Atsiliepimas: REF – WeightlessVolume Masque apimties suteikianti kaukė plaukams

Kai tik pabandžiau šią plaukų kaukę, nemaniau, kad paskirsiu jai atskirą įrašą, tačiau – privalau! Privalau apie ją papasakoti, nes gerais dalykais reikia dalintis – tam ir egzistuoja mano šis instagram profilis. 😊 Man labai patinka, kai mano plaukai turi apimties, todėl koks nors produktas, kuris žada apimtį – visada yra mano namuose. Vienoks ar kitoks – pabandau vis kažką naujo. Jau kabinu paskutinius lašus šios REF Weightless Volume plaukų kaukės, tai turiu susidariusi galutinę nuomonę!

Aprašymas, ko tikėtis:

“Apimties suteikianti priemonė su specialiai parinktais augaliniais ekstraktais ir veikliosiomis medžiagomis. Naujas produktas su naujausiomis pažangiausiomis technologijomis ir turtinga formule su minimaliu kiekiu vandens. Apsaugoti, sustiprinti ir padidinti plonų, plonų plaukų sruogų struktūrą.”

Išties kaukė labai kremiška ir vandens joje nedaug. Bet aplikavimo tokia tekstūra neapsunkina – kažkaip labai lengvai kaukė pasiskirsto, o aš dar papildomai ir prašukuoju retomis šukomis, tai problemų dėl to nekyla. Be to, priemonės kvapas labai patinka mano uoslės receptoriams – žinau, kad kvapas galbūt toks ne visiems, bet man kaukė kvepia skalbimo milteliais. 😁 Labai patinka! Norėčiau tokių kvepalų.

Kaukę gamintojas nurodo laikyti 5-10 min., aš pati laikiau ir trumpiau, ir ilgiau, bet didelio skirtumo nepastebėjau. Esmė, kad kaukė iš ties suteikia plaukams apimties jų neapsunkindamas. Aš kaukę tepu nuo pat šaknų iki galiukų (logiška, kad noriu apimties ir ties šaknimis😁…), tai išplovus kaukę plaukai nesulipę, greičiau nesusiriebaluoja.

Jau išplovus plaukus, prieš pat džiovinant pajunti, kad plaukau lengvesni, puresni ir ne tokie susiglaudę. Po kaukės stengiuos pernelyg neapkrauti plaukų – dedu tik apsaugą nuo karščio, o po džiovinimo – pertepu aliejuku/leave-in serumu.

Tikriausiai tai savaime aišku, bet vistiek paminėsiu: džiovinant plaukus reikėtų juos kelti nuo šaknų ir džiovinti nesiekiant suglotninti. Aš pati ir palenkus galvą šiek tiek padžiovinu, ir su apvaliu šepečiu keliu plaukus nuo šaknų aukštyn ir formuoju apimtį. Jei po kaukės džiovinsite plaukus tiesindamos ir spausdamos prie skalpo, spėju, tokio paties rezultato negausite. 🙃

Manau, skirtumas akivaizdus: kairėje nuotraukoje ką tik išplauti plaukai naudojant REF kaukę, dešinėje – ką tik išplauti plaukai nenaudojant kaukės. Po kaukės tiesiog atrodo, kad net plaukų daugiau 2x – nežinau kaip tai įmanoma, bet… 😁

Plaukų kaukė tokia iš brangesnių, 250 ml apie 24-30 EUR (priklauso nuo parduotuvės), bet verta, nes efektas ir matomas, ir juntamas. O be to, plaukų kaukė pasirūpina ne tik apimtimi – plaukai minkšti, purūs, gražūs, lengvai iššukuojami. Tai kelios naudos viename. Mačiau, kad yra ir šampūnas bei kondyškė šitos pačios linijos – jų nėmėginau, bet tikrai norėčiau!

Kažką iš REF bandžiau pirmą kartą, tai paliko tikrai neblogą įspūdį, esu tikra, kad ateityje pabandysiu daugiau šio ženklo produktų plaukams. O tau rekomenduoju Weightless Volume kaukę, jei plaukams trūksta apimties ir jie erzinančiai prigludę prie skalpo… 😛

2 pakomentavo:
2024-06-03

Dabar Duoglas yra 25% akcija plaukų priežiūros priemonėms perkant dvi priemones. Na tai užsisakiau šią kaukę ir šampuną. Pažiūrėsiu koks rezultatas bus. Jūsų plaukai tikrai gražiai atrodo po tos kaukės!

Gaivile, sugrįžk papasakoti, ar pasiteisins! Ir ar šampūnas patiks – gal tada ir man užsireiks… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: