Atsiliepimas: BALI BODY Instant Tan – vienos dienos purškiamas įdegis kūnui

bali body atsiliepimai

Baltos ir su daug trūkumų – tokios tos mano kojos. Tokiomis jos lieka visą vasarą. Dabar, kai suknelių, sijonų ir šortų sezonas prasidėjo, tas kojas norisi bent čiuuuut čiut pagražinti. Jos man niekada neįdega, o jeigu stoviu ir jų nejudinu – tai dar ir mėlynos palieka. 😂 Žodžiu, nepasisekė man su oda, bet nieko, yra sprendimų tai trumpai vasarėlei. 

Griebiau ilgai negalvojusi

Bali Body prekės ženklą radau pamačiusi reklamą facebook’e. Kai reklamuoja kažką, kas susiję su tavo bėdomis ar kompleksais, tai ilgai nedvejoji ir išleidi pinigų. Kadangi savaiminio įdegio priemonėmis naudotis nu visiškai nemoku ir po vaikštau marga kai karvė, ieškojau kažko laikino, ką galėčiau, nelaimės atveju, greitai nuplauti. Reklamoje pamačiau šį Instant Tan produktą – principas tų mūsų jau seniai žinomų purškiamų pėdkelnių – aerozolinis purškiklis, kuris duoda spalvą. 

bali body instant tan atsiliepimai

Produktas nėra pigus. 97 ml purškalo man kainavo 20.95 EUR. Aš jį naudoju tik kojoms, bet jeigu naudot visam kūnui, manau, užtektų šios pakuotės iki 5-6 kartų, kas yra tikrai nedaug. Ypač, jei norisi kasdien. Bet jei reikia tik progoms – tada, manau, deal’as geras. 

Keletas minusų

Pradėsiu nuo to, kas nepatiko.

Nepatiko, kad produktui išsklaidyti reikia atskirai pirkti šepetėlį, kuris kainuoja euru pigiau nei pats produktas. Aš rizikavau ir šepetėlio nepirkau – pamaniau, kad jeigu niekaip neis išsklaidyti priemonės rankomis, panaudosiu tiesiog turimą didelį makiažo šepetėlį. Tai iš karto pasakau, kad su makiažo šepetėliu nepaeis. 😁 Per daug skysti makiažo šepetėliai tokio produkto sklaidymui, čia reikia tokio, kokį ir siūlo gamintojas – su daug daug trumpų plaukelių, standaus ir patogaus paimti. Tiesa, gan normaliai išsisklaido tiesiog rankomis, tą ir darau, nes šepetėlio pirkti vis tiek negaliu prisiversti. 😆 

Nepatiko, kad priemonė gan oranžinė. Įdomu, tikriausia sudėtinga padaryti šaltesnę rudą? Ar čia priklauso kaip atrodys ir nuo tavo pačios odos? Nežinau, bet finišas man yra labiau oranžinis, nei įdegio. 

Nepatiko, kad purškiasi taškais. Tolygiai nesipurškia – jei per toli purški, tai ant odos nepatenka pakankamai produkto ir niekas nesimaskuoja, o jei arti – prisipurškia balutėmis. Ir! kadangi produktas labai labai labaaaai greitai džiūva, pasipurškus vieną kojų sekciją, reikia mesti buteliuką ir sklaidyti, nes kitaip sudžius dėmė. 

savaiminis idegis

Produkto pliusai

Patinka, kad produktas ne tik duoda spalvą, bet ir šiek tiek maskuoja odos nelygumus. Iš toliau žiūrint oda atrodo tarsi aksominė – dingsta raudonos dėmelės, nelygumai, taškiukai. Kojos itin dailiai atrodo nuotraukose. 

Nors priemonės greitas džiuvimas yra minusas kai reikia sklaidyti, tai yra ir pliusas, jog nereikia ilgai laukti. Užtenka minutės ir jau galima rengtis drabužius. Priemonė išdžiūva iki sausumo ir niekur netepa. Tiesa, kai buvau su basutėmis, ten, kur yra basutės dirželiai ir juostelės, kojos itin prakaitavo ir tose vietose priemonė nusitrynė į batą. Tai visiškai nerizikuočiau ir nerekomenduočiau karštą dieną rengtis aptemptų drabužių, nes kur daugiau trinties – nusitrins priemonė į rūbą. 

Patinka, kad produktas yra vandeniui atsparus. Net trinant, priemonė nuo kojų nenusiplauna tik su vandeniu. Tai reiškia, kad jeigu kažkas užtikš, užklups lietus ar ką, įdegis nuo kojų nenubėgs rudu vandenėliu. Priemonė nusiplauna tik su šiltu vandeniu ir muilu/dušo žele. Labai lengvai, užtenka vieno išsimuilinimo. 

Verdiktas

Kad nusipirkau nesigailiu ir sunaudosiu tikrai iki galo, bet daugiau, manau nepirksiu. Supratau, kad gan tingiu aš cackintis su tokiais produktais ir norėčiau rasti kokią nors patogesnę alternatyvą… kur galėčiau tep lep ir eini. 😂  Suprantu, kad galbūt būtų daug patogiau turint tą kūno šepetėlį? Bet nebent rasiu alternatyvą kažkur pigiau, nes man gaila dvim eurų ant jo. 

purskiamas savaiminis idegis

Bali Body - Instant Tan

Kur pirkau: www.eu.balibodyco.com | Kaina: 20.95€

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Trumpai apie pirkimą iš Bali Body svetainės

Už siuntimą mokėti papildomai nereikėjo. Siunta keliavo gan ilgai, užsisakiau prekę gegužės 19 d., gavau birželio 9 d. Jau galvojau, kad nebeateis. 😂 Ant pakuotės buvo parašyta, kad prekė iš Nyderlandų atkeliavo. Jokių papildomų mokesčių susimokėti nereikėjo. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: