Kvepalai: trumpai apie mano turimų aromatų kolekciją

 Viena iš mano siplnybių yra kvepalai. Nors neturiu pilnos spintos, tikrai turiu daugiau, negu reikia vienam žmogui. Bet taip jau yra – kai kažkas labai patinka, sudėtinga atsispirti. Noriu trumpai pasidalinti savo kolekcija – aptarti kvapus, išsilaikymą, buteliukų grožį ir visokius kitokius dalykus apie kvepalus. 😊

Balų paaiškinimas

Išsilaikymas – viskas kaip ir aišku, vertinu kvepalų išsilaikymo kokybę.

Aromato unikalumas – vertinu kiek aromatas turi unikalumo, išskirtinumo, dažnai sutinkamas ar ne, pakankamai charakteringas ar ne.

Kvapas: trumpai apibūdinu aromato tipą.

AROMATAI, KURIŲ LIKO VOS KELI LAŠAI

Pirkau pernai pavasarį – nesugebu išbaigti. Nors aromatas labai man patinka ir išsilaikymas puikus – jis jau yra pagautas tos populiarumo bangos ir darosi toks pat dažnai sutinkamas, kaip Baccarat Rouge 540. Atpažįstu iš toli ir kaskart išėjusi į miestą užuodžiu šį aromatą bent 2-3 kartus, kas jau yra neapsakomai daug. 😁

Išsilaikymas: 3/5 Aromato unikalumas: 5/5 Kvapas: mediškas

Pirkau pernai per naujus metus. Švenčiau juos Kaune, tai kvapas visada ir primena tą dieną. Saldus odos, šafrano ir muskato riešuto derinys. Jo Malone x Zara kolaboracijos vaisius. Labai tinkantis žiemai, vėsiems orams, labai toks šventiškas ir sunkesnis aromatas. Patiko, kad kvapas pastovus ir nusistovėjęs kvepia taip pat. Prabangus, laikėsi neblogai.

Išsilaikymas: 3/5 Aromato unikalumas: 5/5 Kvapas: sunkus

Nusipirkau iškart, kai pradėjo sklist kalbos, kad čia jau mano minėto Baccarat Rouge 540 dupe (išties kvepia identiškai) – įsigijau, bet naudoju šitą dulksną jau ilgiau nei metus, kadangi nėra taip faina kvepėti tuo Baccarat, kaip maniau, kad bus – visgi jis jau toks pernaudotas ir atsibodęs, kad visaip mėginu pabaigt išpurkšt, bet sunkiai gaunasi. 😁

Išsilaikymas: 2/5 Aromato unikalumas: 1/5 Kvapas: saldus

NAUJAUSIAS AROMATAS KOLEKCIJOJE

Iš naujausios ZARA vanilinių kvepalų kolekcijos – patinka viskas, išskyrus faktą, kad kai kvepalai sudžiūva – išlenda toks degėsiu, degto medžio kvapas. Atrodo, kad būčiau kažkur prie laužo pasėdėjus. Tai nustebino nemaloniai, nebesinori purkštis… Be to, nelabai ilgai laikosi.

Išsilaikymas: 2/5 Aromato unikalumas: 3/5 Kvapas: vanilinis

AROMATAS – SENBUVIS

Iš visos kolekcijos šis aromatas yra ilgiausiai pas mane būnantis. Jeigu norisi kvepėti kokosais – prašome atkreipti dėmesį į šį aromatą. 😁 Bet ne tik – jaučiasi ir pipiriukas, ir muskusas, ir gėlės. Kvapas turtingas, moteriškas, seksualus. Ypatingai tinkantis šaltajam metų sezonui, ilgai laikosi.

Išsilaikymas: 4/5 Aromato unikalumas: 5/5 Kvapas: rytietiškas

BRANGIAUSIAS AROMATAS

Su siunta gavau mėginuką ir įsimylėjau – didesnę pakuotę padovanojo vyras. Įvardyčiau šį kvapą kaip tokį, kuris kvepia pieva. Ne žole, bet pauosčius visada mintimis nusikeli į žydinčią pievą, kurioje, rodos guli ir uodi viską aplinkui. Unikalesnio kvapo nesu uodusi gyvenime, taip pat jis visada atkreipia kitų dėmesį.

Išsilaikymas: 100/5 Aromato unikalumas: 100/5 Kvapas: bomba

LABIAUSIAI NUVYLĘS AROMATAS

Kvapas tobulas – unikalus derinys su rabarbarais. Renka komplimentus “kaip skaniai kvepi”, man pačiai labai patinka, bet visai nesilaiko ir greitai nugaruoja. Šleifo beveik jokio, labai intymūs, retai naudoju dėl šios priežasties. Labai gaila, nes kaina nebuvo maža (125 eur/100 ml).

Išsilaikymas: 1/5 Aromato unikalumas: 5/5 Kvapas: pudriškas

METŲ ATRADIMAS

Netikėta pažintis, tačiau labai maloni. Vieni geriausiai besilaikančių kvepalų, kuriuos teko bandyti. Išsimėginau penkis aromatus, likau prieš Meilės Simfonijos. Saldžiai vaisinis aromatas, kurio saldumas tiesiog svaiginantis. Kažko saldesnio net uodusi nesu. Panaudoju, kai būna tokia žaisminga nuotaika.

Išsilaikymas: 5/5 Aromato unikalumas: 4/5 Kvapas: saldus

MAŽIAUSIAI NAUDOJAMAS ŠIUO METU

Pasičiupau iš vyrų skyriaus – labai patiko gaivumas ir saldumas. Citrina, ananasas, kedro mediena ir oda – toks derinukas. Mažai naudoju dabar, nes kažkaip norisi sunkesnių kvapų rudenį. Bet manau, kad ir šis išlauks savo laiko. O jei ne – bus kam nors perleistas.

Išsilaikymas: 3/5 Aromato unikalumas: 3/5 Kvapas: gaiviai saldus

BANDAU PRISIJAUKINTI

Citrusinis gėlių aromatas, turiu 20 ml mėginuką – lyg ir patinka, bet vis nerandu tinkamos nuotaikos jais pasikvepinti. Nesu didelė gėliškų kvapų mėgėja, tai gal dėl to nedrąsiai jaučiuos. Bet kvapas kokybiškas ir ilgai laikosi, kažkuo ir patinka, todėl dar vis yra mano kolekcijos lentynėlėj.

Išsilaikymas: 5/5 Aromato unikalumas: 2/5 Kvapas: saldus, gėlių

PLANUOJAMAS ĮSIGYTI AROMATAS

Turiu mėginuką Warm Cotton & Mandarin – labai patiko, bet nerandu pirkti, tai tikiuosi, kad klasikinė versija kvepės panašiai. Mano uostytas variantas kvepia kaip skalbinių minkštiklis/milteliai, o aš tokio aromato ir ieškojau. Nežinau, man šviežių skalbinių kvapas labai patinka ir tikrai būna dienų, kada taip kvepėti. Kol matavausi mėginį – labai patiko. Pastebėjau, kad išsilaikymas nėra labai geras, bet čia gali būti daug variantų – vienas iš jų, kad mėginys labai senas. Niekada nežinai kaip ten su jais yra, kada jie pripildyti ir kiek laiko jau pūpso. Tai šiuo metu turiu tokį norą, o daugiau dažniausiai mano kvepalų pirkiniai būna spontaniški ir neplanuoti. 😂

REKLAMA:

Taip pat galite rasti įvairių nišinių kvepalų portale https://amourdevil.com/

Kaip pas tave situacija su aromatais? Kiek turi, kokius mėgsti, kiek naudoji, kiek žadi įsigyti? Įdomu viskas, laukiu komentaruose tavęs!!!

2 pakomentavo:
2023-11-07

Labutis! Primink, iš kur dažniausiai perki kvepalus arba jų mėginukus? Ačiū!

Juste, labas, žinok kvepalus perku visur… 😁 Iš fizinių parduotuvių labiausiai patinka House of Drops Vilniuje, o mėginukų yra nemažai Notino (https://www.anrdoezrs.net/click-100695039-15116508?url=https%3A%2F%2Fwww.notino.lt%2Ftry-it-first%2F čia dabar atsiradusi nauja funkcija – perkant pilną pakuotę, gauni ir mėginuką šalia – tai gali atidaryt mėginuką, išbandyt, o jei nepatiks – grąžint tą didelę pakuotę neišpakuotą, nes jos pakuoti nereikia, nes gauni mėginį… tai daug daug galimybių, grąžinimas nemokamas) arba čia – https://www.anrdoezrs.net/click-100695039-15116508?url=https%3A%2F%2Fwww.notino.lt%2Fdiscovery-box%2F gali susikurti 5 mėginukų boxą! 👏 Taip pat neseniai dariau užsakymą iš https://www.kvepalumeginukai.lt/ tai viską gavau greitai ir viską, ką užsakiau, tai irgi galiu rekomenduoti kaipo vietą pasibandymams )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: