/tema

Mano 6 tikslai 2022-iesiems metams: tatuiruotės? auskarai? kas dar?

ikvepiancios frazes

Naujieji metai jau beveik čia. Kaip ir kasmet, laikas išsikelti keletą tikslų, į kuriuos noriu susikoncentruoti ir pasiekti. Metai laiko – gan ilgas laiko tarpas, per kurį galima nuveikti labai daug. Reikia tik žinoti, ko sieki, ko nori. O kaip tai padaryti – čia jau antras žingsnis, ne pirmas.

Aš šiemet nenoriu išsikelti keliasdešimt tikslų. Geriausias tobulėjimo greitis – pamažu. Jau įsitikinau, kad greitų rezultatų nebūna. Įsitikinau, kad dalykai, daromi per prievartą visiškai neneša jokios laimės ar džiaugsmo. Būtent todėl manau, kad šiais metais sau išsikelsiu vos keletą tikslų, kuriuos noriu pasietki. 

"My goal is to create a life that
I don't need vacation from."

d.
val.
min.
sek.
Šiems tikslams pasiekti turėjau lygiai 368 d.

Iki kitų metų yra lygiai tiek laiko. Visi tikslai, rodos, tikrai gali būti įgyvendinami, jei tik nuoširdžiai dirbsiu ir man tai bus iš tiesų svarbu. 

knygu skaitymas

Pirmiausia pasirūpinti savo mintimis

Plėsti savo akiratį ir geriau suprasti save bei kitus padeda knygos. Skaitymas ir domėjimasis tuo, kas esame ir kaip esame. Taigi, vienas iš pirmųjų mano tikslų ateinantiems metams:

Tikslaus sąrašo kokias jas noriu perskaityti kol kas neturiu, tačiau reikia palikti planuose ir šiek tiek spontaniškumo – niekada nežinosi, kas tavęs laukia rytoj, o tinkamomis mintimis pritrauki tinkamus dalykus, todėl kokios tos knygos bus, pasidalysiu vėliau. 

sportuoti

Skirti dėmesio kūnui

Aš dirbu sėdimą darbą (nuoroda į mano portfolio). Mano laisvalaikis ir hobiai taip pat nėra aktyvūs, todėl mano kūnas tiesiog prašyte prašo judesio. Nutariau jau atsiliepti į šauksmą – pirmas žingsnis padarytas ir sporto klubo abonimentas nusipirktas. Planuoju lankyti grupines treniruotes tam, kad pradžia būtų lengvesnė ir sportas nebūtų našta. Nes dažnai susidūri si tokia problema, jog nežinai kaip sportuoti, ką sportuoti ir ar gerai tai darai. 

Apart to, kad sumedyjau, dar ir priaugau nemažai svorio. Kuris man nepatinka, manęs nepuošia ir aš savo kūno nekenčiu. Kad meilė jam sugrįžtų, ateinančiais metais reikia:

Kaip ir minėjau, tai pasiekti bandysiu lankydama grupines treniruotes sporto klube, o taip pat įtraukdama dažnesnius pasivaikščiojimus, bėgiojimą gryname ore. Žinoma, nepamiršiu ir visavertės mitybos bei maisto papildų.

ka apsirengti

Pagaliau turėti ką apsirengti

Su savo spinta ir skirtingom estetikom aš jaučiuosi jau tokia apsikuitusi, kad mane erzina kiekvieną kartą stovėti prie spintos ir galvoti ką rengtis. Nutariau susikurti kapsulinę spintą, kuri bus paremta tik man idealiai tinkančiais, tarpusavyje harmoningais ir spalviškai derančiais drabužiais. Metas galvoti kiek ir ką perku ir ko iš to noriu. Taigi, stiliaus sferoje, ateinančiais metais svarbu:

Tą laiką, kurį galvoju ką rengtis, noriu išnaudoti naudingiau. Taip, stilius ir mada man labai patinka, tačiau norint eksperimentuoti, reikia pirmiausia išmokti fundamentalius dalykus apie drabužius, jų siluetus ir kaip komplimentuoti savo sudėjimą, o ne jį darkyti ir būti nepatenkintai kaip atrodau. 

auskarai ausyse

Pabrėžti savo ausų grožį

Aš manau, kad išskirtinumas yra paprastume. Bet paprastume, kuris kažkuo kitoks. Jau seniai sakau, kad man reikia daugiau skylių auskarams ausyse, bet tai tik lieka kalbomis. Metas kalbas paversti realybe. O be to, prie savo ausų aš „pristosiu” taip normaliai, nes ateinančiais metais turiu:

auskarai ausyse idejos
tatuoruote ausyje

Idėjos kaip ir ko tiksliai noriu – dar generuojasi, tačiau tvirtai apsisprendžiau, jog noriu, jog man reikia. Būna pagalvoji, kad kažko nori, bet permiegi ir praeina. Tada dėkoji sau, kad impulsyviai nepriėmei sprendimo. O būna tokių minčių, kurios neduoda miegot – tada supranti, kad neatsikratysi jų kitu būdu – tik realizavus. 

Nepamiršti tinklaraščio

Reikia rašyti. Ateinantiems metams išsikeliu, rodos, visiškai minimum tikslą, kas liečia tinklaraštį, tačiau kartais taip sunku yra pasiekti ir tą minimumą! Ypatingai tada, kai gyvenime visko daug apsiimi daryti ir visko daug vyksta. Bet, minimumas, kurį turiu įvykdyti vistiek yra:

Išdėliojus šį skaičiu per metus reikštų, kad turiu parašyti bent 4 įrašus per mėnesį. Atrodo nieko čia tokio, tačiau kai pradedi galvoti , kad tai – 1 įrašas per savaitę, supranti, kad per tą trumpą savaitėlę turi rasti laiko ir pasiruošti, ir parašyti, ir pasidalyti įrašu. O kadangi man kokybė yra visiškai privaloma, ta savaitėlė ir ištirpsta. Bet nieko nėra neįmanomo, o ypač kai kalbame apie šį tikslą. Dar gi norisi pakalbinti daugiau įdomių žmonių, kaip kad kalbinau Gintarę ir Kristiną

6 dideli tikslai, kuriuos įgyvendinusi tikrai užskaitysiu ateinančius metus ir išdidžiai galėsiu sakyti, kad puikiai padirbėjau. Žinoma, metams einant prisideda visokių smulkių tiksliukų, o gal net ir nesmulkių – nežinai kaip bus rytoj, vėl kartojuos. Tačiau šiek tiek pasiplanuoti – labai sveika, net jeigu tai ir teks atidėti.  

Naujų metų proga linkiu visiems ryžto. Nes tik jo ir tereikia, kad gyvenime pasiektume visko, ko norisi. Na ir dar šiek tiek kantrybės – nemeskite visko per greitai, nes po to gailėsitės. 

Ar išduosi vieną Savo tikslą naujiems metams?

Atsakyk komentaruose!

8 pakomentavo:
2021-12-28

Oo, kiek nemažai tikslų sutampa 😀

Kapsulinę spintą labai rekomenduoju, geriausias mano sprendimas. Kasdieną ramu 🤭

O auskarai mano silpnybė jau ne vienerius metus, kaip tik po kelių valandų turiu vizitą pas meistrę dar dvejoms skylutėms 😁 tad labai įdomu ką sumąstei, lauksim parodymo 😎😁

2021-12-28

Aš tikiuosi, kad YPAČ sutampa paskutinis tikslas? 😉

2021-12-28

Taip, bet į jį tiek daug vilčių nededu, sudėtinga dirbti pilnu etatu, studijuoti ir dar nepamiršt blogo 🤭☹

2021-12-28

Žinau! Nieko, ateis laikas, kai bus tam laiko, kantriai visi lauksim. ❤️

2021-12-28

Sėkmės 🙂

2021-12-28

Ačiūkas. ❤️

2021-12-28

Labai skaniai susiskaite irasas prie puodelio arbatos pries miega! Tikiuosi, kad menesiams begant, pasidalinsi, kaip tau sekasi su siais tikslais 🙂 surezonavo tavo tikslai, nes ir as tikiu mazu, bet galingu iprociu galia – pvz dabar pratinuosi kasdien saziningai nepamirsti vitaminu ir papildu 😀

Linkiu pasiekti savo tikslus, besimegaujant paciu procesu. <3

2021-12-29

Labai tiksliai, nes aš irgi visada pamirštu išgerti, bet irgi pratinuos 😅👍👍 Ačiū tau už linkėjimus, būtinai pasidalysiu kaip man sekasi. ✅ Arba nesiseka. 😌😌😁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: