Atsipalaidavimo svarba moterims gerinant produktyvumą ir kūrybiškumą

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Masažai jokiu būdu nėra prabangos prekės, kaip mano daugelis žmonių. Užsisakę trisdešimties minučių masažą ar net visą SPA dieną savęs nelepinate. Priešingai, tai yra būtinybė tarp daugelio puikių verslo lyderių ar eilinį darbą dirbančių žmonių. Daugybė žmonių pakeitė savo požiūrį į masažus, remdamiesi tyrimais, kurie rodo, pavyzdžiui, teigiamą jo poveikį streso mažinimui. Vadovaujantis tokia logika, nenuostabu, kad dabar, pavyzdžiui nugaros masažas Vilniuje norimas kaip priemonė (nors ir labai maloni) tikslams pasiekti.

Apžvelkime kelias priežastis, pagrindžiančias savo teiginį: įkvėpkite kūrybiškumo ir padidinkite produktyvumą masažu

  • Masažai įkvepia kūrybai

Masažai paprastai atliekami tylioje ir ramioje aplinkoje. Be to, visa masažo esmė yra atitrūkti nuo greito gyvenimo būdo, kuris padeda mąstyti ir dažniausiai generuoja vertingas idėjas.

Kai įstringate ieškodami problemos sprendimo, į kurią susikoncentravote per ilgai, tai neabejotinai padeda susidaryti vaizdą apie viziją ir visus skirtingus problemos kampus bei puses.

  • Masažas padeda sumažinti skausmą ir stiprina imuninę sistemą

Tiek tyrimai, tiek pacientai rodo, kad masažai yra veiksmingas būdas sumažinti skausmą, raumenų įtampą ir stresą. Be to, daugybė tyrimų teigia, kad masažai gali padėti tiems, kurie kenčia nuo daugybės sutrikimų, tokių kaip galvos skausmas, virškinimo sutrikimai ir net nerimo.

Nors sportininkai užsisako masažus, kad išsigydytų savo sportines traumas, biure dirbantys žmonės dažniausiai užsisako masažus, kad palengvintų (apatinės) nugaros skausmus – dažną neigiamą per ilgo sėdėjimo poveikį.

  • Masažai gerina miegą

Reguliarus masažas pagerina miego ciklą. Daugiau laiko praleisite giliai miegodamos, o tai užtikrins gerą nakties poilsį. Taigi, po masažo jausitės atsipalaidavusios, kitą dieną taip pat jausitės gerai pailsėjusios

Geras miegas yra labai svarbus norint išlaikyti energijos lygį, produktyvumą ir priimti pagrįstus sprendimus. Nepakankamas miegas yra susijęs su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip diabetas, širdies ligos, nutukimas ir depresija.

  • Tai sumažina streso simptomus

Reguliarus masažas sumažina kortizolio (streso hormono) kiekį, kuris siejamas su aukštu kraujospūdžiu, nutukimu ir susilpnėjusia imuninės sistemos veikla. Netgi trumpi reguliarūs 30 minučių masažai gali aktyviai padėti sumažinti kortizolio kiekį kraujyje, todėl tikrai turėtumėte bent jau apsvarstyti galimybę masažus įtraukti į savo savaitės tvarkaraštį.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: