Tuštučiai #8: atsiliepimai apie išbaigtas priemones

Jeigu spalis nebuvo gausus išbaigtų priemonių prasme, tai per lapkritį tuštučių dėžutė prikapsėjo išties greitai ir gausiai. 😁 Daug visko baigėsi plaukams, tai nemažai bus apie juos, bet kaip visada – visko po truputį su įvairiais įspūdžiais ir pažymiais! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: panaikina geltoną plaukų atspalvį (efektas labai lengvas ir ne per daug violetinis/pilkas), taip pat suminkština plaukus.

Labiausiai nepatiko: priemonė labai neskalsi, reikia labai daug, kad paskirstyti per visus plaukus. taip pat nekoks dozatorius – pompa per smulki, o produktas labai tirštas, tai reikėdavo daug ir ilgai pompuoti.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: pakelia plaukus nuo šaknų, lengviau formuojasi apimtis, plaukai puresni, malonus kvapas. ir svarbiausia – nesulipina plaukų.

Labiausiai nepatiko: neįžvelgiau minusų.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: kad apsaugo plaukus nuo taršos ir kenksmingų saulės spindulių, kovoja su laisvaisiais radikalais.

Labiausiai nepatiko: padauginus suriebalina ir sulipina plaukus, neatitaikydavau kiek jau gana, tai bijodavau naudot… 🙂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: itin malonaus, prabangaus kvapo, kuris lieka plaukuose. lengvina iššukavimą, plaukai blizgesni, gražesni atrodo. neapsunkina plaukų!, suteikia apsaugą nuo UV.

Labiausiai nepatiko: 45 eurai už 200 ml. 😂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: suteikia plaukams blizgesio, mažina pūtimasį, apsaugo nuo karščio. visada naudodavau prieš džiovinimą.

Labiausiai nepatiko: dozatorius tikrai netinkamas tokio skystumo produktui – norint įsispausti šito blizgio, vos spūstelėjus pompą viskas ištrykšta, taškosi. ne tik pats buteliukas visada buvo pasidengęs tuo blizgiu, bet ir pusė mano vonios. padauginus – suriebalina ir sulipina plaukus, tai naudodavau labai mažai ir tik ant plaukų galų, kas nėra labai fainai, kai nori apsaugoti visus plaukus prieš džiovinimą… vargais negalais sunaudojau pusę buteliuko iki galiojimo pabaigos. nerekomenduoju plonų plaukų savininkėms.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: man, kaip blondinei su trapiais ir besiveliančiais plaukais visa linija tiko ir patiko. šampūnas švelnus, skalsus ir gerai plauna, kondicionierius suminkština plaukus. naudojau ir skystą kondicionierių – plaukai kaip laminuoti, gražūs. užskaitau. visa linija maloniai kvepia, kvapas plaukuose išlieka. sunaudojau viską iki dugno ir neturiu prie ko prikibti, kad ir kaip būtų nepriimtina girti Syoss. 😂

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: sunaudoju jau gal… 6 buteliuką? pigus ir savo darbą atliekantis plaukų kondicionierius, lengvina iššukavimą, sulygina plauką, neleidžia jam pūstis, veltis. šaltuoju metu ir elektrinimąsi plaukų mažina, tai vis kartoju. nieko ypatingo nedaro ir plaukų netransformuoja, tačiau kaip nenuplaunams kondicionierius iš ties atlieka savo funkciją ir palengvina plaukų formavimą.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: nusipirkau porą mažos talpos Truly kūno priemonių pasibandymui. skutimosi sviestas patiko LABAI. mažiausiai sintetinis kokosų kvapas, ta puri konsistencija ir momentalus odos bei plaukelių suminkštinimas efektyviam skutimuisi be dirginimo. labai gaila, kad Truly asortimentas, lengvai prieinamas mums lietuvėms yra labai skurdus… aš randu kelis produktus tik Feelunique e. parduotuvėj, o šiaip Truly asortimentas be galo platus ir be galo įdomus. noriu visko!!! 😍

Labiausiai nepatiko: greitai naudojasi, nemaža kainelė, sunku įsigyti.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: skutimosi putų konsistencija – išbėga gelis, tačiau suputoja standžia puta ir labai maloniai aplikuojasi ant kūno, prausia, nesausina odos.

Labiausiai nepatiko: labai mėgstu šios linijos aromatą, turėjau du butelius aliejaus kūnui, tai nutariau pabandyti ir dušo putas. deja, putose tas migdolų ir rožių aromatas ne toks malonus, kaip aliejuje – dušo putos labiau primena šviežio pieno kvapą, o ne tą saldujį migdolų ir rožių kombo, prie kurio buvau pripratus ir įsimylėjus. nekartočiau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: oda tiesiog transformuojasi iš šiukrščios ir sausos į drėgną ir minkštą. didelis kiekis, patogus dozatorius-pompa, buvo vienas malonumas naudoti, dažnai rinkdavausi šį losjoną, o po to kažką kvepiančio ant viršaus.

Labiausiai nepatiko: labai mėgdavau naudoti vasarą ant dekoltė zonos – jis neįsigeria iki galo ir ant odos palieka tokį neriebų, bet žvilgantį sluoksnį. tai yra pliusas, kai tepi deklotė, bet minusas, jei kojas – kažkada išsitepiau po dušo juo kojas ir ėjau pasivaikščioti į parką – visos dulkės “sulipo” man ant kojų ir jos buvo žeminuotos… 😥 toks lipnus reikalas šis kremas, tai turėk omeny, nes jeigu to nekenti – prasikeiksi.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: labai liesos ir greitai susigeriančios jogurto konsistencijos, sudrėkina ir sušvelnina odą, susigeria iki galo.

Labiausiai nepatiko: arbūzų kvapas labaaaai intensyvus, negalėdavau naudot kasdien, nes kartais būdavo tiesiog per daug. bet be to – susinaudojo greitai ir be didelių problemų.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Labiausiai patiko: liesa ir neriebi konsistencija, kad šiek tiek rudina kūną. pakenčiamas kvapas (spf kvapas, maišytas su apelsinais), aukšta apsauga nuo saulės.

Labiausiai nepatiko: dozatorius tragiškas tokiai priemonei – kol prisipurški visam kūnui išsitepti užtrunki amžinybę, o dar neslėpkime to fakto, kad taškosi viskas į visas puses. dažo ir tepa rūbus tas rudininatis dažas, tai su šviesiais rūbais nekažką. LIPNUS! nežinau, mačiau pasisakymų, kad nelimpa, bet man smėlis paplūdymyje lipo prie visur ir labai. brangus ir man nepasiteisinęs pirkinys, kurio nenaudoju ir nebenaudosiu.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: bent jau šis mano turimas aromatas laikosi pakankamai ilgai, intensyvus ir juntamas. mačiau komentarų “nesilaiko ilgai”. reikia suprasti, kad kūno dulksna yra mažiausiai intensyvi kvepalų rūšis, ji skirta pastoviam atnaujinimui ir purškaliojimuisi, subtiliam kvapui. norit ilgai kvepėt – rinkitės EDP, kvepalų eliksyrus, ne dulksnas… šios dulksnos kvapas lygiai toks kaip žymiųjų Baccarat kvepalų. gražus ir stilingas buteliukas.

Labiausiai nepatiko: nežinau, po kiek laiko tas kvapas labai nusibodo, tai naudojau visą amžinybę. 😂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: žaisminga ir kompaktiška pakuotė, greitai susigeria, nelimpa, nepalieka plįvelių, tinkamas pastoviam tepliojimuisi, bet didelės pagalvos išsausėjusioms rankoms nesuteikia.

Labiausiai nepatiko: kamštelis gan smulkus, sunku sugraibyt kartais, trūksta efektyvumo. be galo saldus kvapas, nuo kurio kartais negera pasidaro.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: labai sudrėkina rankas, suteikia joms minkštumo, nereikia dažnai tepti, nes poveikis ilgesnis nei kelios valandos. suminkština net odeles aplink nagus.

Labiausiai nepatiko: skystas toks, tai gan daug išsispausdavo vienu kartu, kas kartais žiauriai erzidavo ir reikėdavo rankas iki alkūnių teptis arba nusivalyt perteklių. negraži pakuotė.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: sunaudojus visą pakuotę išties pastebėjau dantų pašviesėjimą ir pabaltėjimą.

Labiausiai nepatiko: abrazyvi, jautrina dantis.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: lūpos išties atrodo putlesnės, įgauna sveiko raudonio.

Labiausiai nepatiko: deja, raudonio įgauna ne tik lūpos, bet ir oda aplink jas, jaučiu man nuo jo alerginė reakcija, nes paraudonuoja visa zona aplink burną. patiko, bet… neverta, tai metu lauk nepabaigtą.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: juodas, išsukamas, patogus, nenustrindavo ir nedingdavo dienos eigoje, idealiai minkštas, galima buvo ir pasklaidyti.

Labiausiai nepatiko: pradėjo byrėti ir trupėti nuo akių, tai tenka atsisveikinti – matomai jau senokai galiojimas baigės… 😂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: su drožtuku kamštelyje, graži ir intensyvi spalva, gerai laikosi, pakankamai minkštas, bet ne per daug. sunaudojau su malonumu.

Labiausiai nepatiko: -.

Štai ir viskas – toks buvo mano Lapkričio šiukšlinėlis, tokios tos emocijos ir išvados. 😁 Suprantu, kad geriausiai nuomonė apie produktą susidaro tada, kai jį panaudoji iki galo, bet kai kurių tiesiog neina išbaigti – ant tiek nepatinka, kad stovi stovi, kol jau morališkai įgrįsta arba… sugenda. 🥹 

Gal kažką iš šitų produktų irgi bandei? Komentaruose mielai paskaitysiu apie tavuosius įspūdžius. 😊👏👇🏼

4 pakomentavo:
2023-12-02

Paskaičiusi jūsų atsiliepimą užsinorėjau to T-Lab Volume booster purškiklį išbandyti. Dar matau ir putos yra. Kaip tik Droge akcija 11.99 kainuoja. Eurovaistine 29.99 tiesa gauni du.

Gaivile, dviejų iš kart nesiryžčiau pirkti nepabandžius, bet purškalas man tikrai patiko – tiesa, jeigu nesiruoši plaukų formuoti (t.y. kelti nuo šaknų džiovintuvu ir šukomis arba džiovinti žemyn galva) tai tas purškiklis tos volume duoda tiek, kad minimaliai gali pastebėti. 😁

2023-12-18

Jau išbandžiau T-Lab purškalą. Visai nieko yra šioks toks efektas. Tik gal šiek tiek greičiau su juo plaukai riebaluojasi.

Gaivile, yes, toks jau tas minusas, kai naudoji formavimo priemones… 🥹

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: