Atsiliepimas: MAKEUP REVOLUTION – Fast Base Stick makiažo pagrindas

makeup revolution kosmetika atsiliepimai

Niekada nesu bandžiusi pieštuko formos makiažo pagrindų, todėl nusipirkau pabandyti tik dėl to. Dar ir kaina gera, su akcija sumokėjau vos 5 eur, tad tikrai nebuvo gaila. 

Turėjau abejonių

Prieš pirkdama, neslėpsiu, turėjau abejonių. Kažkada kai dar ėjau į mokyklą, turėjau tokį lievą maskuoklį-pieštuką, kuris buvo tarsi lūpdažio tūbelėje, išsukamas. Kaip šiandien pamenu jo kietumą, kreidiškumą ir visiškai nepatrauklų vaizdą ant odos, kuomet jį aplikuodavau. Todėl pirkdama šį makiažo pagrindą iš Makeup Revolution kosmetika, aš staiga prisiminiau tą maskuoklį ir slapta tikėjaus, kad šis makiažo pagrindas nebus toks. 

makeup revolution kosmetika atsiliepimai

Išsirinkau F2 spalvą, kuri yra šviesi, tačiau turi geltoną toną. Pati esu rožinio tono, tačiau kadangi makiažo pagrindą naudosiu vasarą ir kūnas šiek tiek įdegs, užbėgau įvykiams už akių iš iš karto pasirinkau mažiau blyškų atspalvį. 

Aplamai Makeup Revolution stebina savo kokybės ir kainos santykiu. Palyginti pigi kosmetika tikrai yra naudojama, galima rasti perliukų, ne ką prastesnių už brangesnes priemones. Dabar šio gamintojo turiu ir šešėlių paletę, kurią rodžiau naujų pirkinių įraše – galiu jau dabar pasakyt, kad ji tikrai puiki mėgėjiškam naudojimui kasdienai. Puiki! 

makeup revolution lietuva
makeup revolution fast base stick apzvalga

Tirpsta tiesiai ant veido

Nors taip daryti nėra labai higieniška ir pavyzdinga, pudrą aš tepu tiesiai ant veido. Tepant ji tiesiog slysta oda ir lydosi – jokio kreidiškumo ar sausumo, kuris apsunkintų aplikavimą ar sklaidymą. Pirmą kart kai naudojau, šiek tiek padauginau ir susikūriau „kaukę” tai dabar, kai jau išmokau, aplikuoju tikrai nedidelį kiekį, kurio pakanka visam veidui. 

Mano oda problematiška ir yra ką maskuoti tai nustebino ir makiažo pagrindo maskavimas. Galima susikurti nuo lengvo iki pilno. Puikiai išsisklaido tiek šepetėliu, tiek makiažo kempinėle. 

Išsilaikymas patenkinamas

Užfiksuoju makiažo pagrindą sausa pudra ir makiažo fiksatoriumi. Nuo smakro, nosies ir kaktos viskas pasitrina jau po kelių valandų, bet čia dėl to, kad mano riebi oda ir nuo jos tiesiog viskas slysta. Šiaip laikosi makiažo pagrindas tiek, kiek gali. 😂 

Kai pirkau ir aprašinėjau pirkinį tai sakiau, kad nežinau kaip sausiaodėms patiktų tokia priemonė, bet dabar, kai išmėginau – manau patiktų. Ji nėra sausinanti ar sunkiai aplikuojama, pati konsistencija ir formulė labai maloni, tad gali išbandyti, manau, visos. 

makeup revolution atsiliepimai

Reziumuojant: makiažo pagrindas puikus, mielai kasdien naudoju ir nematau vargo. Kaina juokinga, produktas taupiai naudojasi, verta išbandyti! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: