Kaip išsirinkti auksinę grandinėlę pagal savo stilių?

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Auksinės grandinėlės – per šimtmečius mažiausiai keitęsis papuošalų tipas. Jos yra ne tik unikalus kasdienio stiliaus papuošalas, bet ir puiki idėja, renkant dovaną mylimam žmogui. Žemiau esančiame straipsnyje pateiksime daugiau informacijos, kuri labai palengvins tobulo modelio pasirinkimą. Apsvarstysime, kokie dizainai šiuo metu madingi, į ką atkreipti dėmesį perkant.

Auksinių grandinėlių tipai – nuo ​​klasikinių iki modernių

Auksines grandinėles galima suskirstyti į kelias pagrindines kategorijas, priklausomai nuo grandžių tipo, storio ir ilgio. Klasikiniai modeliai yra paprasto pynimo. Jie yra universalūs ir tinka bet kokiam stiliui. Verta atkreipti dėmesį į subtilias grandines, pasižyminčias subtiliu pynimu. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja modernūs grandinių raštai, tokie kaip asimetrinės grandys ar geometrinės figūros. Tai įdomus pasirinkimas ieškantiems originalių papuošalų, kurie išsiskirtų jus iš kitų.

Aukso medžiaga ir praba – kokie skirtumai?

Renkantis auksinę grandinėlę verta atkreipti dėmesį į aukso prabą, t.y. gryno metalo kiekį lydinyje. Lietuvoje labiausiai paplitusios grandinės yra 585, tai reiškia, kad jose yra 58,5% gryno aukso. Jie yra patvarūs ir mažiau jautrūs įbrėžimams nei aukštesnio grynumo, pvz., 750 arba 999. Didesnis grynumas reiškia didesnį gryno aukso kiekį, tačiau gali būti mažiau atsparūs mechaniniams pažeidimams.

Dar vienas aspektas, į kurį verta atkreipti dėmesį – aukso rūšis – geltonas, baltas ar raudonas. Geltonas auksas yra klasikinis pasirinkimas, tinkantis bet kokioje situacijoje. Baltas auksas yra elegantiškesnis ir jį galite puikiai nešioti su sidabriniais papuošalais. Kita vertus, raudonas auksas pastaruoju metu tapo itin madinga tendencija, suteikianti stiliams subtilumo.

Kaip pasirinkti grandinės ilgį ir storį?

Grandinės ilgis ir storis yra kiti svarbūs dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant. Ilgis turėtų būti pritaikytas pagal jūsų norus ir veido bei kaklo formą. Trumpesnės, 40-45 cm ilgio grandinėlės pabrėžia kaklo liniją ir puikiai atrodo ant siauro kaklo. Ilgesni modeliai, siekiantys iki 70 cm, gali būti dėvimi tiek kaip vienas aksesuaras, tiek kartu su kitomis grandinėlėmis.

Grandinės storis turi įtakos jos stiprumui ir išvaizdai. Subtilios, plonos iki 2 mm storio grandinėlės yra subtilios ir elegantiškos, tačiau gali būti mažiau patvarios nei storesnės. Storesni modeliai, kurių skersmuo didesnis nei 3 mm, yra išraiškingesni ir solidesni, tačiau gali netikti kiekvienam stiliui. Todėl verta rinktis auksinę grandinėlę, kurios storis atitinka jūsų stilių ir papuošalų nešiojimo būdą.

Kur įsigyti aukso grandinėles?

Auksinę grandinėlę galite įsigyti tiek stacionariose, tiek internetinėse parduotuvėse, tačiau antrasis variantas turi daugiau privalumų. Apsipirkimas internetu suteikia platesnį modelių pasirinkimą ir dažnai mažesnes kainas dėl mažesnių verslo sąnaudų. Nenuostabu, kad tiek daug žmonių renkasi šią formą. 

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: