/tema

Pinterest’as prognozuoja 2023 m. tendencijas: kokie bus ateinantys metai?

kokie bus 2023 metai

Kaip ir pernai, taip ir šiemet – Pinterestas analizuoja savo algoritmus, paieškas ir prognozuoja, kokie gi bus 2023 – kas bus madinga, ko sieksime, ko norėsime. Pažiūrim, ką išburs? 😁

Pats Pinterestas tokią prognozę siūlo jau trečius metus ir pamini, kad jų spėjimai išsipildė 80%. Tikslumas nepaneigiamas, tad pažiūrėkime, kas bus madinga 2023-iaisiais. 

Airy Styles

kas bus madinga 2023

2023 m. mada bus kupina nėrinių, tiulio, raukinių ir blizgučių, skirtų visiems, atsižvelgiant į didėjančias Z kartos ir tūkstantmečio kartos atstovų paieškas. „Ruffle shirt for men” ir „sheer pants outfit” – tai tik du šios tiulio tendencijos pavyzdžiai. Laikas iškeisti odinį švarką ir kerzus į švelnias detales. Šie metai bus femme (moteriški) visiems.

Rust Married

kas bus madinga 2023

Pasirodo, labai auga rudų, ryžų ir rausvų atspalvių vestuvių temų paieškos. Ką? Nebe baltos, nebe mėlynos, o oranžinės vestuvės? 😁 Žmonės ieško inspiracijų pagal raktažodžius „Burnt orange wedding theme”, „Terracotta wedding bridesmaid dresses”, „Orange wedding centerpieces”, „Orange dress outfit wedding” ir kt. Nu kaip įdomiai! 😁 Seksiu soc. tinklus ir žiūrėsiu – mažu pamatysiu kokias oranžines vestuves… 😂☝️ Smalsu!

Gemini Hair

kas bus madinga 2023

Kažkada seniau buvo mada dažyti plaukus dviem spalvom, bet taip, kad tikrai dviem – t.y. vieną galvos pusę viena spalva, kitą – kita. Pasirodo, kad mada grįžta ir vis daugiau tokių spalvinių sprendimų plaukuose pamatysime ateinančiais metais! Žmonės ieško inspiracijų pagal raktažodžius „Lavender and blonde hair”, „Multi tone hair color”, „Blue and black braids” ir pan. 

Micro makeover

kas bus madinga 2023

Naujoji karta sako, kad mažiau yra daugiau. Puoselėjami minimalūs manikiūrai, trumpi nagai, trumpi plaukai, kirpčiukai… ieškoma idėjų trumpų nagų manikiūrams, trumpų šukuosenų. 😁 O aš tai ką, auginu plaukus, nagus, man visko reikia ilgo… 😂☝️ 

Pool Pawties

kas bus madinga 2023

Pasakymas, kad naujai kartai nereikia vaikų, nes juos atstoja šunys – pasirodo, visai tiesa. 😁 Žmonės ieško idėjų kaip įrengti kiemą šunims, kad jie turėtų savo kampelį. Taip pat žmonės ieško idėjų šunų gimtadieniams, dekoracijoms, baseinams augintiniams. 😁 Ieškoma „DIY dog areas in backyard”, „DIY dog pool”, „Dog birthday party ideas decoration” ir pan. 

Chance of showers

kas bus madinga 2023

Žmonės vis dažniau ieško vonios bombų dušams ir idėjų, kaip įsirengti dušo kabiną. Gali būti, kad prekiniai ženklai sureaguos ir sukurs daugiau SPA produktų, kuriuos galėtume naudoti duše. 😁 Tendencijo keičiasi, atrodo, naujoji karta nebesirenka įsirengti vonios. Įdomu! ☝️ 

Sci-fi fits

kas bus madinga 2023

Kyla „Dystopian outfits”, „Avant garde outfit”, „Cyber streetwear”, „Futuristic glasses” ir panašios paieškos. Kam patinka sci-fi tiek, kad jau įneštumėte šio vaibo ir į savo spintą, įvaizdį? 😁 Pasirodo, ateinantys metai parodys dar daugiau tokių mokslinės fantastikos sprendimų. Jaučiu, būsiu šito trendo tik žiūrovė ir neprisijungsiu… nors, ką čia gali žinoti, ar ne? 😁☝️

Yolo years

kas bus madinga 2023

Senti nereikia bijoti – tai reikia švęsti. Pintereste auga paieškos pagal raktažodžius 100th birthday party ideas”, „Golden anniversary party”, „50th anniversary cookies decorated”, „80th birthday party decorations” – žmonės nori švęsti ir savo 100 gimtadienį ir vestuvių metines. Kaip gražu! Aš sutinku – balių reikia kelti ne tik kai sueina 18. 😊☝️

Wild Flours

kas bus madinga 2023

Labai graži tendencija – deserčiukus puošti gėlėmis. Priduoda desertams to romantiškumo ir natūralumo – kiek jau natūralus torčiukas gali būti. 😁 Žmonės Pintereste ieško „Daisy cupcakes”, „Wildflower cupcakes”, „Herbal apothecary aesthetic”, „Purple floral cake”, „Sage green cupcakes” ir pan. 

Romcom core

Atrodo, kad naujoji karta nori ant padėkliuko atnešti 2000-uosius. 😁 Šiais metais, rodos, žmonės temps visą 2000-ųjų metų romantinių komedijų estetiką – 2000s girl”, „Cool girl aesthetic outfits”, „Pink mini skirt outfit”, „Rhinestone dress”, „Summer outfits vintage 90s” ir pan. 

Fringe with benefits

kokie bus 2023 metai

Pastarieji keleri metai buvo gana sustingę, todėl dabar atėjo laikas vėl pajudėti. Laisvos dvasios kutai padeda žmonėms pajusti lengvumą, lengvabūdiškumą ir koketišką linksmumą. Ši kylanti tendencija, natūraliai pratęsdama maksimalizmą, yra mažai pastangų reikalaujantis, bet labai paveikus mados pasirinkimas. Auga „Fringe dress outfit”, „Tassel jacket”, „Fringe wedding dress”, „Black fringe skirt outfit” ir panašios paieškos. 

Free spirits

kas bus madinga 2023

Alkoholis vis labiau darosi nebemadingas. O štai nealkoholiniai gėrimai ir kokteiliai skinasi savo kelią į tendencijas. Žmonės ieško nealkoholinių kokteilių receptų, idėjų. Smagu! Aš ir pati dažnai renkuosi nealkoholinę kokteilių versiją. 😁

All the raves

Toliau švelnėjant pandemijos apribojimams, nenuostabu, kad Z ir Tūkstantmečio kartos atstovai iš naujo pamėgsta „rave” kultūrą ir jai būdingą estetiką. Žmonės nori rasti įtraukiančias, laisvas erdves, kuriose galėtų atsipalaiduoti ir apsirengti taip, kaip nori.

Parinkau man įdomiausias tendencijas, jeigu įdomus pilnas sąrašas, jį rasi čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: