Aromatai: Zara – Fleur De Patchouli (edp)

zara fleur de patchouli edp atsiliepimai

Nebeleidžiu sau pirkti naujų aromatų didelėmis talpomis, nes man greitai norisi kitko. 😁 Tai kad taip širdies neskaudėtų ir kuo mažiau puspilnių buteliukų kauptųsi lentynose – leidžiu pirkti tik mažus kiekius, kaip pvz. šis 10 ml miniukas iš ZARA. 

ZARA kvepalai nėra tie, kurie mane labai žavėtų, tačiau pasidairiau po ZARA x JO MALONE kolaboracijos lentyną ir Fleur De Patchouli aromatas mane patraukė. 

zara fleur de patchouli edp atsiliepimai
zara fleur de patchouli edp atsiliepimai

Pasigriebiau 10 ml miniuką ir tik parsinešusi namo sužinojau, kad jie ne purškiami, o tepami. Nesu didelė tokių kvepalų mėgėja, kadangi labiau mėgstu kvepinti rūbus, ne kūną. 😂🙏 Bet teko su šiuo aromatu pakeisti savo įpročius ir nepasakyčiau, kad labai jau kankinuosi dėl to. 

Pagrindinės natos tik trys: bijūno, pačiulio ir gvajoko medienos

Aromatas išleistas 2019 metais, parfumeris – Jo Malone. 

zara fleur de patchouli edp atsiliepimai

Rutuliniai kvepalai patys iš savęs nėr blogi, tik pastebėjau, kad kvepalo skystis užsiteršė mažais plaušeliais ir dalelytėmis po šiek tiek laiko naudojimo. Tikiuosi, kad ta tarša nepaveiks kvapo ir jo nepakeis. 

Šio kvapo moodboard’as

Aromatą apibūdinčiau taip:

Jeigu kada nors naudojai kokį nors skaniai kvepiantį šampūną ar dušo želę, kurie kvepia švara, gaiva, muiliškai ir pagalvojai – blemba, kaip norėčiau, kad tas muilo kvapas būtų intensyvesnis ir kad jį visi užuostų – tau reikia šio aromato Fleur De Patchouli. 😁 Man jis primena švarių skalbinių kvapą, švarios patalynės, kažkokio tai fancy muilo kvapą. Pasikvepinus šiuo aromatu jaučiuosi kaip ką tik švariai persirengusi ir švariai išsipraususi. Aromatas gaivus, šviežias, toks „atviras” ir „plaukiantis”. 

zara fleur de patchouli edp atsiliepimai
zara fleur de patchouli edp atsiliepimai

Aromato šio negaubia jokia paslaptis ir seksualumas – intensyvus dušo želės kvapas, leidžiantis pajusti kasdienį lengvumą ir kurtis „clean girl aesthetic”. 😁 Man aromatas patinka – pirkčiau ir pilną dydį, kad galėčiau išsipurkšti ir drabužius ir plaukus šiais kvepalais, nes jų, rodos, ir padauginti neįmanoma. 🤭 Ar gali švarūs skalbiniai kvepėti per daug švariai? 😁 

Manau, kad visiškai unisex kvapas, kuris tiktų ir paauglei, ir suaugusiai moteriai. 

zara fleur de patchouli edp atsiliepimai

Išsilaikymas

Šleifas intymus, išsilaikymas vidutinis. Manau, kad pasipurškaliojus ir rūbus bei plaukus – išsilaikytų aromatas ilgiau, bet ant odos išlieka intensyvus pirmąsias kelias valandas, o vėliau blanksta ir šmėžuoja epizodiškai. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: