/tema

Nauji pirkiniai: pirmą kartą įsigijau SHEGLAM kosmetikos, rodau ką išsirinkau

sheglam kosmetika atsiliepimai

Sheglam prekinio ženklo kosmetikos pabandyti mane suviliojo Saulė iš Saulėtų apžvalgų blogo. Pamačiau instagrame jos pirkinius ir pirmus įspūdžius – susiviliojau ir pati užsisakiau priemonių tą pačią dieną. 😂☝️ Neslėpsiu, suviliojo ir maža produktų kaina – bet dėl mažos kainos tikrai nepirkau dalykų, kurių man nereikia, kad tik pabandyt. Visi pirkiniai daugiau mažiau reikalingi ir bus tikrai naudojami, jei pasiteisins! 

Ką nusipirkau? 

sheglam lietuva
sheglam kosmetika
sheglam skysta pudra

Skysta pudra SHEGLAM Complexion Pro | atspalvis WARM VANILLA

Man apie kiekvieną kosmetikos gamintoją daugiausia pasako jų skysti makiažo pagrindai – jeigu š, aš dažniausiai nebesidairau į tą stendą, nes susidarau nuomonę, kad viskas ten š. 😁 Tai pasiėmiau pabandyti ir SHEGLAM’o pudrą. Jau tepiaus, iškęst negalėjau, tai pirmi įspūdžiai tikrai geri – gerai maskuoja, gerai sklaidosi, nors matinė, nėra itin sausa, kas pasitaiko su matinėm pudrom. Kol kas nieko blogo negaliu pasakyti! Pakuotė stiklinė, sunki, pompa veikia, o pati pudra buvo įdėta dar ne tik į dėžutę, bet ir į prabangų juodą maišelį.

Su nuolaida mokėjau 7,91€ | nuoroda į produktą čia 

sheglam apzvalga
sheglam konturavimo priemone
sheglam skysta konturavimo priemone

Kreminė kontūravimo priemonė SHEGLAM Sun Sculpt | atspalvis Golden Sun

Mėgstu kremines kontūravimo ir skaistalų priemones, nes jos suteikia makiažui gaivumo. Mažesnis pudrinis sluoksnis man labiau patinka. Tik aš nerandu normalios ir už gerą kainą skystos kontūravimo priemonės! Jau pabandžiau šią – patiko. Labai lengvai sklaidosi, pasirinkau tinkamą atspalvį. Pakuotė faina, ne stiklinė, bet vistiek maloni. Labai geras aplikatorius – ant veido uždėjau keturis taškučius ir pasikontūtavau. Patinka kol kas!

Su nuolaida mokėjau 4,21€ | nuoroda į produktą čia 

sheglam lupu tintas
sheglam kosmetika lupoms
sheglam lupdaziai

Lūpų tintas SHEGLAM Take A Hint | atspalvis: Birthday Lips

Lūpų tintai be galo geras dalykas – pigmentai įsigeria į lūpų odą ir padažytomis lūpomis gali džiaugtis ilgiau. Aš labai labai pataikiau su atspalviu – Birthday Lips atspalvis tobulos nude spalvos. Keistas jausmas juo teptis. 😂  Atrodo, kad tarsi nieko netepi, kažkoks priemonės kiekis lyg ir vilgosi, bet nedaug. Palauki keletą minučių ir vau – lūpos įgauna nerealiai gražią spalvą, kuri laikosi itin ilgai! Ir nusivalgo gražiai – spalva blunka tolygiai, bet tikrai ne greit. Tobulas dalykas, jei kažką rekomenduoju jau iš šio sąrašo – tai šį dalykėlį. Ne-pa-si-gai-lė-si! Kaip atrodo ant lūpų gali pamatyti čia, padažiau tik lūpų kontūrą pieštuku, o visos lūpos padengtos šiuo tintu. ❤️

Su nuolaida mokėjau 4,21€ | nuoroda į produktą čia 

sheglam kuno blizguciai

Kūno blizgesys SHEGLAM Sunkissed Body | atspalvis Athena

Labai blizgantis! 😁☝️ Bet patiko labiausiai tai, kad blizgučiai maži ir – netepa. Turiu vieną kūno blizgesį – jis blizga ir žėri, bet tepa rūbus. 🥲 O šis išsisklaido ir lieka tik žėrutis. Patiko, patiko ir stiklinė, sunki pakuotė. Tokio kiekio man kelioms vasaroms užteks! Jau kito ir neieškosiu, patinka šis pilnai. 

Su nuolaida mokėjau 4,63€ | nuoroda į produktą čia 

Lūpdažis SHEGLAM Cosmic Crystal Matte | atspalvis: Priority Status

Įpakavimas plastmasinis, bet visai fainas. Dabar galvoju, kad gal kitą spalvą reikėjo imti, nes bent jau pats lūpdažis atrodo gan tamsus. Tačiau jei bus tamsokas ir ant mano lūpų – viskas ok, žinau būdą kaip bet kokį lūpdažį paverst šviesesniu: pasiimti lūpų teptuką ir paimti šiek tiek produkto ir tik tada aplikuoti ant lūpų. Ne tik gaunasi šviesesnė spalva, bet ir lūpdažis ilgiau išsilaiko, gaunasi visai panašiai kaip tintas. 😊☝️ Taip gražiai tie nauji lūpdažiai suformuoti būna, o išviso susileidžiu, kai įspaustas kažkoks užrašas ar formelė – taip gaila gadinti. 🥲 Kol kas dar nemėginau. Labai buvau susižavėjus tuo tintu, tai nieks neberūpėjo jau. 😂

Su nuolaida mokėjau 3,74€ | nuoroda į produktą čia 

sheglam atsiliepimai
sheglam lietuva
sheglam sepeteliai

Kabuki ir makiažo pagrindo šepetėliai SHEGLAM

Kabuki šepetėlio norėjau visokių priemonių aplikavimui ant kūno: kad ir to paties vienos dienos įdegio ar tų pačių žėručių blizgučių kūnui. Kad nereiktų rankomis. Šepetėlis atrodo tvirtas, standus, nesišeria. Makiažo pagrindo šepetėlio norėjau, nes maniškis jau visiškai sugrožtas buvo ir jau net skaudėjo su juo aplikuot pudrą. O ir šiaip pastebėjau, kad su šepetėliu pavyksta padengti veidą plonesniu pudros sluoksniu nei kad padengiu su blenderiu.  Šį šepetėlį jau mėginau – fainas, nebyra, švelnus, gerai sklaido ir nesugeria daug priemonės – tikrai bus naudojamas. O ir šepetėlio dizainas jau kokio mielumo, labai! 😁☝️

Su nuolaida mokėjau 2,34€ už kabuki šepetėlį | nuoroda į produktą čia 

Su nuolaida mokėjau 2,80€ už makiažo pagrindo šepetėlį | nuoroda į produktą čia 

sheglam pirkiniai
sheglam siuntimas i lietuva

Atsisiuntimo reikalai

Na, pati siuntos pakuotė tikrai nebuvo pati saugiausia. 😂 Viskas atėjo maiše, su skylutėm, papildomom ir jau buvusiom pakuotėje kažkodėl. Maniau, kad kažkas tikrai bus sugadinta, tačiau mano nuostabai – viskas atkeliavo sveiki, nesudužę, neišsilieję, nepažeisti. 

Priemones siunčiausi iš Shein.com puslapio, kadangi buvo akcija pirk už 30 eur ir gausi nemokamą pristatymą, tai už siuntimą nemokėjau. Visas mano įsigytų priemonių krepšelis siekė vos 32 eur. Sakyčiau esu daugiau negu patenkinta priemonėmis už tokią mažą kainą. 

sheglam lietuva

Spėju, kad niekas nesudužo dėl papildomų dėžučių, kuriuose produktai supakuoti. Taip pat stiklinės pakuotės buvo papildomai susuktos į burbulinę plėvelę, o šepetėliai turėjo savo įdėklus. Kabuki šepetėlis iš vis kaip ponas kažkokiam konteineriuky atkeliavo supakuotas. 😂

Apibendrinant jau visus įspūdžius – tikrai manau, kad pirksiu dar! Sudėtys nurodytos ir neslepiamos net pačiam puslapyje bei sutampa su tomis, ant pakuočių. Patikrinau skystą pudrą – dar geresnė sudėtis nei kai kurių mūsų parduotuvėse randamų makiažo pagrindų. Kreminė kontūravimo priemonė taip pat saugi. Neturi priemonės kažkokių uždraustų ar pavojingų alergenų. Diskomforto, deginimo ar sudirgimo irgi nepajutau išnešiojus produktus visą dieną. Be to, prekės ženklas teigia esantis 100% Cruelty free🐰, kas irgi faina! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: