Aromatai: mano žiemos mėgstamiausias – Zadig&Voltaire THIS IS HER (edp)

megstamiausi kvepalai

Kvepalų stengiuosi nebekolekcionuoti, nes nespėjų visais purškeliotis ir jie lentynoje tiesiog sugenda. Būtent dėl to kvepalus ir mažesnėmis taromis ėmiau pirkti – 100 ml man per daug, kvapas nusibosta ir lieka, norisi kažką naujo pabandyti. Zadig&Voltaire This Is Her aromatas buvo paskutinis, kurį pirkau tokioje didelėje taroje. 

kvepalai
kvepalu rekomendacijos
saldus kvepalai edp

Sužavėjo natų derinys

Pirkau kvepalus internetu ir nė nenutuokiau koks bus jų aromatas. Patiko pakuotė, patiko natų derinys ir rizikavau. Viskas galėjo baigtis dvejopai – arba labai patiks, arba labai nepatiks. Man niekada nebuvo, kad būtų vidutiniškai. 

Viršutinės natos: arabinis jazminaitis, rožiniai pipirai, šilkmedžių žiedai
Vidurinės natos: kaštainis, plakta grietinėlė, vanilė
Žemutinės natos: sandalmedis, kašmyro mediena

 

Šio kvapo moodboard’as

Koks tai kvapas?

Saldus, duslus kvapas. Rytietiškas, labiausiai tinkantis šaltuoju sezonu ir geriausiai atsiskleidžiantis būtent, kai šalta. Labai prabangus. Kai pasikvepinu – visuomet sulaukiu komplimentų. Labai jaučiasi vanilė, labai jaučiasi plakta grietinėlė. Pasikvepini ir būni toks prabangus, vaikščiojantis desertas. Bet desertas ne mergaitiškai ir tas kvapas ne cukrinis. Jeigu reikėtų pasakyti savo signature kvapą – rinkčiausi šį. Labai atskleidžia mano skonį, visada linkstu link kažko panašaus. 

Išsilaikymas

Šie kvepalai yra EDP (parfumuotas vanduo), tačiau išsilaikymas yra vienintelis minusas, kurį ir norėčiau paminėti. Man jie itin ilgai nesilaiko. Sakyčiau – vidutiniškai, tikėčiaus kažko tikrai geriau. Ant odos išnyksta tikrai greitai (duočiau kelias valandas), rūbuose uodžiasi kiek ilgiau, bet jau šleifo jokio nebelieka.

saldus kvepalai moterims

Drįsčiau šį This Is Her aromatą lyginti su Ariana Grande Cloud aromatu – abu yra panašioje kainos kategorijoje ir turi šiokio tokio panašumo kvapuose – abu prabangūs kvapai, panašaus saldumo ir originalumo. Tik kad Cloud jau šiek tiek pavalkiotas ir dažnai sutinkamas kvapas, o This Is Her – kažkas naujesnio. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
2 pakomentavo:
2022-02-10

Ooo taip, ačiū, kad priminei apie šį gėrį, senokai sunaudojau, reikia vėl pasirūpinti atsargomis. Kaip tik Cloud jau paliko mano namus ir galvojau kuo jį pakeitus 🤭

2022-02-11

Jei Cloud patiko, patiks ir šie 🤌❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: