/tema

Kuriuosi kapsulinę spintą: 2 žingsnis – tikslus pirkinių planas

kapsuline spinta

Pirmojoje įrašo dalyje aptariau kas ta kapsulinė spinta ir papasakojau apie savo pirmą atliktą žingsnį – stiliaus nusistatymą. Dabar kur kas smagesnė, tačiau irgi gan sudėtinga užduotis – tikslus pirkinių planas. Kokius gi drabužius būtina įtraukti į mano asmeninio stiliaus kapsulinę spintą, jog visada turėčiau ką apsirengti. Trumpai tariant – bazinių drabužių planas. 

Pradėjau nuo analizavimo

Pirmojoje dalyje parodžiau šiek tiek pavyzdžių iš savo Pinterest’o inspiracijų aplankalo. Tas aplankalas šiuo metu turi 302 derinių inspiracijas. Ėmiausi analizuoti, kokie drabužiai kartojasi beveik visuose deriniuose, inspiracijas turiu išskirsčius pagal kategorijas, pvz.: deriniai su kelnėmis, deriniai su sijonais, su šortais, su švarkais ir pan. Paanalizavau ir susidariau štai tokį sąrašiuką:

✳ Marškiniai: balti, juodi, mėlyni, smėlio spalvos.
✳ Klasikinio stiliaus kelnės: juodos, baltos, smėlio spalvos.
✳ Džinsai: juodi, smėliniai, balti, pilki, mėlyni.
✳ Marškinėliai: juodi, balti, smėliniai, pilki.
✳ Palaidinė ilgomis rankovėmis: juoda, balta, smėlinė, pilka. 
✳ Kardiganas: juodas, baltas, smėlio spalvos, pilkas.
✳ Suknelė: maža juoda, balta, smėlio spalvos.
✳ Šortai: juodi, balti, smėlio spalvos.
✳ Megztinis: juodas, baltas, smėlio spalvos, pilkas. 
✳ Švarkas: juodas, pilkas, baltas, rudas, smėlio spalvos, odinis/su raštu.
✳ Sijonas: mini, pieštukinis, odinis/raštuotas, juodos, baltos, smėlinės, rudos, pilkos spalvos.
✳ Laisvalaikio kostiumas: juodas, pilkas, smėlinis. 
✳ Džemperis: juodas, baltas, pilkas, smėlio spalvos, rudas. 
✳ Lauko drabužiai: paltas, pūkinė striukė, odinė striukė.
✳ Avalynė: loaferiai, kedai, ilgaauliai, aulinukai, mulės, aukštakulniai, sandalai.
✳ Aksesuarai: šilko skarelė, juodas, baltas, rudas ir smėlio spalvos diržas, plonas dirželis, auksiniai papuošalai, akiniai nuo saulės, žeiminis šalikas, rankinė.

Kitas etapas – pirkimas

Aš daugiausia drabužių perku second-hand‘e, tačiau ten ne visuomet gali rasti tai, ko būtent ieškai. Nors greitoji mada man ne prie širdies, tam, kad susidaryti bazinę spintą, ko gero, jos neišvengsiu. Žinoma, esu linkusi investuoti daugiau į tokiu drabužius, nes jie man turi idealiai tikti ir ilgiau tarnauti – kartais su greitos mados parduotuvėmis negauni nei to, nei ano. Apačioje pateiksiu keletą man patikusių drabužių pavyzdžių. Viską rinkau iš Zalando, čia ne reklama, tik pastaruoju metu ten dažnai užsunku pasidairyti – vilioja ten esantys mėgstami brand‘ai, greitas pristatymas bei didelis pasirinkimas. 

Laikas

Įdomu kiek laiko užtruks susirinkti bazinę spintą, bet kadangi skyriau visus metus tam – manau pavyks. Pereisiu visus sezonus, pirkti vistiek visada kažką naujo perku, o dabar bent jau tikslingai žinosiu kam perku ir kokiu tikslu. 😁 Nebereikės išpardavinėt, atiduot ar mest lauk taip niekada ir neužsidėtų drabužių. Eksperimentus sau leisiu tik tada, kai jau turėsiu bazinę spintą. Kai bus bazė, tada jau galėsiu ramiai sau leisti drabužius, kurie atrodo „įdomiai”. Kitose dalyse jau papasakosiu kaip sekasi pildyti spintą, darysiu haul’us ir papasakosiu, ar pasiteisina spintos kapsuliavimas! 😁 

2 pakomentavo:
2022-03-28

Labai geras įrašas!💗 Ačiū tau!

2022-03-28

Laura, ačiū, kad skaitai 🌷

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: