Saviraiška: vyrai vis labiau domisi manikiūriu

vyriskas manikiuras

Moterys nebėra vienintelės, kurios nagus dažo geltonai, raudonai ar juodai arba daro stilingą prancūzišką manikiūrą. Panašu, kad manikiūras dabar patinka ir vyrams – kaip ir veido, depiliacijos ar plaukų priežiūros procedūros. Atrodo, kad vyrų susidomėjimas manikiūru nuolat auga. Ir jei reperiai, dainininkai ir kiti žinomi aktoriai nustatė tendenciją, tai dabar ištisa vyrų karta žengia į priekį, kad parodytų, jog dažyti ir tvarkyti nagai jau nebe (tik) moterų reikalas.

Grožis, kaip ir mada, pamažu tampa nauja saviraiškos forma, kuri domina ir vyrus. Nepaisant didžiausių novatoriškų menininkų ir įžymybių, nuo Davido Bowie iki Johnny Deppo pastangų, 2020 m. dešimtmetis gali pasirodyti tikras posūkio taškas, kuriame tikrai išnyks lyčių ribos, ypač kosmetikos srityje.

Pernai kovą, Europos grožio vizitų užsakymo internetu platforma Treatwell pristatė šiuos pokyčius atspindinčią apklausą. Apklausa parodė, kad , pavyzdžiui, trys iš 10 prancūzų vyrų norėjo pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą, o manikiūras buvo viena populiariausių paslaugų vyrams. Specialistų svetainė taip pat pažymėjo, kad prieš atostogų sezoną nagų priežiūra padidėjo 23 proc. Apskritai šie skaičiai rodo, kad tokios paslaugos išties atitinka naujus vyrų poreikius.

Nuo podiumų iki raudonų kilimų, muzikos industrijos ar net gatvės stiliiaus – vyriškas manikiūras pastaruoju metu tapo kai kurių įžymybių kasdienybe, todėl vyrų nagų priežiūra tampa populiaresnė visame pasaulyje. Ir mes kalbame ne apie juodus nagus – dažnai pankiško ar grunge stiliaus standartą –, o apie spalvotus arba visų rūšių raštais dekoruotus nagus. Kaip dažnai šioje srityje vienas iš lyderių pasirodo Harry Styles , dažnai pozuojantis arba išeinantis puikiai prižiūrėtais ir nudažytais nagais.

Bet jis ne vienas. ASAP Rocky, Lil Nas X, J. Balvin, Bad Bunny, Pete’as Davidsonas, Jaredas Leto, Marcas Jacobsas ir Machine Gun Kelly (pastarasis netgi yra išleidęs savo nagų lakų prekės ženklą) yra tarp daugelio vyrų, kurie  ne kartą pasirodė su įvairiomis spalvomis nudažytais nagais.

Tiesą pasakius, vyrams manikiūrui fantazijos netrūksta. 😁 Nepasakytum, kad jie renkasi kažkokius kuklius dizainus ar manikiūrą be idėjos. Dažniausiai nagai būna bent jau visi skirtingų spalvų! 🤪 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: