Atsiliepimas: Math kosmetika ANTI-ACNE SOS aktyvus serumas ant spuogų

math

Karts nuo karto mano gražų veidą papuošia ne tokie gražūs, skaudūs ir dideli hormoniniai spuogai. Su jais susitvarkyti sudėtinga – nieko nenaudojant skausmą junti ir spuogą matai labai ilgai. Atradusi Math kosmetiką labai norėjau išbandyti ką nors. Aišku, kad nusipirkau Anti-acne serumą, nes ši antraštė mane vis dar suvilioja ir vis dar perku su viltimi, kad padės.

math kosmetika atsiliepimai
math kosmetika serumai
math kosmetika atsiliepimai apie produktus

Sužavėjo minimali sudėtis

Aš prieš pirkdama produktą visada pasižiūriu į sudėtį ir, jeigu kas nors man joje nepatinka arba kelia įtarimų – produktą aplenkiu. Jei randu daug potencialiai oda galinčių užkimšti, sudirginti ar pernelyg išsausinti ingredientų – ieškau toliau. Pažvelgusi į Math kosmetika serumą Anti-acne aš nusiraminau – tai produktas ne tos anti-acne grupės, kur būna prikišta visokių nesąmonių, kurios tik pablogins situaciją. Ne, šis serumas turi vos 11 ingredientų.

Aqua, Glycerin, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Gluconolactone, Xanthan Gum, Maltol, Sodium Chloride, Polyquaternium-80.

Saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu.

 

Glikolio, salicilo ir pieno rūgštys pačios gali dirginti itin jautrią odą, tačiau jų kiekis serume tikrai nebūna toks didelis, jog nudegintų ar kitaip pažeistų odą.

Glicerinas, hialuronas – drėkinimui. Taip taip, spuogus ne tik reikia išsausinti, bet ir padrėkinti, nes kitu atveju – lauk dar daugiau spuogų. 

Priemonė ANT spuogų, ne NUO

Pagaliau atsirado gamintojas, kuris teisingai išsireiškia aprašydamas savo produktus. Šis Math kosmetika serumas skirtas tepti ant spuogų – kylančių ar jau susiformavusių. Jis nėra NUO spuogų – kas reikštų, jog tepantis juo, niekada nesulauksime spuogų. Ne, tepant priemonę tik ant spuogo, veikliosios medžiagos jį sunaikina ir skatina gijimą. Nors serumas ir turi antibakterinių savybių ir neleidžia infekcijai plėstis, jis tikrai neužtikrins, kad spuogai niekada nepasirodys. 

math kosmetika anti-acne

Pakuotė ir kaina

Už 23€ gaunate 15 ml serumo prabangioje, labai labai storo stiklo pakuotėje. Pakuotė matinė, minimali, sandari. Dozavimas vyksta pipete ir ji tokia jaukiai maža. Tiesa, kai serumas baiginėjasi, labai sunku su pipete pasiekti paskutinius likučius – vartaliojau kaip tik išmaniau, kad įtraukti ir sunaudoti priemonę iki galo. Serumas tirštos konsistencijos, todėl net atidarius kamštelį ir norint įsipilti serumą tiesiog į delną – sunkiai pavyksta. Tačiau „išlaižiau” priemonę iki dugno, kas labai nori – viską gali. 

 

math kosmetika atsiliepimai

Poveikis

Serumas veikia. Su spuogu susitvarko per naktį. Padeda jam greičiau sugyti, jei jis jau išlindęs ir taip pat pajutus kokį nors niežulį ir patepus tą vietą – spuogas taip ir neišsikelia. Svarbu suprasti vieną dalyką – bet kokioje srityje, kas per daug, tas nesveika. Nerekomenduoju serumu piktnaudžiauti, nerekomenduoju tepti ant nudraskyto/išspausto spuogo (atviros žaizdos). Nerekomenduoju dengti serumu didelio odos ploto – net jei ir jums atrodo, kad jūsų visas veidas vieni spuogai. Kad ir kaip pritariam šitam meme’ui:

lietuviski meme

Visgi reikėtų kosmetikos priemones naudoti taip, kaip tai rekomenduoja gamintojas. Tik tada galime ir tikėtis rezultato, kurį gamintojas žada. 

Math kosmetika - Aktyvus serumas ant spuogų „ANTI-ACNE SOS“

Kur pirkta: www.mathscientific.com | Sumokėta: 23.00€

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: