„Cosmopack Bologna“: pristatytos naujienos kosmetikos pakuočių pasaulyje – ką galime tikėtis išvysti naujo?

Po daugybės atidėjimų dėl pandemijos, 53-asis „Cosmoprof Worldwide Bologna “ renginys galiausiai buvo surengtas 2022 m. balandžio 28 – gegužės 2 d. Nors kai kurie kelionių apribojimai, ypač Kinijoje, ir karas Ukrainoje neleido dalyvauti kai kurių įmonių atstovams, parodoje dalyvavo 2700 dalyvių iš 70 šalių ir lankytojų iš daugiau nei 140 šalių. Pasaulinio renginio metu kosmetikos pramonės tiekėjams skirta rubrika „Cosmopack“ vėl leido atrasti naujoves, kurios pavers pakuojant ateities kosmetiką. 

Berlin Packaging pristatė Airglass Jar – pakartotinai užpildomų beorių stiklinių indelių kolekciją, kurią galima įsigyti 30 ir 50 ml dydžių. Ši koncepcija leidžia vartotojams pakartotinai naudoti stiklainį daug kartų, pakeičiant užpildymo indelį keliais paprastais veiksmais.

Indeliai pagaminti iš stiklo su PP ir PETG komponentais. Šiuos stiklainius galima visiškai išardyti, todėl vartotojas gali surūšiuoti atskiras dalis pagal medžiagas.

MYC Packaging Innovation pristatė blakstienų tušo pakuotę su protingu dizainu, suderinančiu tvarumą su prabanga.

Refill Me blakstienų tušo pakuotė yra aukščiausios klasės dėklas, kurį galima naudoti pakartotinai ir vėl papildyti dėl intuityvios pakartotinio užpildymo sistemos: kai tušas baigiasi, tereikia nuimti dangtelį, atsukti apykaklę, ištraukti kasetę ir įdėti naują. Tuščias užpildas gali būti perdirbtas. Koncepcija tinka tušui, taip pat blakstienų ir antakių priežiūrai, ją galima lengvai pritaikyti ir lūpų bei veido kosmetikos gaminiams.

„Mktg Industry“ pasiūlė lūpų dažų pakavimo sprendimų iš kartono.

Bendrovės ekologiškoje daugkartinio užpildymo pakuočių kolekcijoje yra du nauji elementai: popieriaus pagrindas, plastikinis vidinis mechanizmas, lengvai nuimama ir keičiama plastikinė kasetė ir kartoninis/popierinis dangtelis, leidžiantis sumažinti plastiko kiekį iki 75 proc.

„Mktg Industry“ teigimu, „ ši paprasta naudoti, pakartotinai užpildoma sistema leidžia tiesiog atskirti plastikinį mechanizmą, kuriame yra formulė, ir pakeisti jį nauju, kurį galima parduoti atskirai. GEA REFILL sprendimai yra Mktg Industry atsakas į grožio pasaulį, kuriame nėra atliekų.

2021 m. pabaigoje Italijos dizaino asociacijos (ADI, Associazione per il Designo Industriale) apdovanotas Lumson popierinis beoris dozatorius yra lengvesnė ir ekologiškesnė plastiko, stiklo ar aliuminio alternatyva.

Tiesą sakant, XPaper yra beorio maišelio technologija, kurios išorinis apvalkalas yra kartonas. Dozuojant formulę, maišelis suspaudžiamas, todėl galima išpilstyti tikslią produkto dozę, į pakuotę nepatenkant oro. Beorio maišelio technologija užtikrina maksimalų ir higienišką odos priežiūros ar makiažo formulių išsaugojimą. Kai gaminys bus sunaudotas, vartotojas gali lengvai atskirti plastikinius komponentus nuo popieriaus ir kiekvieną dalį tinkamai surūšiuoti.

Na, pagal naujausias tendencijas ir išradimus, atrodo, kad tikrai teks įprasti pirkti kosmetikos papildymus ir originalią pakuotę naudoti daug daug kartų, nes tai yra ateitis, tai yra tvariau ir mums reikia susiimti ties šituo dalyku. Džiugu, kad kosmetikos gamintojai mano taip pat. 😁 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: