Atsiliepimas: Gillette Venus Satin Care Bikini linija skutimuisi

Mažai tokių apžvalgų čia instagrame pamatysi. Bet reikia, nes žinau, kad keletas mano sekėjų tikrai laukia! Jeigu esi jautrios odos savininkė, kuriai skutimasis yra arti košmaro – kviečiu skaityti apžvalgą apie Gillete Venus Satin Care Bikini skutimosi priemonių liniją bikini zonai. Kviečiu ir tas, kurios tiesiog nori perkelti savo skutimosi rutiną į kitą lygį, o ypač – jautriosios bikini zonos.

Kai prekyboje pasirodė ši linija – sureagavau, kadangi ji skirta būtent bikini zonai. Man atrodo čia pati jautriausia vieta, kokią tik gali skusti (apart veido). Nors ir įdomu buvo, buvau ir skeptiška ir šiek tiek spyriojaus. 😀 Netikėjau, kad bus skirtumas, tai liniją aš susipirkau etapais – pirmiausia pradėjau nuo skustuvo ir peiliukų.

Peiliukai mane maloniai nustebino – skuta labai arti odos, bet jos nedirgina. Pamilau po pirmų panaudojimų ir ne tik bikinio zonai. Peiliukai ilgai “neatčimpa” – pasidarau tikrai daug skutimų. Tai labai gerai, nes trys pakaitinės galvutės kainuoja ~15 eur be akcijų. Visada laukiu nuolaidų ir nusiperku už 9-10 eur. Dažniausiai nuolaidas matau Notino.lt. Na ir nekalbu jau apie patį kotelį – labai fainas, patogus, sunkus ir kokybiškas. neslidus, lengvai keičiasi galvutės. Turiu jau kurį laiką – nieko jam nenutiko, nepelyja (nors visada duše būna), nerudyja. Gražus ir fainas dizainas. Neturiu kuo skųstis, belieka tik skustis. 😂

Tada nusipirkau šveitiklį.

Jis žadėjo suminkštinti odą prieš skutimą IR apsaugoti nuo įaugančių plaukelių. Įaugantys plaukeliai mano bikini zonoje buvo viena opiausių bėdų – paskutinį kartą įaugo taip, kad net toks guzas buvo susidaręs, kurį skaudėjo, o dabar niekaip neišnyksta raudona dėmelė po to guzo. Šveitiklis turi labai smulkias ir švelnias granules savyje, kurios mažesnės net už kai kurių šveitiklių, skirtų veidui. 😂 Malonus produktas kosmetiškai – bekvapis, smulkus, nedirgina, neperšti, šveičiant šiek tiek suputoja. Ačiū šveitikliu ir, ko gero, peiliukams kartu – nuo tada, kai pradėjau abu naudoti, neturėjau nei vieno įaugusio plauko atvejo. Iš pradžių netikėjau ir nusprendžiau testuoti ilgiau – gal sutapimas, gal tiesiog plaukeliai ne nuotaikoj dabar įaugti. Bet jau beveik baigiu sunaudoti šveitiklį iki galo – niekas neįaugo. Džiaugiuosi.

Na ir po tokių dviejų sėkmių… nutariau suinvestuoti ir į serumą po skutimosi.

Serumas pavadintas raminamuoju, žada nuraminti odą po skutimosi, ją minkštinti, apsaugoti nuo raudonio ir niežulio ir taip pat prisidėti prie kovos su plaukelių įauginėjimu. Galiu pasakyti, kad pirmus kartus panaudojusi buvau nusivylus – “nu va, radau neveikiantį produktą visgi” – pagalvojau, nes po pirmo ir antro pasitepimo oda nė kiek nebuvo nuraminta – jautri, raudona, niežėjo ir perštėjo. Tačiau kuo daugiau naudojau (tepu net ir tarp skutimosi sesijų, o ir po kiekvieno prausimosi, nes taip rekomenduoja gamintojas), tuo labiau pastebiu, kad serumas šiokį tokį poveikį visgi turi. Bet jis nėra didelis – gal šiek tiek apramina odą po skutimosi iškart ir neleidžia jai “įsiaudrinti”, bet paraudonavimų lieka visgi ir nepastebėjau, kad pradėjus naudoti serumą, bikini zona būtų kažkokia mažiau jautri skutimams (ką irgi žada gamintojas, kad minkštins serumas odą ir lengviau bus skusti kitus kartus).

Nors serumas ir nepaliko tokio gero įspūdžio, nutariau išbandyti paskutinį, ketvirtąjį linijos produktą – skutimosi želę ir prausiklį viename. Tikrai veiksmingų putų ar skutimosi želių nesu atradusi, tai kurį laiką jų net ir neperku ir nenaudoju, bet šiam privalėjau padaryti išimtį.

Skutimosi priemonė labai skalsi – kai tik gavau siuntą, kažkaip nusivyliau jos nedideliu dydžiu, bet pasikartosiu – skalsiai naudojasi, tai viskas gerai. Želė permatoma, kas yra didelis pliusas skutantis – matyti ką darai yra malonus priedas. Peiliukas tiesiog slyste slysta oda, patepta šia priemone. Ji bekvapė, nedirgina, o man dar ir patiko, kad galim naudoti ir kaip prausiklį intymiai zonai – skusdamasi žinau, kad viskas bus gerai ir nesudirgins, nes kai kurios skutimosi putos būna pagraužia jautresnes vietas. Produktas man patinka, suminkština odą ir plaukelius pakankamai greitai, šiek tiek suputoja, gerai pasiskirsto. Negaliu sakyti, kad kažkoks super duper revoliucinis produktas, tačiau vienas iš nedaugelio, kurį malonu naudoti ir iš jo jaučiu naudą.

Taigi, visą liniją daugiau mažiau apžvelgiau ir išbandžiau, tai asmeniškai tikrai nekartosiu serumo – nematau aš jame ir nejuntu pakankamai naudos ar efekto, tai visiškai nereikalingas produktas, bet visi kiti – verti dėmesio. 😊

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
2 pakomentavo:
2024-05-02

Na skustuva reikės išbandyti, nes visur turiu jautią odą.

Pabandyk! Man labai pasiteisino)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: