/tema

Naujos Notino.lt paslaugos: dar daugiau mėginukų ir galimybių pasibandyti produktus!

Notino palengvino mūsų, kurios mėgsta viską testuoti, gyvenimą. 😁 Na, gal labiau palengvino piniginės naštą… 😁 Atsiradusios naujos kategorijos Notino parduotuvėje suteikia daugiau galimybių visoms išmėginti priemones, kurios domina, tačiau pilnos pakuotės pirkti nesiryžtame. 

Perki pilną pakuotę, o kartu gauni to pačio produkto mėginuką

Pirmoji naujovė-paslauga: renkantis iš tam tikro, Notino sudaryto sąrašo, prie prekių atsirado funkcija: galima pažymėti varnelę, jog su pilna produkto pakuote nori gauti ir to paties produkto mėginį. 

Tokiu būdu, perkant pvz. brangų serumą ar kvepalus, pirmiausia išsipakuojame mėginuką, pasibandom, pauostom ir pažiūrim kaip reaguoja oda, pavyzdžiui. Jeigu viskas gerai ir produktas patinka – plešiam pilną pakuotę ir dedam į lentyną. 😁 Jei kažkas ne taip – pilnos pakuotės neliečiam, susisiekiam su Notino ir sakome, kad norime grąžinti. Notino apmoka visas grąžinimo išlaidas, tai paslauga nemokama. 

Sąrašas produktų nemažas – šiuo metu, kai rašau įrašą, matau 14 puslapių įvairių produktų. 

Prieš įdedant prekę į krepšelį, svarbu nepamiršti pažymėti varnelę, jog kartu norimas ir mėginukas (pažymėjau raudonu kvadratu apačioje):

Man atrodo paslauga labai naudinga – ypač perkant kvepalus. Na, naudinga ir perkant bet ką kitą – kartais nusipirkus kokį serumą už 90 eurų nesinorėtų sužinoti, kad nuo jo alergizuoja ar šiaip nepatinka kvapas. 😁 

Ir tai dar ne viskas!

Gali pati pasirinkti, kokių mėginukų nori ir susikompletuoti dėžutę

Antroji funkcija – mėginukų komplektavimas pagal save. Šiuo metu, kai rašau, toks rinkinukas kainuoja 6,40 eur, gali pasirinkti 5 norimus mėginius iš kvepalų, dekoratyvinės kosmetikos, veido ir kūno priežiūros, plaukų kosmetikos, dantų, motinystės prekių kategorijų. 

Aš pati šiuo metu laukiu net trijų tokių mėginukų dėžučių – kai tik pamačiau, negalėjau susilaikyti, pagaliau turėsiu progą išbandyti senai norėtus išbandyti kvepalus, dekoratyvinės kosmetikos priemones ir priemones plaukams! 👏😁

Esmė labai paprasta – pasižiūri, kas domina ir susidedi 5 mėginius. Jei norisi dar – tiesiog pradedi kompletuoti naują dėžutę. Vienoje dėžutėje gali būti bet kokios kategorijos mėginiai, svarbu, kad 5:

Jeigu įdomu, ką aš pasirinkau pabandyti, dalinuosi savo kompletacijomis žemiau:

Ši funkcija tiesiog tobula – mėginukai taip sunkiai prieinami pas mus, tai džiaugiuosi, kad Notino apsiimė šita veikla ir padės mums pasibandyti dalykus, neišleidžiant didelių sumų pinigų. Tikiuosi, kad mėginių skiltis nuolat atsinaujins ir bus smagu užsukti kas kart pasidairyti ir pabandyti ko nors naujo ar užsipirkti mėgstamiausių priemonių mažų dydžių kelionėms. 😁

Tai tiek, ar žadi pasianudoti naujomis funkcijomis? 😁🌸 

2 pakomentavo:
2023-12-02

Esu pasinaudojusi tokia dėžute. Visai smagu pasiimti pabandymui. Įsimečiau 3 kvapus ir porą priemonių odai. Smagu.

Gaivile, iš ties, man patiko labai idėja, pasibandžiau priemonių ir pauosčiau kvepalų, nu labai patiko 😁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: