Tuštučiai #11: atsiliepimai apie išbaigtas priemones

Jau 11 dalis… o dievuliau! 😁 Man atrodo viena iš serijų įrašų, kuriuos pavyko taip nuosekliai pildyti. Valio man. 😁 Tikiuosi, kad ir jums patinka skaityti tuštučių įrašus taip pat, kaip man juos rašyti. 

Kas pasibaigė vasarį? Važiuojam. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: labai patogus produktas – dvi servetėlės, kurių kiekviena tiesiog reikia vilgyti veido odą. odos paskaistėjimas ir sušvelnėjimas pastebimas jau po vieno naudojimo. sudėty 5 AHA/BHA rūgštys. super veiksminga. ilgai ruošiausi išbandyt, paketėlių rinkinuką radau praeitų metų Cult Beauty advento kalendoriuje. vienas iš geresnių radinių.

Labiausiai nepatiko: nepatariu naudoti dieną prieš kažką svarbaus, nes kitą dieną oda atrodė kaip po karo – visi seni bėrimai ir dėmelės išryškėjo, atrodė baisiai. trečią dieną – tobulai švytėjo ir buvo skaisti. nenormali kaina. džiaugiuos, kad dar 2 paketėlius turiu.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: norėjau pakomentuoti šią kaukę, nes – dažniausiai raminančios veido kaukės man degina, graužia odą. nežinau kodėl, bet kai odai reikia raminimo, aš to nenoriu. tai nors nedrąsiai šitą dėjausi kaukę, nustebau, kad kaip tik sukūrė odai komforto pojūtį ir jokio deginimo.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: iš esmės raminantis serumas, bet dar ir drėkinantis, tai mano oda jį susiurbė labai greitai. jokių šalutinių poveikių nebuvo, bet labiau gal raminantis jis, nei drėkinantis, nekartočiau.

Labiausiai nepatiko: trūko odos drėkinimo, minkštinimo efekto. greit susinaudojo. brangus.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: puikiai sulaiko drėgmę odoje, tai gelbėdavau juo lūpas, nagų odeles. hialurono serumas ar kitas drėkinantis produktas + ant viršaus Aquaphor sluoksnis = pamiršta apie sausumą. mulitfunkcinis, daug panaudojimo būdų. nebrangus. be kvapo, be skonio. ilgai užtenka.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: skaniai kvepia, aukšta SPF apsauga lūpoms. patogi išspaudžiama tubelė, dozatorius.

Labiausiai nepatiko: kartus skonis. vien dėl jo nepirkčiau ir nenaudočiau antrą kartą.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: bekvapė, beskonė, bespalvė priemonė. maloni ant lūpų, drėkina ir minkština, kondicionuoja lūpas. graži ir patogi pakuotė. suteikia lūpoms tokį stiklo efektą.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: malonaus vaisių kvapo, neriebi priemonė, patogi pakuotė ir aplikavimas.

Labiausiai nepatiko: man nuo jo visada lupasi lūpos. tik panaudoju porą dienų ir žiauriai eina oda lauk, kas man labai nepatinka, nes aš negaliu pakęsti to atsilupusio sluoksnio.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: bekvapė, beskonė priemonė, minkština ir kondicionuoja lūpas. su peptidais.

Labiausiai nepatiko: sunkiai spaudžiasi produktas iš pakuotės. reikia jėgos.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: labai gražiai sulygina odos atspalvį, gražiai dengiasi ir atrodo ant odos.

Labiausiai nepatiko: laaabai kimšo man odą, tai net nepabaigiau. neverta. plius neskalsus, greitai naudojasi, o brangus.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: pigi, padorus atspalvių pasirinkimas, matizuoja, fiksuoja makiažą, labai lengva.

Labiausiai nepatiko: nesuteikia to norimo “blur” efekto, riebiai odai nelabai efektyvi priemonė.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: ne pirmas pabaigtas buteliukas, natūralus, lengvas efektas. gražiai aplikuojasi, drėkinančios, gražiai nusiplauna, labai pigios!

Labiausiai nepatiko: yra įdegio kvapas, limpa ir ilgai, čia ko gero didžiausias minusas, kurio galėtų nebūti… 🙂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: didelis kiekis, bekvapis, suminkština ir sudrėkina odą labai efektyviai. nepamenu kada tokią “bankę” taip greit iškabinau, naudojau po kiekvieno prausimosi visam kūnui. kai buvo šalčiai ir oda išsausėjusi, porą kartų tepiau ir ant veido kaip naktinę kaukę, nes kremas tinka ir veido odai.

Labiausiai nepatiko:-.

GEOMAR - Thalasso Scrub White Musk kūno šveitiklis

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: malonus muskuso kvapas, neišsausina odos.

Labiausiai nepatiko: kadangi druskos pagrindu, tai jeigu kokia žaizdelė ant kūno – peršti. efektas šveitimo irgi ne pats geriausias.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: plaukui patiko, skalpui ne. plaunant plaukus atrodo, kad plauni su kondicionierium.

Labiausiai nepatiko: trūko švaros jausmo, plaukai greitai susiriebaluodavo.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: puikiai kondicionuoja ir tai padaro greitai. plaukai minkšti ir suvaldyti per kelias sekundes tampa, priemonė atlieka, ką žadanti. kai neturiu laiko/noro, bet vistiek noriu nepraleisti kondicionavimo – labai praverčia toks produktas. myliu.

Labiausiai nepatiko: išsinaudoja kur kas greičiau, nei kreminės kondyškės.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: veikia! 😁 tonuoja labai šaltai.

Labiausiai nepatiko: per stipri… mano plauką greitai padaro violetiniu, tai aš šaukštelį kaukės miksuodavau su bet kokiu tuo metu naudojamu kondicionierium ir kaip sakant “skiesdavau”, nes kitaip būdavo per daug. jei ir tavo blondas greitai tonuojasi, tai nerekomenduoju, bet jeigu nerandi pakankamai stiprios tonavimo priemonės savo plaukų geltonumui, verta būtų pabandyti šią kaukę. tolygus paskirstymas labai svarbus, pradedam nuo šaknų.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: irgi ne pirma pakuotė, patinka lengvumas, kad nesuriebalina ir neapsunkina. efektyviai kondicionuoja ir lengvina iššukavimą, glotnina. vis sugrįžtu prie jo. natūralus, be jokių nesąmonių.

Labiausiai nepatiko: -.

Tiek mano įspūdžių šį kartelį. 

Ar esi kažką bandžiusi iš mano pabaigtų priemonių? Visada laukiu skirtingų arba tokių pat įspūdžių komentaruose! 😊👇🏼👇🏼

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: