Atsiliepimas: NYX – The Brow Glue antakių klijai

nyx kosmetika atsiliepimai

Kaip keičiasi antakių trendai.. kažkada buo madingi ploni juodi siūlai, kažkada visos piešėme antakius su antakių geliais ir kirstais šepetėliais, o šiandien gi sukeliame antakius į viršų, kad jiems suteiktume natūralią ir storesnę formą… 😂 Visos makiažo eros gali būti skirstomos pagal antakių formavimą. 😂☝️

Bet gi tos besikeičiančios tendencijos normalu, o ypač normalu ir neišvengiama šiame socialinių tinklų klestėjimo etape. Prekės ženklai prisitaiko irgi prie trendų ir kuria produktus, kurie patenkintų mūsų lūkesčius. Aš pati pamėgau ir naudoju NYX The Brow Glue antakių želę/klijus, kuria lengva darbuotis ir formuoti antakius. 

nyx kosmetika atsiliepimai

Klijai yra plastmasinėje, minkštoje permatomoje pakuotėje. Aplikuojami šepetėliu. Labai smulkiu ir mažais šereliais. Esu mačius ne vieną atsiliepimą apie šį produktą, o juose merginos skundėsi, kad palieka klijai baltų gumuliukų, sunku su jais dirbti ir pan. Žinoma, kiekvienam savo, tačiau Instagrame visai neseniai dalinausi kaip teisingai šį produktą naudoti:

 

nyx kosmetika atsiliepimai

Man klijai patinka – su jais lengva dirbti ir jie tikrai sutvirtina mano antakių plaukelius. Tiesa, mano antakių plaukeliai nėra labai stori ar nepaklusnūs – jie aplamai pakankamai tvarkingi, todėl sukelti juos ir pasiformuoti su šiais klijais man paprasta. Svarbiausia tinkamai panaudoti – t.y aplikuoti pirmiausia prieš plauką, luktelti, sušukuoti ir perteklių nuvalyti. Tada nebus jokių baltų gumulėlių likę antakiuose ir panašiai. 

Ar rekomenduoju? Jeigu turite plonus antakius – tikrai taip. Jeigu jūsų antakiai natūraliai stori, vešlūs ir sunkiai suvaldomi, ši priemonė gali būti per silpna jiems suvaldyti. 😁☝️

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: