Atsiliepimas: Maybelline – Sky High Cosmic Black blakstienų tušas

maybelline sky high cosmic black

Tušai, tušai blakstienų tušai. 😁 Kai atrodo, kad jau geresnio neberasiu – bam ir randu. Labai džiugina mane pastaruoju metu visi bandomi blakstienų tušai. Noriu pakalbėti apie dar vieną gerą tušą.☝️

Maybelline Sky High rožinė versija man ne-pa-ti-ko. Todėl, kad labai šlapia ir ilgai džiūnanti konsistencija man lipino ir labai sunkino blakstienas. Pamenu numečiau ir išėjo iš galiojimo kelis kart pabandytas. Kai gavau testavimui naują versiją – juodą, ne šiaip juodą, o Cosmic Black😂, tai labai bijojau, kad nutiks panašiai ir man nepatiks. 

maybelline sky high cosmic black
maybelline kosmetika atsiliepimai

Nu bet ačiū die – viskas su juo ok. Nors konsistencija tikrai šlapoka, bet pakenčiama. Tiesa, tušas nelabai mėgsta būti sluoksniuojamas – reikia greitai uždėti vieną sluoksnį ir gerą iš karto, nes bandant šukuoti ir taisyti, ryškinti lėtai – man jis pradeda lipinti blakstienas į vieną 😁 Tai čai tikriausiai vienintelis minusas, kurį galėčiau įvardyt – jog nesisluoksniuoja ir išgausi tik ilgį, ne apimtį. 

Ką pastebėjau šiame blakstienų tuše – šepetėlis be galo lankstus. Dažantis atrodo, kad tuoj nulauši jį 😁 Jis ant tiek lenkiasi ir juda. Pastebėjau, kad tas judėjimas iš ties padeda – lengviau pasiekti blakstienų augimo liniją neužsigavus akies, kažkaip lengviau dažytis, kai įpranti – mažiau išsiteplioji. 

Tušas labai prailgina blakstienas ir nežinau kame jo paslaptis. 😁 Jau pamenu tikrai sakiau, kad Gosh x Simona Nainė tušas prailgina (apžvalga čia). Bet aš atsiimu žodžius – šis Maybelline prailgina dar labiau. 😂 Negalėjau patikėt, kad turiu tokias blakstienas iš tikrųjų 🥲 Štai palyginimas:

???? iš kur?? 😂  Tiesa, aš čia darydama pavyzdį šiek tiek persistengiau ir sulipinau blakstienas daugiau, nei reikėtų. 

Labai patiks šis tušas toms, kurios nori ilgų ir lieknų blakstienų. Nesirinkčiau šio tušo, jei norisi apimties ir „daug blakstienų” efekto. Šis tušas juodas, ilginantis, atskiriantis. Puikiai išlieka, niekur neatsispaudžia. Su nuvalymu problemų neturiu, nuprausiu jį tiesiog kasdieniu prausikliu, kuris yra putų pavidalo, tad kažkokių papildomų priemonių jam nuvalyti nenaudoju. 😊 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: