/tema

Kaip derinti midi/maxi džinsinį sijoną? 100 idėjų!

dzinsinio sijono deriniai

Turbūt jau pastebėjote, kad midi ir maxi džinsiniai sijonai vis dažniau matomi ne tik socialiniuose tinkluose, bet jie gražiai surikiuoti ir mūsų prekybos centrų drabužių parduotuvėse. Šis drabužis – 2023 nauja tendencija, o tokį sijoną savo spintoje jau turiu ir aš. 🤭 

Pasirinkimas labai platus, kaip ir džinsų – nori plėšyto, klasikinio ar su kutosiukais – prašom. Keletas man patikusių modelių: 

Midi džinsiniai sijonai

Maxi džinsiniai sijonai

Kaip derinti midi/maxi džinsinį sijoną? 

Pateikiu net 100 įvairių idėjų vienoje vietoje, kaip derinti tokio tipo sijonus. Mane sužavėjo tai, kad juos derinti galima visiškai taip pat kaip džinsus – su viskuo ir visaip, tik tiek, kad labai paįvairini visą įvaizdį! 

Labai nekantrauju, kada galėsiu pradėti nešioti savąjį sijoną – jis labiausiai manau, tinka pavasariui/rudeniui, nes karštą vasaros dienos gali būti pernelyg karšta, bet prie dabartinio sniego irgi ne į temą… 😂 Pavasari, laukiame tavęs labai. 

2 pakomentavo:
2023-03-11

Na vat jau gal nuo kitos savaites prasides pavasaris! Bus galima ir sijonus issitraukti. Beje kazkur tai panasu sijona turejau. Reikes susirasti. Gerai, kad mada kartojasi. Dziugu, kad grizo to ilgu sijonu mada. Prie grubesniu batu neuzilgo bus pats tas.

taip, labai gerai, kad kartojasi, nes pvz. ir dėvėtų rūbų pardėse mačiau ne vieną tokį sijoną – o juk prieš porą metų tai buvo „seniena”, dabar naujiena, šviežiena ir geidžiamas dalykas. 😁
jooo, prie kedų, prie loaferių.. mmmm ❤️❤️❤️🫶

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: