Geriausia patalynė: TOP 5 medžiagų ir jų savybių apžvalga, kuri padės išsirinkti

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Tinkamos patalynės pasirinkimas – tikrai nelengva užduotis. Itin gausus produkcijos asortimentas ne visada leidžia greitai apsispręsti, todėl naudinga apžvelgti penkis pačius populiariausius audinių tipus bei įvertinti jų savybes. Tikimės, kad ši informacija jums bus naudinga, ir tai padės išsirinkti pačią geriausią patalynę.

Satino patalynė

Satino patalynė tikrai patiks visiems, kurie vertina švelnius audinius ir prabangą. Šio tipo patalynė itin vertinama vasarą, nes jos paviršius yra maloniai vėsus. Vis dėlto, žiemą taip pat galima rinktis satino patalynę, nes ji prisitaiko prie kūno temperatūros. Vasarą ši patalynė neleidžia perkaisti, o žiemą – sušalti. Satino medvilnės prisilietimas yra labai malonus odai, jis nedirgina ir nealergizuoja.

Pliušinė patalynė

Pliušinė patalynė, kuri kitaip dar vadinama mikroflanelės patalyne, gaminama iš trumpų ir storų pluoštelių, kurie neleis sušalti net ir pačią žvarbiausią žiemą. Jei norite jaustis taip, tarsi miegotumėte ant pūkų debesėlio, ši patalynė – kaip tik jums. Aksominis švelnumas ir minkštumas yra dvi pagrindinės savybės, kodėl šio tipo patalynė yra taip mėgstama. Pliušinė patalynė yra atspari pūkavimuisi, jos nereikia lyginti, todėl įdėdami minimalias pastangas galite ilgai džiaugtis nepriekaištingai atrodančia patalyne.

Lininė patalynė

Linas yra labai vertinamas jau nuo senų laikų. Kuo ypatingas šis audinys? Jis puikiai palaiko šiluminę pusiausvyrą, leidžia odai kvėpuoti, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gerai sugeria drėgmę ir greitai išdžiūsta. Nors dalis žmonių lininę patalynę mieliau renkasi vasarą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad lininis audinys pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, taigi, lininė patalynė gali būti naudojama ir žiemą. Lininis audinys reikalauja tam tikros specifinės priežiūros, tačiau tinkamai prižiūrimas jis gali tarnauti metų metus. Įdomu tai, kad lininė patalynė anksčiau būdavo perduodama iš kartos į kartą, o tai tikrai kai kai ką pasako apie jos ilgaamžiškumą.

Mikropluošto patalynė

Mikropluoštas, kuris kitaip dar vadinamas mikroperkeliu, yra tankiai austas sintetinis audinys. Šio tipo patalynė yra minkšta ir lygi, o jos prisilietimas primena šilką. Mikropluošto patalynė yra tvirta ir ilgaamžė, be to, ji nereikalauja sudėtingos priežiūros. Mikropluošto audinys puikiai išgarina drėgmę, todėl šio tipo patalynė pasiteisina karštomis vasaros dienomis. Mikropluošto patalynę taip pat gali rinktis ir alergiški žmonės.

Antialerginė patalynė

Alergiškiems žmonėms rinktis patalynę vertėtų itin atidžiai. Svarbu tai, kad patalynė būtų lengvai prižiūrima (idealu, jei ją galima skalbti aukštoje temperatūroje), pasižyminti dideliu oro pralaidumu, puikiai sugerianti drėgmę ir ją išgarinanti. Šiandien prekyboje galime rasti tikrai nemažą tokios patalynės asortimentą: galima įsigyti antialerginių pagalvių ir antklodžių, patalynės užvalkalų, paklodžių, ir t.t. Antialerginė patalynė užkirs kelią alergijos paūmėjimui ir užtikrins ramų miegą. Rūpinkitės savo ir savo artimųjų sveikata: kartais tam, kad jaustumėtės gerai, reikia visai nedaug.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: