Namai pagal fengšui: kaip skatinti harmoniją ir sėkmę?

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Įžengę į gerai suprojektuotus namus iškart pajuntame pusiausvyrą ir harmoniją. Ne paslaptis, kad gyvenamoji erdvė turi įtakos savijautai ir energijos lygiui. Viena senovinių praktikų, išpopuliarėjusių visame pasaulyje, yra fengšui – menas ir mokslas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama harmoningos aplinkos kūrimui, kad būtų skatinamas teigiamas energijos srautas bei pagerėtų įvairūs gyvenimo aspektai.

Či galia

Fengšui svarbiausia yra Či, arba gyvybinės jėgos ar energijos, sąvoka. Či tėkmė erdvėje turi įtakos fizinei, protinei ir emocinei savijautai. Gerai suprojektuoti namai skatina sklandžią Či tėkmę, sukurdami subalansuotą ir teigiamą aplinką.

Netvarka trukdo energijos srautui ir neleidžia kurti harmoningą aplinką. Pradėkite nuo gyvenamųjų patalpų išvalymo ir sutvarkymo. Atsisakykite nebereikalingų daiktų ir sukurkite švarią bei atvirą erdvę, kurioje energija galėtų laisvai cirkuliuoti.

Natūrali šviesa taip pat yra svarbus teigiamos energijos šaltinis. Užtikrinkite, kad į namus patektų pakankamai saulės šviesos. Neuždenkite langų. Naudokite lengvas užuolaidas arba žaliuzes, kad į vidų patektų kuo daugiau šviesos.

 

Suderinkite elementus ir spalvas

Pagal fengšui principus yra 5 elementai: medis, ugnis, žemė, metalas ir vanduo. Jų subalansavimas namuose suteikia harmonijos ir skatina tam tikras savybes. Pavyzdžiui, medžio elementai gali raginti augimą ir kūrybiškumą. O vandens elementai – ramybę ir gausą.

Spalvos irgi atlieka svarbų vaidmenį. Kiekviena jų turi savo energiją ir gali sukelti tam tikras emocijas. Tarkim, šiltos spalvos, tokios kaip raudona ir oranžinė, skatina energiją ir aistrą. O vėsios spalvos, tokios kaip mėlyna ir žalia, suteikia ramybės ir atsipalaidavimo jausmą. Apsvarstykite, kokią energiją norite įnešti į kiekvieną kambarį, ir pagal tai rinkitės spalvas. Tai turėtų atsispindėti net smulkiausiose detalėse. Pavyzdžiui, staltiesėse (puikių jų modelių galite rasti FA e. parduotuvėje).

 

Baldų išdėstymas ir išplanavimas

Pagal fengšui, valdančioji padėtis reiškia pagrindinių baldų, tokių kaip lova ar rašomasis stalas, išdėstymą kambaryje. Būtina šiuos daiktus išdėlioti taip, kad nuo jų matytumėte duris, o už Jūsų būtų vientisa siena. Toks išdėstymas skatina saugumo ir kontrolės jausmą.

Geras išplanavimas leidžia lengvai judėti ir skleisti energiją erdvėje. Venkite užstoti kelius baldais ir išlaikykite atvirumo bei erdvumo pojūtį. Laisvi keliai sustiprina energijos srautą ir skatina harmoningą atmosferą.

 

Bagua lentelės tobulinimas

Bagua lentelė yra pagrindinis fengšui įrankis, pagal kurį erdvė suskirstoma į devynias dalis. Kiekviena atitinka skirtingus gyvenimo aspektus. Pavyzdžiui, turtą, santykius ir karjerą. Suderinę Bagua lentelę su namų išplanavimu, galite sustiprinti tam tikras sritis ir pritraukti teigiamą energiją.

Nustatykite gyvenimo sritis, kurias reikia tobulinti, ir atitinkamai pritaikykite fengšui priemones. Pavyzdžiui, jei trokštate pagerinti karjerą, atitinkamoje namų biuro Bagua zonoje padėkite sėkmės ir gausos simbolius. Tarkim, su profesija susijusį meno kūrinį. Įvairias interjero detales pirkite internetu.

Tikima, kad kristalai turi gydomųjų savybių ir gali būti strategiškai išdėstyti taip, kad sustiprintų tam tikras Bagua lentelės sritis. Pavyzdžiui, skaidraus kvarco kristalas gali būti padėtas sveikatos srityje, kad skatintų gerą savijautą. O veidrodžiai gali būti naudojami energijai sustiprinti ir nukreipti. Strategiškai patogioje vietoje padėtas veidrodis, atspindintis natūralią šviesą, gali atnešti teigiamos energijos į kambarį.

 

Ramios miegamojo erdvės kūrimas

Miegamasis yra poilsio ir atsigavimo šventovė. Patariama šioje erdvėje sukurti ramią aplinką. Kad miegamajame nebūtų netvarkos, pasirinkite subtilias spalvas ir švelnų apšvietimą.

Lovos vieta yra itin svarbi fengšui. Pastatykite lovą prie sienos ir pasirūpinkite, kad ji būtų lengvai pasiekiama iš abiejų pusių. Venkite statyti lovą tiesiai priešais duris arba po langu. Toks išdėstymas gali sutrikdyti energijos srautą miego metu.

Taip pat į miegamąjį įtraukite yin ir yang elementų pusiausvyrą. Minkštos tekstūros, švelnios spalvos ir apvalios formos sukuria yin energiją, skatinančią atsipalaidavimą bei ramybę. Subalansavus šią energiją su yang, pavyzdžiui, ryškiomis spalvomis ar energiją suteikiančiais meno kūriniais, galima sukurti harmoningą energijų derinį erdvėje.



Fengšui principų taikymas namuose gali turėti didelės įtakos bendrai savijautai ir sėkmei.  Tačiau svarbu paminėti, kad, nors fengšui suteikia vertingų gairių, galiausiai svarbiausia sukurti erdvę, atitinkančią Jūsų asmeninį stilių ir pageidavimus. Eksperimentuokite, pasitikėkite intuicija ir pritaikykite principus prie savo poreikių. Namai turėtų būti Jus puoselėjanti ir pakylėjanti aplinka.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: