/tema

5 romantiškos Valentino dienos dovanų idėjos antrai pusei

valentino dienos idejos dovanai

Valentino dienos proga savo antrai pusei galima dovanoti dvejopas dovanas – romantiškas ir praktiškas. Kai kalbame apie praktiškumą, patarti sunku, nes kiekvienam žmogui reikia skirtingų dalykų. Valentino diena tai tokia proga, kai norisi savo antrą pusę nustebinti romantiškai – pamiršti buitį, pamiršti kremus po skutimosi ir pan. Tai šiandien pasidalysiu keletu romantiškų dovanų idėjų, galbūt kažkas užkabins. 

ŽVAIGŽDĖ DANGUJE 

VALENTINO DIENOS dovanu idejos

Ar aš pradėjau nuo pačios romantiškiausios dovanos šiame sąraše? O taip. Jeigu tavo antra pusė mėgsta žvaigždes, mėgsta spoksoti į naktinį dangų, padovanok jam žvaigždę. ⭐️ 

Yra toks puslapis Starregistration, kuriame galite nupirkti vieną dangaus kūną sau arba kitam. Principas paprastas – išsirenkate lokaciją, iš kurios norite, kad žvaigždė būtų matoma danguje. Na, pavyzdžiui, Lietuvos. Sugalvojate žvaigždei pavadinimą ir užsisakote, o ji bus oficialiai įregistruota į žvaigždžių duomenų bazę, jums bus suteiktos tikslios žvaigždės koordinatės, o ją rasti danguje padės speciali programėlė telefone. Kartu gaunate ir sertifikatą, patvirtinantį, kad žvaigždė jūsų. Tame puslapyje yra visokių paketų su skirtingomis sudėtimis, bet čia jau gali pasigilinti pati savarankiškai. Puslapyje rašoma, kad yra nemokamas pristatymas į Lietuvą, o Express pristatymas tetruks vos 2-4 dienas. 

INTYMI PASLAPTIS

ka dovanoti vaikinui

Jau kurį laiką mačiau Tik Tok‘o platformoje, kad merginos savo vaikinams daro štai tokią dovaną – nusifotografuoja save ir padaro vienetinį ale Playboy džemperį. Pavadinau šią dovaną intymia paslaptimi todėl, kad niekas apart judviejų nežinos, kad ant džemperio esi tu. Nebūtina nuogintis, mačiau, merginos daro ir savo lūpų su lūpdažiu nuotraukas, ir rankų ir visokių kitų kūno dalių be veido – paslapčiai išlaikyti. 🤫 Tai čia jau laikas Tavo fantazijai. O gal net nereikia savęs ir nereikia Playbojaus, galbūt žinai, ko tavo antra pusė labai norėtų ant drabužio – metas įgyvendinti. 

O kur pasigaminti džemperį? Kažkada gaminausi maikutę pati sau štai šioje lietuviškoje svetainėje. Yra patogus dizaino generatorius, tai ten paspaudus Susikurk pats meniu juostoje, rasite visas prekes, kurias galite susikurti pagal save, su savo dizainu. Tame tarpe ir daug įvairių džemperių. 

ĮAMŽINTA AKIMIRKA

valentino diena

Nors ne visi vyrai mėgsta puoštis, kartais iems tereikia priežasties. Pavyzdžiui, gauti kažką reiškiantį papuošalą nuo savo antros pusės. Savo vaikinui mūsų draugystės 4 metinių proga dovanojau graviruotą grandinėlę su pakabuku. Šį dalyką užsakinėjau iš Customcuff.com svetainės – viskas greitai, puikiai ir be priekaištų tai drąsiai galiu rekomenduoti. 

Ką išgraviruoti – spręsk pati. Įamžink akimirką, kuri svarbi jums abiems. Įamžink žodį, palinkėjimą ar slaptą žinutę – laisvė fantazijai. 

GERŲ EMOCIJŲ VAKARAS

valentino dienos dovanos idejos

Kadangi vis dar gyvename įkalinti pandemijos, daugelis porų, tikriausiai, rinksis Valentino dieną švęsti namuose. Jeigu taip nuspręsite, siūlau paįvairinti savo vakarą ir į jo scenarijų įtraukti kokį nors žaidimą. Jūsų mėgstamą arba naują. Jeigu norisi ko nors naujo, siūlau savo sukurtą žaidimą poroms „Klausimynas”. Tai viso labo 63 klausimai vienas kitam, kurie padės jums abiems iš naujo susipažinti! 😁 Kompromituojantys klausimai tau atskleis naujų dalykų ne tik apie antrą tavo pusę, bet ir apie tave pačią! „Klausimyną” parduodu PDF formatu – nusiperkate, iš karto atsisiunčiate, paleidžiate per spausdintuvą ir imatės vienas kitą kamantinėti. 

Palieku nuorodą į produktą žemiau: 

ka veikti per valentino diena

Žaidimas "Klausimynas" poroms, 63 įdomūs klausimai, pdf

Idėja ne tik pirmam pasimatymui ar Valentino dienos vakarui – žaidimas, kuris leis vienas kitą pažinti dar labiau bei kelias valandas pripildys nuoširdaus juoko! Išbandykite.

"Yra pagrindų tikėti, kad tikra, nuoširdi meilė
prailgina mūsų gyvenimą iki 50%."

Peakscientific

LAIKAS DVIESE

Kartais pamirštame praleisti laiko kartu. Nors, rodos, susimatome namuose, kažką pakalbame ir tikrai juk, būname, visada reikia ir to pasibuvimo kartu kitoje aplinkoje. Yra labai daug visokių romantiškų pramogų ir pasiūlymų poroms. Kad ir toje pačioje geradovana.lt svetainėj – kelialapiai į spa, į miegą medžių viršūnėse, į vakarienes visiškoje tamsoje ir t.t. Skatinu pakeisti aplinką, pagal judviejų pomėgius pasirinkti kokią nors pramogą (net jei ta pramoga yra tiesiog mėgavimasis spa kokiam nors viešbuty). 

Tikiuosi, kad šiek tiek sujudinau tavo fantaziją ir judviejų meilės šventė bus romantiškesnė bei ypatingesnė! Linkiu meilės! ❤️

 

Ar jau sugalvojai, kaip nustebinsi savo antrą pusę?

Pasidalyk idėjomis komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: