Atsiliepimas: NYX Suede Matte matiniai lūpų dažai, atspalvis Soft Spoken

Ilgą laiką rinkausi skystus lūpų dažus, nes su jais, rodos, viskas daug paprasčiau – tiek pasidažyti, tiek jų formulės būna įdomesnės bei ilgiau išsilaikančios. Tačiau visai per daug negalvodama kodėl, vieną kart apsipirkinėdama į krepšelį įmečiau klasikinį lūpdažį iš NYX.  

Turbūt jau matei šį lūpdažį mano naujų pirkinių įraše. Tai nuo pirkimo laiko jau spėjau išbandyti lūpdažį ir susidaryti nuomonę. 

nyx suede matte soft spoken

Turiu atspalvį Soft Spoken. Jis tas iš nude, bet tamsus. Pačioje pakuotėje gal net ir neatrodo, kad bus toks tamsus, tačiau aplikavus ant lūpų ir ypač jau ant lūpų pieštuko tai drąsiai galėčiau priskirti prie tamsių atspalvių. Pirkdama internetu tikėjausi šiek tiek švelnesnės ir mažiau „purvinos” spalvos. 

Nors lūpdažis matinis, man to matiškumo trūksta. Net ir ilgai palaukus, kol lūpdažis visiškai nudžius, jis nebūna visiškai matinis ir persikelia lengvai ant visokių paviršių – servetėlės, puodelio, stalo įrankių. Bet šiaip fainai, kad nesausina lūpų ir yra labai kreminis – nesunku aplikuoti lūpas, prigludęs prie jų tepasi kaip sviestas, labai sklandžiai ir be didesnių problemų. 

nyx kosmetika lupdaziai

Įpakavimas niekuo neypatingas, tiesiog plastmasinė, įprasta tubelė. Gal fainai tik rai, kad uždėjus kamštuką, lūpdažio priekyje susidėlioja širdelė. Tokia miela smulkmena. 😁 Lūpdažis maloniai kvepia, kvapas nėr intensyvus, tačiau jeigu ieškai tikrai matinio lūpdažio tai šis nėra tai, ką turėtum pasirinkti. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: