/tema

Kodėl grąžinau daugiau nei pusę drabužių užsakymo iš Factcool el. parduotuvės?

factcool atsiliepimai

Susiviliojau didelėmis nuolaidomis ir mažomis drabužių kainomis Factcool parduotuvėje. Prieš šį užsakymą jau apsipirkinėjau šioje parduotuvėje du kartus – abu kart pirkau sukneles, tai jomis tikrai likau patenkinta. Šį kartą pirkau 12 dalykų ir 7 grąžinau net negalvojusi, 5 pasilikau, bet irgi nesu labai jau patenkinta. 😂

Nu, apie viską papasakosiu. Žodžiu:

Šita gražuola graži tik nuotraukose. Realiai medžiaga kaip maudymkės, ten tie priekiniai kaušeliai vos dengia krūtis, o tie visi apkarstymai aplink pečius – nelabai tampos, tai vienur kabėjo man, kitur veržė. Grąžinau. 

Vėl gi medžiaga kaip maudymkės, visiškas skuduras. tas baltas apvadas gražiai atrodo nuotraukose ant modelio, o realiai sukasi į vidų tai momentais atrodė lyg išvirkščiai kažkaip kažką apsirengus esu. Išryškina viską, kas negerai figūroj, rankogaliai tragiški. 😂 Tiesa, modelis čia tokėj ale 1.77 m ūgio ir dėvi S dydį. Aš 1.69 ir man per trumpa ta suknelė, ėmiau L dydį. 😂 Grąžinau. 

Pati braletė nebuvo tragiška, bet buvo per maža. Grąžinau. 

Garbės žodis – aš ekrane matau, kad šitas sijonas rudos spalvos. Gavau žalią – tokį army green. Norėjau rudo, žalio nenorėjau. Būčiau gal ir pasilikus, bet per trumpas jis man. Nesuprantu kaip modelis, aukštesnis už mane dėvi, bet man vos nelindo užpakalis. Iš tokio sijono man naudos jokios. Tiesa, kokybė šito sijono buvo geriausia iš visko, ką užsisakinėjau – standus, storas, gražios klostės. Grąžinau. 

factcool atsiliepimai
factcool atsiliepimai

Pirmasis rūbas, kurį pasilikau. Marškiniai labai persimato ir yra 47% poliesteris, bet gula gan gražiai, man patiko modelis. Išlyginus tikrai nešiojamas rūbas. 

Kartu prie jų esu apsimovusi tympas. 

Tympos per plauką tinka. Kaip L dydžiui tai tikrai ankštokos, tai rekomenduočiau imti dydžiu didesnes. Šiaip storos ir kokybiškos atrodo, dėl to pasilikau. Bet gal dabar biški gailiuos, kad pasilikau, nes man ankštokos tikrai. Nu mažu sukūsiu. 

factcool atsiliepimai
factcool atsiliepimai

Labiausiai patikęs drabužis iš visų pirkinių. Nepersimato, gražiai tinka, atitinka dydį ir norėčiau visų spalvų. Pliusas, kad čia – bodis. Susisega ties klynu ir gražiai atrodo, nereikia susikišti į kelnes ir vargt. 

Kartu prie bodžio dėviu ir juodas plačias kelnes. 

Pasilikau, bet man atrodo, kad čia dvi skirtingos kelnės. Pas mane saga juoda, maža ir paprasta, o prekės fotkėj – marga, šviesi saga. Ir pats kelnių kirpimas atrodo kiek kitoks. Kelnės keistai tinka, nelabai gražiai ties liemeniu atrodo, tai būtinai diržo reik. Pasilikau, bet tik dėl to, kad nedaug mokėjau ir noriu tokių kelnių. Kol kas nešiosiu, iki kol neįsigysiu normalių. 

Plonas, baisus, per trumpos rankovės (man gavosi 3/4😂) ir vos užsidėjau L dydį. Nesuprantu kaip sugebėjo nuotraukose išlaužti iš šito rūbo kažką gero, nes didesnio skuduro jau seniai nesu čiupinėjus. Aliexpress lygio. Kaina tipo 23 eur kažkada buvo. Neimčiau nei už dyką. Grąžinau. 

Apatinė dalis per maža, o viršus per didelis. Pirkau, nes pasirodė įdomus džemperio kirpimas – tarsi ten maikutė apačioje, bet būtent va ta įdomioji dalis ir buvo didžiausias fail – kyla kažkaip nešiojant, atrodai kaip ant pakabos pakabinta. 😂 Nekažką, grąžinau. 

factcool atsiliepimai
factcool atsiliepimai

Per didelė ji man. Bet pasilikau, nes labai minkšta, šilta, kažkaip gaila buvo grąžint. Ilgis visai ne toks, koks ant modelio – nors modelis ale 1.75 m ūgio ir suknelė jai iki kauliuko beveik, pas mane iki kauliuko dar trūksta tikrai gabalo tos suknios. Ir tas dirželis ne toks ilgas, kaip fotkėj. Tiesa, tai ir daro ta suknelę nebetokia gražia, nes tas dirželis tokio nelabai faino ilgio – nei ilgas, nei trumpas. Galvoju, kad reiks rištis gale, mažiau matysis. Nors tikriausiai po namus sunešiosiu vietoj lounge drabužių tai dzin išvis. 

Pirkau savo vyrui. Viršus kaip ir ok, ta maikė visai nieko, trikotažinė tokia, bet kelnės visiškai be jokio elastano, tai atsisėst su jom patogiai – be šansų. Grąžinau. 

Apibendrinant, šitas Trendyol prekės ženklas kaip Shein – pigus Š. Nežinau ar čia būtent šitai išparduotuvei Trendyol atrinko ir sudėjo visą savo turimą lievą asortimentą ar ir kitur perkant (pvz. galima rast šį prekės ženklą Zalando) toks pats kokybės lygis. Nors esu turėjus porą suknelių, kurios tikrai tenkino, pabandžius va daugiau kažkokių prekių – neužskaitau, nebepirksiu daugiau niekada. 

Šiuo atveju kai ir pigios prekės gali būti labai geros šitas principas nepasiteisino visiškai, esu nusivylus. 😂☝️ 

Tiesa, Factcool parduotuvėje ne tik šis prekės ženklas yra – yra ir kitokių, apie juos nuomonės neturiu, tačiau Trendyol – aplenksiu tikrai dideliu lanku nuo šiol. 😊 

2 pakomentavo:
2024-02-21

Taip, šios parduotuvės tikrai didelis asortimentas ir žemos kainos. Esu užsakiusi nemažai, dauguma tiko. Parduotuve esu labai patenkinta, dažnai pasidomiu. Grąžinimas be problemų, pinigus grąžina greitai.

Emilija, pasisekė tau! 😁👏

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: