/tema

Mėgdavote kurti derinius su Polyvore? Atsirado alternatyva!

drabuziu deriniu kurimas

Neįsivaizduoju ar esi kūrusi su Polyvore (rip) kokį nors drabužių derinį, tačiau tais senais gerais laikais, kai ši platforma egzistavo, ėjau dėl jos iš proto, ėjo ir visos mano pažįstamos, kurios domėjosi mada. Visai atsitiktinai radau platfromą, kuri veikia lygiai tokiu pačiu principu, kaip veikdavo Polyvore. Nutariau pasidalinti – kad tokia platfroma egzistuoja man buvo naujiena, todėl galbūt naujiena bus ir tau. 

Konceptas nesudėtingas

Platforma vadinasi Shoplook.io – nesudėtingu principu veikianti platforma, kuri leidžia kurti drabužių ir interjero derinius (moodboards). Tereikia prisiregistruoti ir jau galima kūrybinti. Tau tiesiog duoda tuščią baltą erdvę, begales drabužių, batų, aksesuarų ir kitų elementų bei visišką laisvę kurti. 

drabuziu deriniai

Vėl gi – pliusas tas, kad produktai sulinkuoti su realiais produktais ir galima ne tik kad susikurti derinį, bet jį ir nusipirkti. Aš patikrinau – ne visos nuorodos nuveda į produktą, kadangi kai kurie produktai internetinėse parduotuvėse būna išimti iš prekybos ir šiaip nutinka visokių pasikeitimų, tačiau bent jau žinant kaip produktas vadinasi ir kokio jis buvo gamintojo – daug lengviau ieškoti, nes žinai kryptį. 

Man platforma patiko – gali dalytis sukurtais deriniais su platfromos bendruomene arba pasilikti tik sau. Naudojimas itin nesudėtingas ir, jeigu jau esi naudojusi Polyvore, greitai suprasi, kad čia viskas labai panašiai. 

 

gucci derinys

Mano sukurtame derinyje yra sijonas iš Nordstorm gamintojo, kainuojantis virš 100€, o aš turiu, prisiekiu, lygiai tokį patį iš Humanos už kelis € (patarimus kaip sėkmingai apsipirkinėti second-hand parduotuvėse rašiau čia). Aišku, ne Nordstorm, bet atrodo lygiai taip pat. Kodėl aš tai sakau? Mat vienas iš man labiausiai patinkančių dalykų tokios platfromos – kad gali drąsiai eksperimentuoti. Drabužiai vistiek yra panašūs, platformoje tikrai gali rasti drabužių, batų ir aksesuarų, kurie yra ir pas tave spintoje. Tad labai smagu eksperimentuoti, dėlioti ir sukurti derinius, kurie, rodos, net  niekada neatėjo į galvą vien tik žiūrint į juos savo spintoje. 

Tarp kitko, premium platfromos versija leidžia įsikelti netgi savo paveiksliukus, tai už kelis dolerius per mėnesį, derinius lengvai galima kurti iš viso savo realios spintos turinio. Na, o naudojant nemokamą versiją, galima įsirašyti naršyklėje programėlę (extension) ir pasiimti produktus iš bet kokios vietos internete. Žr. žemiau. 

Daug inspiracijų

Kadangi platformoje yra ir daugiau kūrėjų, inspiracijų itin gausu. Galima ištisas valandas žiūrinėti ką kuria kiti. Filtruoti pagal populiariausius ir naujausius derinius, sekti kitus kūrėjus ir semtis iš jų kūrybiškumo. 

Be to, kuomet platformoje spinta itin didelė, lavini ir savo stiliaus pojūtį – nebijai sudėti įvairias spalvas kartu, įvairius ilgius, pamiksuoti daugiau ar mažiau aksesuarų ir panašiai. 

Platformoje galima ir dalyvauti visokiuose iššūkiuose ir kurti derinisu pagal užduotį – tai įtraukia, kaip savotiškas žaidimas. Gali susilaukti reakcijų-patiktukų ir komentarų iš kitų vartotojų, todėl tai platfromą padaro tik dar gyvesne ir labiau įtraukiančią. 

Always dress like it is the best day of your life.

Kviečiu kurti

Labai kviečiu tave kurti ir dalytis tuo, ką kuri. Aš susikūriau savo profilį, jį rasi čia. Kviečiu mane pasekti, būtinai paseksiu atgal ir galėsime stebėti viena kitą ir inspiruotis. Labai man būtų įdomu pamatyti ką tu sukurtm, tai reikės galbūt surengti kada nors kokį konkursą, kur reikės sukurti kokį derinuką būtent per šią platformą, o aš už tai – kokį prizą padovanosiu. 

Kokiu vienu žodžiu apibūdintum Savo stilių?

Atsakyk komentaruose!

2 pakomentavo:
2021-12-19

Įvairus 😁 Būna ir sportinę aprangą dėviu, būna ir sukneles renkuosi. Pagal nuotaiką priklauso ir kur einu☺️☺️ Aš parsisiuntus programėlę turiu panašaus principo pavadinimu combyne. Tai kai ten įeinu, užtrunku ilgokai 😁😁😁

2021-12-19

Be treningų, jaučiu, joks stilius neapsieina, čia tiesiog atskiras dalykas, kuris reikalingas laisvalaikiui 😅✅
O tokios programėlės tai jo, laiko atima, toks savotiškas žaidimas čia man – kas žaidimukus telefone žaidžia, kas dėlioja drabužių derinius… 😂❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: