Kaip papuošti virtuvę

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Visi mėgsta keisti savo namus. Kai kurie iš šių pokyčių gali būti dideli, kiti – maži. Tačiau šiandien sprendimo nereikia ieškoti kitur. Kartais galime norėti pokyčių ir nežinoti, ką daryti. Todėl parengėme jums straipsnį apie tai, kaip galite susitvarkyti virtuvę. Atlikę šiuos pokyčius galite pasijusti tarsi turėtu

Pakeiskite savo mažus virtuvės elementus

Sakydami „maži virtuvės reikmenys”, turime omenyje daiktus, kuriuos pakeitę atsigaivinsite, bet didelių pokyčių nepadarysite. Tai gali būti nauji stalo įrankiai, kruopščiai parinkti Stalo kilimėliai arba naujos ir estetiškos lėkštės. Tokie nedideli pokyčiai puikiai tinka žmonėms, kurie nenori visiškai keisti virtuvės ir ieško naujovių mažuose dalykuose.

Elegantiškesnei virtuvei naudokite juodą ir baltą spalvas

Didinant erdvės žavesį ir asmenybę galima laikytis vienspalvės spalvų schemos. Vientisi raštai, einantys išilgai stalviršio ar nugarėlės, gali suteikti erdvei grafiškumo ir netikėtumo, panašiai kaip šiuolaikiniai juodai balti raštai. Jei trūksta vietos daiktams laikyti, naudokite sienines lentynas dažnai naudojamiems daiktams sudėti arba mėgstamiems aksesuarams demonstruoti. Baigę dekoracijas, galite sukviesti draugus į nuostabų vakarą savo nuostabioje virtuvėje!

Baltos sienos gelbsti

Kartais gali atrodyti, kad didelę virtuvę sunku dekoruoti. Lengviau ir lanksčiau atnaujinti priedus, pavyzdžiui, patalynę, kilimus ir net indų komplektus, kai dideliems daiktams pasirenkama neutralių tonų paletė (pavyzdžiui, baltos sienos, juodo granito stalviršiai ir dramblio kaulo spalvos spintelės).

Medinė virtuvė nėra pasenusi

Virtuvės baltos spalvos apdaila, sidabriniai šviestuvai ir neutralaus rašto plytelės dera su mediniais ir austiniais akcentais, kurie suteikia patalpai gyvumo. Šie elementai taip pat sušvelnina kambario atmosferą. Niekada iš mados neišeinantis dekoro būdas yra medžio naudojimas. Tai akcentas, kuris, tinkamai panaudotas, gali pakeisti kambarį.

Parodykite savo prietaisus

Jei neturite komodos ar sandėliuko, nesijaudinkite. Glazūruotos sieninės spintelės yra taip pat įspūdingos ir tvirtos sandėliavimo požiūriu, o net ir mažesnio mastelio jos suteikia išskirtinių eksponavimo galimybių. Šio tipo laisvai pastatomos spintelės puikiai tinka ne tik funkcionaliai saugoti, bet ir sukurti virtuvės dėmesio tašką, ypač ant sienų be langų. Be to, ji suteikia erdvei unikalumo, nes ją galite užpildyti rankų darbo pakuotėmis ir spalvingais indais, kurie papildys atmosferą.

Svarbiausia dalis: Virtuvėje atspindėkite savo charakterį

Interjero dizainerės Courtney Bishop teigimu, tai reiškia, kad virtuvėje reikia sudėti kilimėlius, pasirinkti charakteringas spintelių dureles ir sukurti vietas, kuriose būtų galima eksponuoti neįkainojamus asmeninius daiktus. Atspindėkite savo asmeninį stilių; pavyzdžiai – keramikos dirbiniai, vazos su gražiomis gėlėmis, specialus krepšelis ar padėklas. Paprastai siūlau kuriant atsižvelgti į savo paskirtį ir funkciją. Kartais, bet ne visada, mažiau yra daugiau.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: