Tobula krūtinė – svajonė, kurią galima išpildyti

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Įstabi krūtinė – pagrindinis moters simbolis, kuris spinduliuoja moterišką pradą ir neabejotinai suteikia pasitikėjimo savimi. Visgi tobula krūtine ir nepriekaištinga jos forma gali pasidžiaugti toli gražu ne kiekviena.

Itin maža, praradusi formą ar standumą krūtinė kiekvienai moteriai suteikia tam tikrų kompleksų, kurie neleidžia vilkėti mėgstamų drabužių ar maudymosi kostiumėlių ir priverčia visais įmanomais būdais slėpti šį moteriškumo simbolį. Tačiau galime pasidžiaugti – ko pašykštėjo gamta, o galbūt ką atėmė bėgantis laikas su kaupu gali suteikti šiuolaikinė estetinė medicina. Jau nuo senų laikų krūtų didinimas yra viena populiariausių estetinių operacijų. Tačiau, jeigu anksčiau krūtų didinimas buvo sunkiai prieinama privilegija skirta tik išrinktosioms, šiais laikais – tai nesudėtingai įgyvendinama svajonė visoms. Tad, kokie yra populiariausi krūtų didinimo metodai? Kokią pažangą galime įžvelgti šiuolaikiniuose krūtų didinimo procesuose?

Krūtų didinimas implantais – laikui nepavaldi klasika 

 Kaip ir anksčiau, taip ir dabar krūtų didinimas implantais išlieka vienu populiariausių bei veiksmingiausių krūtų didinimo metodų. Visgi reikėtų paminėti, jog šiomis dienomis pažangios estetinės medicinos klinikos gali suteikti gerokai platesnes skirtingų implantų pasirinkimo galimybes. Pasitelkiant į pagalbą skirtingų formų implantus galima labiau išryškinti viršutinę arba apatinę krūtinės dalį. Taip pat šiuolaikinių implantų pasirinkime galima rasti ypatingą komforto bei lengvumo pojūti suteikiančius, išskirtinai lengvus implantus, kurių dėka bėgant metams krūtinės forma kinta lėčiau. Na o svarbiausia, aukščiausius kokybės standartus atstovaujančios estetinės medicinos klinikos ne tik pasirūpina nepriekaištingu bei saugiu krūtų didinimo procesu, bet ir išties natūraliai atrodančiu, skoningu bei subtiliu galutiniu rezultatu. Plačiau apie krūtų didinimo implantais operaciją ir implantų pasirinkimo galimybes pasiskaityti galite čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/krutu-didinimas-implantais/

Krūtų didinimas riebalais – du privalumai viename 

Tikrai yra moterų, kurios svajoja apie išraiškingesnę ar dailesnės formos krūtinę, tačiau tikrai nenori svetimkūnio savo organizme. Krūtų didinimas riebalais – alternatyva, kuri sužavės net ir didžiausias natūralumo šalininkes. Šios operacijos metu iš probleminių kūno vietų, kurios turi didžiausias riebalų sankaupas išsiurbiami riebalai. Išsiurbti riebalai suleidžiami į reikiamą sritį ir tokiu būdu sukuriamas išskirtinai natūralus, apvalios, iškilios, dailių formų krūtinės efektas. Šios operacijos dėka galėsite džiaugtis padidėjusia ar išraiškingesnes formas įgavusia, tačiau natūraliai atrodančia krūtine bei sulieknėjusia figūra. Tačiau būtina paminėti, jog pasiryžus šiai procedūrai būtina kreiptis tik į patikimas bei pažangias estetinės medicinos klinikas, kuriose naudojama aukščiausios kokybės riebalų persodinimo įranga ir taikomi tik laiko patikrinti metodai. Šių privalumų dėka galėsite būti ramios, jog operacija pavyks sėkmingai ir prigis maksimalus procentas persodintų riebalų.

 

Krūtų didinimo operacijos anksčiau buvo siejamos su itin pompastišku, šiek tiek vulgariu moters įvaizdžiu. Šiais laikais situacija yra kardinaliai kitokia. Kiekvienas kompetentingas gydytojas įdėmiai įvertina kiekvienos pacientės kūno sudėjimą ir pasiūlo krūtų didinimo sprendimą, kuris atspindi natūralaus grožio sąvoką. Tad, jeigu svajojate apie dailią krūtinę, pats metas šią svajonę paversti realybe.    

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: