvapo, nedirgina ir labai lengvai nusivalo su miceliniu vandeniu ar tiesiog prausiantis veidą prausikliu. Daugiau nieko iš tokios priemonės nereikalauju, tad visiškas 10/10. 

antakiu tusas rekomendacija

Eveline Cosmetics, Brow & Go! antakių tušas

Kur pirkau: Droge, bet galima rasti ir daug kur kitur | Kaina: ~ 4€

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: