Atsiliepimas: Barnängen – Midsommar Glow dušo želė

barnangen midsommar glow duso zele atsiliepimai

Čia vienas iš tų pirkinių, kai netikėtai baigiasi produktas ir eini į artimiausią parduotuvę parsinešt atnaujinimo, nes nu praustis tai reikia. 😁 Tai šį kart iš „Maximos” parsinešiau ne Dove ir ne Nivea, o Barnängen dušo želę. 

Man iš dušo želių daug nereikia – skanaus kvapo, kad nupraustų ir nesausintų odos. Visa kita – pridėtiniai dalykai, kurių gali būt, gali nebūt. 

Būtent ši dušo želė savo kvapu iš pradžių manęs nepakerėjo. Labai gėliškas kvapas, kurio natos skleidžiasi maudantis kaip kokių kvepalų. Tai skaniau, tai mažiau skaniai kvepia. 😁 Tačiau kvapas neįsigeria labai į kūną, todėl man nesvarbu. 

barnangen midsommar glow duso zele atsiliepimai

Dedu didelį pliusą už dozatorių – tiesiog įsispaudžia į vieną pusę kamštelis ir kitoje pusėje atsiveria ertmė, pro kurią galima pasidozuoti dušo želės. Nekenčiu duše atkemšamų dušo želių, o atsukamų iš viso niekada neperku, nes wtf. 😂 

Sudėtis: dušo želė yra SLS ingrediento pagrindu, yra glicerino, ricinos aliejaus, saulėgrąžų aliejaus, spanguolių sėklų aliejaus, pelargonijų žiedų aliejaus, ylang-ylang aliejaus, visokių kitokių dalykų ir puokštelė alergenų. 

barnangen midsommar glow duso zele atsiliepimai

Dušo želė be galo smarkiai užputoja. Jeigu prausiesi su kempine – tą kempinę po to išplauti yra vienas vargas – skalauji ir skalauji ir nesibaigia tos putos. Jeigu prausiesi be kempinės, rankomis, gerai įtrynus į kūną, ši dušo želė labai užputoja ir putoja kol trini dar labiau iki kol net konsistencija pasikeičia. 😁 

Šiaip dušo želė odos nesausina. Tokia gausa aliejų visgi sudėtyje… dar ir paminkština šiek tiek odą, mėgstu išmuilint kojas prieš skutimą ir palaikyt kelias minutes – nereikia nei skutimosi putų. 

barnangen midsommar glow duso zele atsiliepimai

Produktas be galo skalsus. Dėl to, kad gausiai putoja, šios dušo želės reikia labai nedidelio kiekio. O man jau nusibodo – aš norėčiau jau kitos želės, nes šią naudoju jau porą mėnesių ir aromatas nusibodo… 🥲 

Patiko ir pakuotės dizainas. Gražiai atrodo duše, patinka ta ryškiai geltona želės spalva. 😊 

Ar rekomenduoju? Odos nesausinanti dušo želė, kurios užteks visą amžinybę – tai kaip jau nori. 😂☝️ Aš vertinu 4/5, bet tik dėl to, kad ne iki galo patinka kvapas ir sunku išplaut iš kempinės. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: