Aromatai: Tom Ford – Black Orchid (edp)

tom ford black orchid atsiliepimai

Niekada nemaniau, kad aprašinėsiu aromatą, kurio net neturiu pilno dydžio, o išmėginau tik mėginuką. 😂 Tačiau mėginuko užteko, kad suprasti koks čia kvapas, kokią jis turi galią ir kad aš jo visai norėčiau savo kvepalų kolekcijoje. 

Pirkau savo 2022 metų Rituals advento kalendorių iš prancūziškos Sephoros ir gavau Tom Ford Black Orchid kvepalų mėginuką. Man aromatai ir kvepalai labaaaai patinka, čia pagrindinis mano aksesuaras. ❤️ Todėl pirmiausia pakavau ne kalendorių, o lupau mėginuką ir purškiausi. 😂 

Natos: 

  • Viršutinės natos: juodasis triufelis, ylang-ylang žiedai, bergamotė, juodieji serbentai.
  • Širdies natos: juodoji orchidėja, juodasis vilkdalgis, juodieji pipirai, juodosios slyvos, lotoso mediena.
  • Bazinės natos: noir gourmand akordas*, pačiulis, smilkalai, sandalmedis, vetiverijos, vanilės lašai.

noir gourmand” akordas – tai juodosios vanilės, kokoso, imbiero, ananasų sulčių, juodųjų razinų mišinys suderintas su šilto pieno nata ir cinamono žiupsniu.

Tik papurškus kvapas manęs nesužavėjo. Aš šiaip nesu gėlių aromatų fanė, tai pirmasis pliūpsnis buvo man toks „fe” – gėliškas, toks valerijoniškas, labai jaučiasi ylang ylang

Vėliau gi aromatas keitėsi, skleidėsi ir kito. Kuomet prasidėjo prieskoninė šių kvepalų dalis, man pradėjo patikti. Po kelių valandų, kuomet išryškėjo bazinės natos – likau sužavėta. Kvapas primena man Kalėdas, jaukumą, prabangą. Įsivaizduoju, kad panašiai kvepia prabangiausi pasaulio viešbučiai, kambariai ir prabangiosios parduotuvės. Tokį vibe‘ą man primena visas aromatas nuo iki. 

tom ford black orchid atsiliepimai

Kvepalai labai ryškūs, sunkūs, egocentriški. Milžiniškas šleifas – kvapą visalaiką užuodi ir pati, ir užuodžia kiti ir jis lieka erdvėse, kuriose buvai. Išsilaikymas – max ilgas, nesu kvėpinusis dar kvepalais, kurie justųsi ant manęs visą parą. 

Vertinu šį kvapą kaip klasikinį – nors jis sukurtas seniai, 2006 metais, šiandieniniame kontekste jie kvepia puikiai ir natų derinys visai nepasenęs. 

Mane kvapas sužavėjo. Tiesa, pamėginusi mėginėlį visiškai suprantu, kodėl jis toks brangus ir kaina prasideda nuo 82 eurų už 30 ml. Bet tų 30 ml užtektų labai ilgai – du papurškimai yra daugiau nei gana, kadangi kvapas labai stiprus ir labai aromatingas, garuojantis ir lendantis į nosis. Todėl jeigu labiau mėgsti intymius, švelnesnius prieskoninius kvapus – Tom Ford Black Orchid tikrai nėra tas aromatas, į kurį turėtum taikytis. 

 

tom ford black orchid atsiliepimai
tom ford black orchid atsiliepimai
tom ford black orchid atsiliepimai

Mano nuomone, kvapas skirtas šaltajam sezonui – žiemai, rudeniui. Labiau vakariniai, žinoma, bet aš jau nesilaikau tų dienai/vakarui taisyklių. Dieną tiesiog purškiu mažiau, vakarui gal kiek intensyviau naudoju kvepalus – priklauso kas kur kaip ir kur einu, kad kvepinuos. 😁 

Pirmą kart įsimylėjau aromatą, pamėginusi tik kelių ml mėginuką. 😁☝️

Tom Ford - Black Orchid EDP

Kaina: ~82€ / 30 ml

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: