CATRICE 2023 Rudens/žiemos naujienos: ką verta įsigyti?

catrice kosmetikos naujienos

Man pasisekė – reguliariai gaunu Catrice naujienas. Nors ir ne visas, bet tikrai pakankamai, kad galėčiau išbanyti ir kažką Tau papasakoti. Šį kart trumpai apžvelgsiu keletą išbandytų naujienų ir pasakysiu ką verta įsigyti ir į ką atkreipti dėmesį. 🤭 

Šito blakstienų tušo noriu atsiprašyti, nes pirmus kartus pabandžiusi “apstūmiau”, kad byra. Po to išsiaiškinau, kad byra ne tušas, o mano juodas akių pieštukas, kurį vis naudodavau akių pravedimui kartu su šiuo tušu. Tai atsiprašau, tušas nebyra ir netepa, viskas su juo gerai. Iš tiesų tušas man labai patiko – šepetėlis lenktas ir labai lengva kurtį riestų blakstienų efektą. Tušo formulė fiksuojanti, tad užrietimas šioks toks laikosi net ant mano tiesių kaip stygos blakstienų. Vienas mylimiausių ir naudojamiausių tušų šiuo metu, 5/5, verta įsigyti.

Išbandžiau spalvą Beach Babe. Spalva pakuotėje atrodo daug tamsesnė, nei dengiasi ant veido. Bronzantas nei blogas, nei super duper geras, sakyčiau, atitinka savo kainą. Nemanau, kad kažkoks dupe ar prilygsta brangesniems kreminiams bronzantams, sunkiai sekėsi susidraugaut, man gan sunkokai sekasi jį sklaidyti. Duočiau 3/5 balus.

Šios priemonės paskirtis daugialypė – fluidą galima naudoti vieną ar kaip pagrindą prieš makiažą, arba tikslingai paryškinti tik tam tikras veido sritis. Suteikia veidui to “sveikos odos” švytėjimo, jeigu tokio sieki. Patiktų mergaitėms, kurių oda sausa ir visad matinė, kuriai rodos trūksta kažkokios bent menkos gyvybės.

Naudojau kelis kart – efektas išties patiko, šiek tiek priemonė blurina veidą ir suteikia to spindesio, duoda čiut spalvos, kas irgi pagyvina ir apvienodina atspalvius ant veido. Nėra must-have produktas, mano nuomone, dienos eigoje, jei naudojai jį tik vieną patį per visą veidą, atrodo gan klaikiai sakyčiau, jei “neatsišviežini”, bet iš esmės produktas padarytas neblogai ir jei knieti – galima bandyti. 😁

Išbandžiau Spice girl ir Ice Ice Baby atspalvius. Labiau patiko raudonasis Spice girl – suteikia lūpoms gyvybės, nes turi tokį švelniai raudoną atspalvį. Nors su čili pipirais, tikrai nedegina lūpų tiek, kad būtų ne komfortas. Patiko, bet jau nebeturiu, “pavogė” sesuo. 😁 Ice Ice baby ne mano atspalvis – daug ir didelių mėlynų blizgučių ant nuogų lūpų man atrodė nekaip. Visai gražiai atrodo ant lūpų pieštuku paryškintų lūpų, bet mano rutinoje tas melsvumas neprilipo. Be kita ko – blizgiai faini.

Iš visų naujienų savo rekomenduojantį parašą dedu po šiuo aliejumi. Nežinau ar turėjau lūpų produktą, kurį subaigiau greičiau, nei šį aliejų… 🙂 Nelimpa, drėkina, maitina, tobulai blizga ir suteikia tą stiklinių lūpų efektą. Nevarva nuo lūpų, bet ir nėra pernelyg sunkus, sandari pakuotė – niekas nebėga pro šonus ir tas didelis minkštas šepetėlis… norisi reaplikuot ir reaplikuot. Tiesa, labaiau pamilau Glow for The Show atspalvį, nes jis nedažo lūpų. Bandytas rožinis (Keep it Juicy) suteikia lūpoms tokį rožinį “stain’ą”, kuris man nepatinka. O šiaip šiam aliejui rašau 1000/5.

Gavau pasibandyti keletą spalvų, išmėginau Milky Not Guilty ant kojų nagų, tai reikėjo gan daug sluoksnių, kad spalva būtų graži ir matoma, dengiasi labai “dryžuotai”, džiuvo ilgai. Tikrai nesuviliojo mėginti kitas spalvas ir tikrai nesuviliojo grįžti prie paprastų nagų lakų manikiūrui. 😁 Laikėsi neblogai, bet ant kojų nagų visi lakai, atrodo, kelis metus gali stovėt neapsitrynę… 😁 😁 😁 Sakyčiau šituos gal praleist pro akis, nebent mėgsti laaaaabai švelnutį mažutį atspalvį ant nagų.

Tai tiek mano įspūdžių – tikiuosi, kad padėjau apsispręsti, suviliojau kažką įsigyti ir išsaugojau nuo netinkamo pirkinio. 😁🫶 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: