Atsiliepimas: The Ordinary – Salicylic Acid 2% Solution salicilo rūgšties serumas

the ordinary atsiliepimai

Šis The Ordinary serumas – geriausia pagalba nuo spuogų, kokią dabar turiu savo kosmetinėje. Pameni, rašiau apie Math kosmetika lokaliai ant spuogų aplikuojamą serumą (čia apžvalga), kuris džiovina spuogus ir skatina greitesnį jų gijimą? Pasirodo, tą patį galiu pasiekti ir su salicilo rūgšties serumu, kuris tekainuoja 6 eurus. 

Serumą sudaro 2% stiprumo salicilo rūgštis – ši koncentracija tikrai saugi naudoti tiek lokaliai, tiek ant visos veido odos. Serumas skirtas riebiai, į spuogus linkusiai, aknės kamuojamai, probleminei odai. 

Aprašymas: 

2 % salicilo rūgšties tirpalas – tai vandens pagrindo serumas su optimalios koncentracijos salicilo rūgštimi, kuri pašalina negyvas odos ląsteles, galinčias užkimšti poras. Šis tirpalas skatina odos šveitimą, todėl akivaizdžiai sumažina odos užterštumą, ko pasekoje oda tampa šviesesnė ir švaresnė.

the ordinary atsiliepimai

Kokia salicilo rūgšties nauda odai? Kaip jis veikia?

Įsiskverbusi į odą, salicilo rūgštis tirpdo odos likučius, kurie užkemša poras, veikia priešuždegimiškai, taip pat padeda greičiau išnykti raudoniems, uždegiminiams spuogams ir pūlinukams.

Šis odos ląstelių skaidymas skatina odos šveitimą. Salicilo rūgštis laikoma keratolitiniu vaistu, o tai reiškia, kad ji puikiai tinka puikiam odos šveitimui. Keratolitiniai vaistai sukelia viršutinio odos ląstelių sluoksnio suminkštėjimą ir pasišalinimą. 

Aš šį serumą naudoju dviem būdais: 

  1. kai pamatau, kad makiažas ant odos tepasi nebetolygiai, ji papleiskanojusi arba nebe taip gerai susigeria kiti odos priežiūros rutinoje naudojami produktai – tada panaudoju plonytį sluoksnį serumo ant viso veido prieš einant miegoti
  2. kai jaučiu, kad kažkur keliasi spuogas arba turiu jau išsikėlusį, skaudantį ar raudoną gražuolį – patepu serumo lokaliai ir leidžiu jam susigerti/išdžiūti. Tai darau taip pat dažniausiai prieš einant miegoti.

Naudojant serumą pirmuoju būdu aš eksfolijuoju odą ir pasišalinę negyvos jos ląstelės leidžia išvengti užsikišimo, odos pavrišius tampa lygesnis, švelnesnis. Antruoju būdu spuogas daug greičiau sugija, dingsta skausmas, jis greičiau sumažėja ir dingsta.

Puikus produktas, kurį verta turėti savo kosmetinėje, jeigu norisi priemonės kovoti su spuogais ir švelniai eksfolijuoti odą. Aš pilną buteliuką nusipirkau gal prieš pusmetį – ir dar turiu tikrai nemažai, nes tai nėra priemonė, kuri susinaudoja per greit – šveiti odą vos kartą per savaitę, o lokaliai naudojant ant spuogų reikia vos kelių lašiukų produkto. 

Aqua (Water), Saccharide Isomerate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu.

Šiaip aš dairausi jau ir kažkokios dušo želės su salicilo rūgštimi, nes mane kankina ir pečių/nugaros spuogai. Bet gal reiktų pabandyti įlašinti tiesiog salicilo serumo į savo naudojamą dušo želę? Tik bėda, kad neįsivaizduoju kiek reikėtų lašinti ir ar nesuardysiu formulės. 😁

 

Grįžtant prie seurmo – jokių minusų neįžvelgiu. 😊

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: