Tuštučiai #10: atsiliepimai apie išbaigtas priemones

Labai fainai sausį pavyko išbaigti priemones, kurios tiesiog morališkai buvo atsibodę… 😁 Dabar džiaugiuosi atgaiva „praimti” naujas, o įspūdžiais apie išbaigtas dalinuosi labai trumpai, kaip visada! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: lengvas, liesas ir greitai susigeriantis kremas. suteikia drėkinimo efektą, oda kurį laiką sveikai, ne per daug spindi. neturi intensyvaus ar blogo kvapo, saugi sudėtis. nekimšo porų.

Labiausiai nepatiko: žiemai per lengvas.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: atlieka savo funkciją – prausia.

Labiausiai nepatiko: indų ploviklį primenantis kvapas, akių ir kitų gleivinių graužimas, odos tempimas po prausimosi. pilnos pakuotės pirkti nesusigundžiau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: plika akimi matomas pridrėkintos, minkštos ir atsigavusios odos efektas. vienareikšmiškai viena geriausių lakštinių kaukių tokioje kainos kategorijoje. noriu dar!

Labiausiai nepatiko: niekur nerandu pirkti…😂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: labai efektyviai nuvalo akių ir lūpų makiažą, įveikia net ilgalaikius lūpdažius ar vandeniui atsparų tušą. negraužia akių, nedirgina odos.

Labiausiai nepatiko:

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: kažkada storiuose verkiau, kad nerandu normalių, neveliančių vatos diskelių ir sekėjos užrodė Lidl’inius. BEST. Neyra, nesipukuoja, tobuli. Dabar pirkau Bella iš Maximos ir keikiuos, reikės eit iki Lidl’o.

Labiausiai nepatiko:

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: oda po kremo jaučiasi ir atrodo labai gerai, nesivelia, draugauja su kitom priemonėm. labai ryškus ir matomas odos “plump” efektas, spindesys garantuotas. nekimšo odos, sunaudojau iki paskutinio lašo su malonumu.

Labiausiai nepatiko: 265 eurai už 50 ml…

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: nuostabi patirtis – faina tekstūra, graži išvaizda, stiklinis indelis, nuostabus priemonės kvapas. turi savyje tokios gelsvos spalvos, tai pasitepus kūno oda čiut čiut pasimaskuoja ir įgauna tokį gražų auksinį spindesį.

Labiausiai nepatiko: sunku atsisiųsti į Lietuvą…😭

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: graži pakuotė, atlieka funkciją.

Labiausiai nepatiko: kvapas ne mano, nors ir ilgai likdavo ant odos. produktui įpusėjus, tubelė labai sunkiai spaudėsi ir buvo tikras iššūkis išssipausti želės, su viena ranka net nebepavykdavo, reikdavo abiejų.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: susilietęs su oda virsta pieneliu, nepalieka riebumo jausmo ant odos, nesuriebalina peiliuko. padeda švelniau nusisukusti plaukelius. nedidelė kaina, palyginus su kitais panašiais produktais.

Labiausiai nepatiko: aromatas.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Labiausiai patiko: kad su hialuronu, vaisių ekstraktais, glikolio rūgštimi ir vitaminu e. patiko pati idėja – eksfolijuojantis serumas, nes kūno odai tikrai tenka mažiau visokio gėrio. gaivus kvapas.

Labiausiai nepatiko: tekstūra ir lipnumas. serumas kaip ir priklauso serumui – nors ir ne vandenėlis, išties skystas. naudojau per prievartą, nes nepatikdavo nei teptis tuo serumu, nei jausmas po jo. kažkoks lipnus ir nemalonus visas kūnas tapdavo, net nupurto prisiminus. nežinau kodėl, bet visiškai ne mielas produktas, kurio niekada nekartočiau. o ir efekto kažkokio WOW nepastebėjau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: guminukų pavidalu, skanūs.

Labiausiai nepatiko: sudėtinga tokių priemonių efektyvumą išmatuoti, nes kažkokio pagausėjusio apsiplaukavimo sunaudojusi nepastebėjau. plius pakankamai didelė kaina kaip už mėnesio dozę. manau, kad nekartosiu.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: tiko mano skalpui, gaivaus alavijų kvapo.

Labiausiai nepatiko: vienas iš tų šampūnų, kur plaukai po plovimo virsta į šiaudus, tai naudodavau tada, kai norėdavau intensyvaus plovimo pvz. po lako naudojimo ir pan. “repairing” efekto nepastebėjau.

 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: labai skalsus, švariai plovė ir skalpą, ir plaukus. plaukai po plovimo būdavo išties puresni, bet didesnio efekto nepastebėjau.

Labiausiai nepatiko: stiprus gėlių kvapas, tikėjaus čiut daugiau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: violetinė spalva “nekanda” pernelyg stipriai, tai tonuoti su šampūnu plaukus būdavo saugu – nereikėdavo bijoti pernelyg violetinių plaukų.

Labiausiai nepatiko: po šampūno plaukai labai šiurkštūs ir nemalonūs, tai naudojau visą amžinybę.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: jau minėjau, kad ši Oleo Intense su japoniškais aliejais linija tiko ir patiko mano plaukams, kondyškė ne išimtis – atliko savo funkciją, ilgai užteko. kondicionierius žada suglotninti plaukus jų neapsunkindamas – taip ir būdavo, tepdavau per visą ilgą ir plaukai nebūdavo apsunkę ar kažkokie netokie. nelabai turiu prie ko prikibti.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: iš pradžių nelabai patiko, bet dabar labai trūksta – super minimali ir lengva dulksna, atgaivinanti plaukus ir suteikianti apimties, putlumo plaukams jų nelipinant. visiškai nesijaučia plaukuose, ideali priemonė ne tik antrai dienai norint praleist galvos plovimą, bet ir garbanoms pažiuženti, pasidaryti apimties išplovus galvą. labai patiko, kartosiu.

Labiausiai nepatiko: reikia nemažo kiekio norint išgauti efektą.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: putlinantis efektas. oda po serumo tokia graži ir sudrėkinta, ant viršaus labai gražiai dengiasi makiažo pagrindas ir makiažas išlieka ilgiau. pirma makiažo bazė, kurią naudodama pastebėjau kažkokį ryškų skirtumą.

Labiausiai nepatiko: lipnoką jausmą palieka.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: puikiai fiksuoja ir suklijuoja antakių plaukelius, laikosi visą dieną, be vargo nusiplauna. kai atsirado jų versija su spalva – iš karto čiupau ir su spalva patinka labiau, bet išbaigiau ir šį.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: šios L’oreal’io pudros su hialurono rūgštimi labai vykusios – gražiai pasidengia, neapsunkina odos ir jos neišsausina dienos eigoje, nekimba prie sausų odos plotų. didelis atspalvių pasirinkimas, man labiausiai tiko 1.N spalva.

Labiausiai nepatiko: neduoda matinio efekto.

Na štai, apžvelgiau visus sausį pasibaigusius ir išnaudotus produktus. Kai kas patiko labiau, kai kas mažiau, bet.. taip juk visada, ane? 😁 Iki kito mėnesio! 

2 pakomentavo:
2024-02-03

Šeip, tai man smagus jausmas, kad kokia tai priemonė baigiasi. Ypač dabar, kai stalčiukai užgrūsti Advento kalendorių gėrybėmis!

Tikrai taip!!! 😁👏

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: