Atsiliepimas: Tavo Šampūnas – personalizuotos plaukų priežiūros priemonės

Tavo Šampūnas atsiliepimai

Tavo Šampūnas prekės ženklą aš esu mačiusi kelis kart – berods reklamas esu užmačiusi facebook’e, esu užsukusi kažkada ir į svetainę, bet pabandyti užsisakyti nesusiviliojau. Dabar gi jau į šiukšlių dėžę išmečiau iki paskutinio lašo sunaudotus produktus ir nutariau pasidalyti įspūdžiais. 😁 

Aprašymas: 

Tavo plaukams individualiai parinkti ingredientai

Atlik specialų 7 min. testą apie savo plaukus: pažymėk visas savo problemas, poreikius ir svajones.

Testo pabaigoje pamatysi rezultatus ir individualiai tavo plaukams skirtas rekomendacijas.

Ir geriausia dalis – pagal testo atsakymus gausi individualiai tau skirtas plaukų priežiūros priemones, kurios padės džiaugtis savo gražiais plaukais kiekvieną dieną!

tavo sampunas atsiliepimai

Kaip pas mane atsirado šie produktai? 

Na, atsitinka gyvenimas ir nutiko taip, kad Tavo Šampūnas tapo mano klientu. 😁 Pažinties proga, kad geriau pajusčiau produktą ir kam kuriu dizainus, gavau dovanų! Labai gražus gestas, kadangi nors dirbau su daugybe įvairiausių brendų, tik vienetai yra pasiūlę padovanoti jų produkcijos ir pasimėgauti produktu/ais. Nesakau, kad tai kažkokia būtinybė, bet gi kaip smagu. 😁 Nors rinkinuką gavau dovanų, šis įvertinimas yra nuoširdus. Su klientu santykiu nesugadinsiu jei net ir nepatiktų, todėl naudos iš netikro atsiliepimo kaip ir neturiu. 🙏 

tavo sampunas atsiliepimai
tavo sampunas atsiliepimai

Atlikau testuką ir gavau rinkinuką – šampūną, kondicionierių ir galvos odos šveitiklį. 

Mano plaukų būklė tokia – šviesinti, nors ir ne tragiški, bet jautrūs ir reikalaujantys kokybiškos priežiūros. Galvos oda labai riebi. Tai atsakiau į visokius klausimus, įvardijau savo tikslus ir gavau man suplaktus kokteiliukus plaukų priežiūrai. 😁 Ir žinoma, svarbi dalis – galėjau pasirinkti ką užrašyti ant etiketės. 😁 Pasirinkau, be abejo, gražiausią žodį man šiame pasaulyje – savo vardą. 😂 

Galvos odos šveitiklis

tavo sampunas atsiliepimai

Plaukų rutiną reikėtų pradėti nuo galvos odos šveitimo. Aš jau esu mėginusi keletą šveitiklių, tai galiu ir įvertinti šitą. Skaniai, gaiviai jis kvepia, viskas su juo gerai, tekstūra maloni ir nušveičia gerai. Nesunku „privesti” jį prie galvos odos per plaukus, bet o dievai kaip sunku išskalauti. 🥲 Šis šveitiklis šveičia vulkaninių perlitų pagalba, o jie, pasirodo, vandeny netirspta, todėl veliasi po plaukus ilgiausiai. Aš jo nepamilau, man trūksta kantrybės tiek skalauti plaukus. 

Mieliau rinkčiausi MANO galvos odos šveitiklį, nes jis šiek tiek putoja ir skalaujant ištirpsta, todėl neapsunkina plaukų rutinos. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Šampūnas

tavo sampunas atsiliepimai

Šampūnas man patiko. Švariai išplauna, gerai putoja. Tiesa, vienas iš tų šampūnų, kur išplovus plaukus būtinai reikia kondicionieriaus, nes kitaip sėkmės išsišukuoti plaukus. 😁 Bet man patinka tokie šampūnai, nes gerai išplauna visokias formavimo priemones, sauso šampūno pagirias ir pan. 😁 Skaniai kvepia, gaiviai. Ilgai užteko. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Kondicionierius

tavo sampunas atsiliepimai

Kondyškė irgi labai skaniai kvepia, saldokas aromatas. Konsistencija tokia kreminė, nebėgi. Šiek tiek pasikemša dozatorius gerai užpompavus. 😁 Kondicionuoja puikiai, neapsunkina, plaukas būna minkštas, lankstus, gerai šukuojasi ir formuojasi. Tiesiog gera kondyškė, kuri idealiai tiko mano plaukams. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Galutinės mintys

Nors ir atrodo, kad jau koko bet šampūnų ir kondicionierių esu mėginusi daug ir įvairių. Daug ir įvairių man jų patiko, retai kada kažkas būna ne ok. Šios priemonės taip pat yra tiesiog geros ir puoselėjančios plauką. Nors nieko stebuklingo, kažką turi savyje tokio, kad malonu naudoti kasdien. 

Taip pat gera idėja su testu – jeigu nežinai ir nenori apsikraut domėdamasi ko tavo plaukams reikia pagal tai, kaip jie atrodo ir jaučiasi, tai tokie testai padeda per kelias minutes pasirinkti tinkamus produktus, kurie yra orientuoti tas problemas spręsti. 

Pakalbam dar dėl kainos. Gali pasirodyti, kad 30 eur labai daug. Bet už šią sumą gauni šampūną ir kondicionierių. Ne bet kokį, o kokybišką produktą. Tai gaunasi, kad du produktai kainuoja po 15 eur – visai normali kaina. Aš pirkčiau. O dar tas malonus norimo teksto komplimentas ant etiketės… nice. 😁 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
2 pakomentavo:
2024-02-02

Su dideliais lukesciais isigijau sampuna, kuris galetu isspresti mano dazna plauku plovimo problema. Vyliausi, kad panaudojus plausiu plaukus tikrai reciau, deja nepasiteisino..

Pati turiu riebią galvos odą ir galiu patikinti, kad joks šampūnas, nei galvos odos šveitimas, niekas – neatitolina kosmetikos priemonės galvos plovimo. 🫠

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: