Holika Holika kosmetika – prieinamos kainos ir patrauklus įpakavimas

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Holika Holika – beveik prieš 10 metų Pietų Korėjoje įkurtas prekės ženklas, kur buvo atidaryta pirmoji oficiali stacionarių prekių parduotuvė. Šiuo metu šio prekės ženklo gaminių galime įsigyti ne tik Azijoje, bet ir Europoje bei Amerikoje. Bendrovė investuoja didžiules pinigų sumas į technologijų ir tyrimų plėtrą, kad sukurtų novatoriškus produktus XXI amžiui. Pasiūlymą sudaro originalios veido kaukės, produktai su sraigių gleivėmis, soda, medžio anglimi ir alijošiaus pagrindu pagaminti preparatai. 

Prekės ženklas pasižymi akį traukiančiomis pakuotėmis, kurios parduotuvių lentynose išsiskiria savo dizainu. Už savo aukštą kokybę kosmetika pirmiausia skolingą atrinktoms žaliavoms, gautoms iš įvairių pasaulio šalių, pavyzdžiui, alavijui iš grynos Jeju salos, dėl kurio Aloe Soothing Gel produktas tapo prekės ženklo hitu.

Pagrindinis Holika Holika prekės ženklo tikslas 

Išryškinti kiekvienoje moteryje slypintį grožį, kad ji džiugintų ir spinduliuotų jį visiems aplinkiniams. Jos siūlomos kosmetikos daugiausia galima įsigyti internetu, tačiau tai neatima puikios kokybės, kurią įvertinsite vos šią kosmetiką panaudoję namuose. Taip pat verta paminėti nuostabią formą, kuria atskiri produktai pateikiami klientams. Nėra žmogaus, kuris nebūtų patenkintas nuostabiu originaliu pakuotės, kurioje jie parduodami, dizainu. Dizaino dėka iš karto matosi, kad susiduriate su originaliais pasiūlymais, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį. Atskirų buteliukų, indelių ir dėžučių formos sukelia labai malonias asociacijas, stebina džiugiomis spalvomis, nurodant neįprastus nuotykius, kuriuos patirsite, jei nuspręsite juos išbandyti. O išsami informacija apie produktus palengvina jų panaudojimą.

Holika Holika kosmetika – efektyvi priežiūra

Tarp neįtikėtinai gausaus prekės ženklo asortimento, be kita ko, rasite kremų nuo saulės, BB kremų, šveičiamųjų gelių, šveičiamųjų kaukių specialiame lakšte ir gaivių veido putų. Kiekvieno iš jų naudojimas garantuoja bendros odos būklės pagerėjimą, jos reikšmingą pašviesėjimą ir švytėjimą. Būtent todėl ant prižiūrėtos odos makiažas atrodys dar įspūdingiau. 

Tvirtas argumentas Holika Holika prekės ženklo naudai yra žemos gaminių kainos, o tai tikrai didelis privalumas, nes įmonė savo klientams siūlo aukščiausios klasės kosmetiką už prieinamą kainą, nepermokant už prekės ženklą. 

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: