Atsiliepimas: Geek&Gorgeous – Mighty Melt valomasis balzamas

GEEK&GORGEOUS atsiliepimai

Makiažo nuvalymas man yra tikra kančia. Dažytis labai mėgstu, bet labai nemėgstu valyti makiažo vakarais. Visgi turiu be galo principingą odą ir net negaliu pagalvoti apie makiažo nenuvalymą, tai turiu taikstytis su šituo ritualu. O kad jis būtų malonesnis, visada ieškau būdų ir produktų tą makiažo valymą palengvinti ir padaryti labiau patraukliu. 

Vienas iš bandymų – įkomponuoti į rutiną valomąjį balzamą. Galiu pasidžiaugti, kadangi bandymas labai sėkmingas. Ne tik kad mieliau valyti makiažą, dabar netgi laukiu vakaro, kol galėsiu viską nuplauti… 😀 Nes su šiuo balzamu tai padaryti labai lengva ir greita. 

GEEK&GORGEOUS atsiliepimai

Balzamas supakuotas į plastikinį, užsukamą indelį. Pats jis yra kietos tekstūros, tačiau itin lengva jį dozuoti – pasiduoda tekstūra pasiėmimui labai lengvai, kabinu mentele. Man didžiausias pliusas – nereikia daug produkto. Mentele perbraukiu per beveik visą indelio skersmenį ir tiek gana. Kitas pliusas – odos nereikia trinti. Makiažą balzamas „atkelia” nuo odos labai greit ir lengvai, tiesiog masažuojant balzamą ant odos paviršiaus. Tokia netgi savotiška terapija gaunasi, kol nusivalai visą grožį. 

Ethylhexyl Palmitate, Oleyl Erucate, Olive Oil PEG-7 Esters, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Synthetic Wax, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu.

Balzamo sudėtis labai minimali, nors ingredientai gali kimšti poras, aš kišimo lyg ir nepastebėjau – kadangi ilgai trinti balzamo nereikia, o po to jį iš karto nuplaunu vandens pagrindo prausikliu. 

GEEK&GORGEOUS atsiliepimai
GEEK&GORGEOUS atsiliepimai

Balzamas neturi jokio kvapo, o uždėtas ant odos tiesiog tirpsta lyg sviestas keptuvėje. Kartu tirpo ir makiažą – net vandeniui atsparų. Instagrame parodžiau, kaip balzamas veikia: 

Jokių minusų šiam balzamui aš nesugalvoju. Man net akių jis nedirgina – galiu tušą nusivalyti atsimerkusi ir žiūrėdama į veidrodį. Tiesa – taip ir darau, nes man labai patinka matyti tą nuvalomą makiažą, tas juodas pandos akis… 😀 

GEEK&GORGEOUS atsiliepimai

Balzamas švelnus ir nesausinantis, todėl tikiu, kad būtų labai mylimas sausiaodžių ar tų, kurių oda dehidratavusi. Aš pati riebiaodė, tačiau net man šis balzamas yra toks, kurį kartosiu. Jau be jo net negaliu įsivaizduot kaip man valytis ir plautis tą makiažą reiktų. :)) 

Labai patinka! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: