Dažniausiai užduodami klausimai apie antakių dažus

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Antakiai atlieka reikšmingą apsauginę mūsų akių funkciją. Eilėmis suaugę plaukeliai virš akių saugo, kad į jas nepatektų prakaito, vandens, riebalų, nešvarumų. Antakiai taip pat daro išskirtiniu mūsų žvilgsnį, pagal juos galime spręsti apie pašnekovo emocijas. Per paskutinį šimtmetį susiformavo poreikis puoselėti antakius, paryškinti jų spalvą antakių dažais, pašalinti nereikalingus plaukelius.

Nuolat kuriamos naujos antakių mados tendencijos. Prekybos vietose galime įsigyti įvairių antakių dažų ir pasigražinti antakius savarankiškai, savo namuose. Daugiau informacijos apie kokybiškus antakių dažus bei kitas grožio priemones rasite interneto svetainėje. Visgi daugeliui norinčiųjų namuose nusidažyti antakius, gali kilti įvairių klausimų. Galbūt atsakymų į juos rasite šiame straipsnyje.

Dažniausiai kylantys klausimai apie antakių dažus

  • Kaip pasirinkti antakių dažų spalvą? Renkantis antakių dažų spalvą svarbu siekti, kad ji atrodytų natūraliai. Rinkitės atsižvelgdami į odos bei plaukų atspalvį. Jei jūsų oda yra šilto atspalvio, rinkitės šiltų spalvų dažus. Prie šalto atspalvio odos derės šaltų spalvų dažai. Derinkite antakių spalvą prie plaukų spalvos. Nedažykite antakių ryškesnės ar tamsesnės spalvos dažais nei yra jūsų plaukai. Stenkitės pasirinkti antakių spalvą artimą plaukų spalvai.
  • Kokius dažus rinktis? Antakių dažai gaminami įvairių pavidalų: gelio, miltelių, pastos. Pasirinkimas priklauso nuo paties naudotojo. Rinkitės kokybiškas priemones. Atsižvelkite, kad pakuotėje būtų visi reikalingi priedai: maišymo indelis, teptukas, popierinės servetėlės, oksidatorius. Nesusigundykite labai pigiomis priemonėmis. Jos gali būti nepakankamos kokybės, kelti nepageidaujamų reakcijų.
  • Kaip naudoti antakių dažus? Antakių dažų naudojimo instrukcija nurodoma ant pakuotės. Perskaitykite ją jei net ir ne pirmą kartą naudojate tuos dažus. Nuosekliai jos laikykitės. Prieš dažant antakius, rekomenduojama atlikti toleravimo testą, kuris taip pat yra aprašytas ant pakuotės. Naudokite dažus tik tuo atveju, jei neišryškės odos reakcija. Niekuomet nenaudokite pasibaigusio galiojimo antakių dažų. Nedažykite antakių plaukų dažais.

Net jeigu jau esate įpratę antakius nusidažyti namuose, kartais apsilankykite pas grožio specialistą. Jis suteiks ar pakoreguos antakių formą, patars dėl kosmetikos priemonių, supažindins su mados tendencijomis.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: