Le Domaine de la Rose: Lancôme gėles kvepalams augins savo rožiniame eko-ūkyje

Ne, tai ne koks nors pasakų namelis, o tikrų tikriausias ūkis! Lancôme prekės ženklas jau nukirpo atidarymo juostą prie savo gėlių ūkio: jame augins visus augalus ir gėles, reikalingas parfumerijai. Šis ūkis – rožinis įsipareigojimas planetai. 

Ūkis išdygo Prancūzijoje, Graso miesto regione, o nuo šių metų birželio bus prieinamas ir visuomenei. Lancôme diegia augalų auginimo naujoves naudojant tvarius, atsekamus, ekologiškus metodus. Prekės ženklas taip pat taiko agromiškininkystės praktiką, kad apsaugotų medžius šioje vietovėje.

Pagrindinio namo sienos atnaujintos ir iš išorės apšiltintos levandų šiaudų ir medžio pluošto deriniu, padengtos rausvu kalkiniu tinku, mažinančiu poveikį aplinkai. Vandens apsirūpinimą užtikrina vandens rekuperacinė-pakartotinio naudojimo sistema, lietaus vandenį naudojanti laistymo sistema. Oro kondicionavimą užtikrina geoterminis šilumos siurblys, kurį užbaigia natūralus vėdinimas su žeme prijungtu šilumokaičiu. Dėl šių įrenginių projektas gavo auksinį BDM (Bâtiment Durable Méditerranéen arba Sustainable Mediterranean Building) sertifikatą.

Lancôme savo odos priežiūros ir makiažo produktuose naudoja 99% ekologiškų rožių. Iki 2025 metų prekės ženklas planuoja naudoti 100% ekologiškas rožes, iš kurių 60% bus auginamos Prancūzijoje.

Nuotr.: Lancome.com

Ar norėtum aplankyti šį rožinį rožių ir kitų gėlių ūkį?

Pasidalink komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: