Atsiliepimas: Maybelline – SuperStay Vinyl Ink ilgai išliekantys lūpų dažai

maybelline vinyl ink atsiliepimai

Ilgai delsiau, bet galiausiai prisiminiau įsigyti šį Maybelline lūpdažį. 😁 Jis ypatingas tuo, kad ilgai išlieka (kaip skysti matiniai lūpdažiai), tačiau užbaigimas lieka blizgus, vinilinis. 

Lūpdažiai yra tos pačios SuperStay linijos – esu pamėgusi šios linijos matinius lūpdažius, nes jie tikrai labai ilgai išlieka, gražios spalvos. 😊 Būtent todėl labai smalsu buvo išbandyti ir šiuos – juolab, kad soc. tinkluose mačiau ne vieną gerą atsiliepimą. 😁

Ir šie lūpdažiai išties panašūs į matinių liniją, kurią minėjau anksčiau – toks pat kvapas, panašus jausmas dažantis, toks pat geras išsilaikymas. Tiesa, šitoji vinilinė versija daug ilgiau džiūva. Na tikrai – kad sudžiūtų iki tos jau nebetepančios versijos, reikia tikrai gan ilgai palaukti. Neužfiksavau kiek, bet 15 min. bus 😁 Tai rekomenduoju ką tik pasidažius ramiai luktelėti, privengti gerti, valgyti ir bučiuotis. Po to jau galima viską. 😁

Taip pat perspėju – kol džiūva, jaučiasi lipnumo jausmas. Labai. Jis išlieka ir vėliau, tačiau daug mažesnis ir vos juntamas, kol galų gale, kai kiek apsitrina, išnyksta visai. 

maybelline vinyl ink peachy 15
Jau sudžiuvęs lūpdažis kambaryje | spalva 15 PEACHY
maybelline vinyl ink peachy 15
Jau sudžiuvęs lūpdažis lauke | spalva 15 PEACHY

15 PEACHY  – tokią spalvą išsirinkau ir grįžusi namo šiek tiek pasigailėjau, kad neėmiau 35 CHEEKY, kadangi rinkausi tarp šių dviejų 😁 15 PEACHY parduotuvėje atrodė labiau nude, o dienos šviesioj jis labiau į ryžumą/koralinę spalvą. Kambaryje debesuotą dieną irgi atrodo labiau nude, bet saulėtam lauke vėl labiau oranžinis atspalvis.

Išsilaikymas tikrai ilgalaikis. Tikrai ilgiau laikosi negu lūpdažis+lūpų blizgis kombinacija ar bet koks pigmentuotas lūpų blizgesys. 

Su tokiais ilgai išliekančiais lūpdažiais man labai svarbu, kad 1) jis gražiai nusivalgytų ir kaip įmanoma vientisiau dingtų nuo lūpų 2) nesausintų ir nesuskilinėtų ant lūpų. Tai šis Vinyl Ink lūpdažis praeina visus mano kriterijus puikiai – pakankamai gražiai nusivalgo ir nesausina, neskilinėja. Žinoma, jei ryškesnė spalva, kuri toliau nuo lūpų spalvos, manau, nusivalgymo linija būtų kur kas labiau matoma tai lūpdažį reikėtų visgi nešiotis rankinėje ir pasitaisyti, kai jau reik. 

Lūpos po 5 val. nešiojimo | spalva 15 PEACHY

Vienžo, man lūpdažis labai patiko. Pati idėja ir užbaigimas – 10 balų. Aplamai šį produktą 5 balų skalėje vertinu 4. Vieną balą atimu dėl labai ilgo džiuvimo laiko ir neapsakomo lipnumo. Bei – kad per mažai spalvų pasirinkimui. 😁 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: