Atsiliepimas: Sheglam – Ready Set Primer akių šešėlių bazė

sheglam kosmetika atsiliepimai

Buvau nemažai užsipirkus Sheglam produktų patestavimui. Vieni prilipo ir patiko, kiti gi nuvylė. Nu bet visaip būna – nežinau ir nemėginau dar nei vieno prekės ženklo, kurio viskas iš eilės tiktų man ir patikų. 😁

Labai teisinti Sheglam nesiruošiu – pavyzdžiui šis produktas, apie kurį šiandien papasakosiu yra visiškai nevykęs. 

sheglam kosmetika atsiliepimai

Akių šešėlių bazė yra reikalinga tam, kad išlygintų akies voką, padengtų jį sluoksniu, prie kurio geriau kibtų akių šešėlių pigmentai ir spalvos būtų ryškesnės, ilgiau išliktų ant voko. Taip pat būtų puiku, jei šešėlių bazė apsaugotų ir nuo akių šešėlių subėgimo į raukšeles. 

Ši Sheglam Ready Set akių šešėlių bazė nepadaro nič nieko. 😂🙏

Aprašymas:

Behind every bomb eyeshadow is the SHEGLAM Ready Set Primer to keep your color in place, smudge and crease-free. The way it’s meant to be. Enjoy pumped-up pigmentation and long-lasting eye looks from AM to PM…or PM to AM if that’s your thang. Bonus: its built-in brush allows for super smooth application.

sheglam kosmetika atsiliepimai
sheglam kosmetika atsiliepimai

Visų pirma, bazės tekstūra – kaip sugedusio koncylerio. Tepasi gabalais, stumdosi ant odos, nelimpa nei prie voko, nei prie dar kitur. Jei jau kažkai sugebu prilipint, sklaidant tragedija gaunasi – sukimba ta bazė ir nueina tokiais trupiniais. Kaip trupininio pyrago kas būtų pabarstę ant vokų. ❤️ 

Antra – kadangi bazė taip susigumuliuoja, tai jau kaip ir suprantama, kad nei šešėliai gražiau gulasi, nei šiaip kažkokios naudos iš to bėra. 

sheglam kosmetika atsiliepimai

Aplikatorius kietas ir plikas – visiškai nepatogus ir niekam tikęs. Suprantu – praimeris tekainavo 3 eur. Bet tai vistiek yra pinigai ir už juos turi nusipirkti bent kažką. O čia – tiesiai šiukšlių dėžės besiprašantis produktas, resursų ir mano laiko švaistymas bei nuotaikos gadintojas. 

Nesuprantu kodėl šis produktas turi tiek daug gerų įvertinimų puslapyje – man jis yra 1/5 ir gal netgi 0/5. 😂☝️ Vertinusios tikriausiai nėra bandę geros šešėlių bazės, jeigu šita atrodo OK. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: