Atsiliepimas: Makeup For Ever – Light Velvet Air makiažo fiksatorius riebiai odai

Make Up For Ever atsiliepimai

Kol neradau tobulo makiažo pagrindo, tol maniau, kad šitas žingsnis nėra reikalingas. Kol neatradau gero makiažo fiksatoriaus, tol maniau, kad šis žingsnis irgi nėra būtinas. O klydau. 🤭

Riebų/mišrų odos tipą turinčios mane supras – nieko nėra blogiau negu po kelių valandų belekaip blizgantis makiažas. Su tuo blizgumu ateina ir kitos bėdos – kyla pavojus makiažo išsilaikymui, labai išryškėja odos poros, lengva makiažą tiesiog „nubraukti” netyčia ir pan. 

Make Up For Ever atsiliepimai

Pamaniau, kad reikia investuoti ir nusipirkti šiek tiek brangesnį makiažo fiksatorių, nes be visokių pigulkų nesu nieko mėginus. Man už akių užkliuvo Make Up For Ever Light Velvet Air makiažo fiksatorius. 

Aprašymas:

Matinį efektą suteikiantis makiažo fiksatorius, kuris sulygina netobulumus ir atgaivina odą, kad ji ilgai išliktų gaivi, bet neblizgėtų.

Make Up For Ever atsiliepimai
Make Up For Ever atsiliepimai

Nu ką aš žinau – man daugiau nieko ir nereikia. 😁 Trumpas, bet man produktą tuojau pat pardavęs aprašymas. 

Pirmas įspūdis: naudojant pirmą kartą fiksatoriaus dulksna tokia taškanti buvo, nepakankamai smulki. Tas nėr gerai. Bet vėliau, naudojant produktą dar ir dar kartą supratau: jeigu norisi smulkesnės dulksnos, reikia labai gerai suplakti buteliuką prieš purškiant. Tada tik dar kartą įsitikinau – reik produktų aprašymus skaityt ir naudot taip, kaip nurodyta. Ten didelėm raidėm nugarėlėj parašyta, kad prieš naudojimą reiktų labai gerai suplakti buteliuką. 😁

Make Up For Ever atsiliepimai

Gerai suplakus dulksna idealiai smulki ir užtenka kelių papurškimų visam veidui. Labai gražiai sulieja makiažą – apjungia visus produktus, juos užfiksuoja. Palaukus kelias minutes pasimato tas velvetinis efektas – matinis, bet ne max. Neblizga, bet ir neatima sveiko žvilgesio. Tarpinis variantas, kuris man labai patinka. 

Makiažui tikrai padeda ilgiau išlikti matiniam ir nepriekaištingam. Žinoma, neužcementuoja ir makiažas vistiek yra pažeidžiamas, tačiau ilgiau galima džiaugtis gražiu vaizdu, nei kad nenaudojant šio produkto. Taip pat pastebėjau, kad fiksatorius neleidžia taip greitai nuo odos dingti viršutiniams produktams – t.y. skaistalai, bronzeris išlieka ilgiau, nei kad be fiksatoriaus. Tai visuomet yra pliusas, nes kai neapsiimi makiažo taisymais per dieną – norisi, kad to makiažo bent kiek liktų iki vakaro. 😁

Make Up For Ever atsiliepimai

Fiksatorius tikrai neblogas, atlieka savo darbą, tačiau kaina kiek didoka. Nors naudojasi jis tikrai labai skalsiai – o ir fiksatorių naudoji ne kasdien. Nors tikrai norisi kasdien – efektas toks, kad galima greit priprast. 😁

Esmė – be fiksatoriaus įprastai atliktas mano makiažas pradeda blizgėti jau po ~2-3 val. Su fiksatoriumi menkas blizgesys išlenda po 4 val., o jau maksimumą pasiekia po ~5-5,5 val. Iš esmės po tiek laiko jau reiktų pasitaisyt makiažą ir atnaujint fiksatoriaus sluoksniuką. 

Sausiaodėms, toms, kurių oda pleiskanoja arba bent jau dabar yra išsausėjusi nerekomenduoju. Riebiaodėms tikrai patiks, mišriaodėms rekomenduoju puršktelt tik ant T zonos, o sausesnių vietų neliesti. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: