Neestetiški, bet veiksmingi produktai

Būna produktai traukia, nes jie gražūs, estetiški, skaniai kvepiantys, gražiai įpakuoti, ryškūs ir pan. Bet kartais tokie produktai visai nepasiteisina ir kosmetika, kuri iš pirmo žvilgsnio nepasižymi super seksualiomis pakuotėmis, tekstūromis ar kvapais, išties yra veiksminga ir verta dėmesio dėl savo funkcionalumo. Dalinuosi savo „bjauriaisiais ančiukais”, kurie gal ir nestovi kaip ekspoziciniai vonioje, bet yra super funkcionalūs ir naudojami!

Puikus balzamas išsausėjimams. Nekvepintas, tad galima tepti ir ant labai jautrių vietų, ant tatuiruočių, nusilupusių lūpų, po lūpų putlinimo injeckijų ir panašiai. Aš daugiausia jį naudoju lūpoms, jis tirštas ir jei laikai kambario temperatūroje, tokiu ir lieka, tai išsispaudi žirniuką, o sulietus su oda – sutirpsta. Lūpas suminkština ir sudrėkina, neturi jokio skonio ar kvapo. Kiek visokių tepaliukų ir kaukių lūpoms turiu, kai tikrai noriu veiksmingos pagalbos, išsitraukiu Aquaphor’ą.

Neišvaizdūs, neįdomūs ir nejaudinantys, bet oi – sprendžiantys tikras problemas kremai. Universalūs, tinkantys veidui, rankoms ir kūnui. Puikūs ir koncentruoti kremai sausoms odoms, išsausėjusioms, atopinėms. Maitinimas, drėkinimas, raminimas, drėgmės sulaikymas ir palaikymas – tikrai gerai išdirbtos formulės, suveikiančios čia ir dabar. Kad ir kiek turiu visokių sviestų ir skaniai kvepiančių kūno kremų, kai bėda – kišu pirštus į šituos jar’us.

Nu pakuotė tikrai negraži ir pats produktas niekaip nepatrauklus, bet efektas – chefs kiss! Neturėjau suskilusių kulnų, bet jau gerai pakietėjusius tikrai, tai susitvarkė labai greitai kremas su jais, suminkštino ir kitą dieną net pamiršau pasitepti. Ant tiek suminkštino, kad nebereikėjo. Pakuotė nedidelė, bet naudojosi man jis ilgai, patiko!

Dove pakuotės tikrai niekada manęs nežavėjo ir netraukė, bet dezodorantai ir antiperspirantai nėra ta tema, kuri mane labai domintų aplamai ar kad aš skirčiau daug ypatingo dėmesio. Kažkada pabandžiau gražiai įpakuotą ir skaniai kvepiantį – visai neatliko savo funkcijos, tai grįžau prie Dove. Man šie kieti, „muiliniai” dezodorantai labiausiai patinka, aš juos naudoju visą amžinybę, gerai sulaiko prakaitą ir nepalieka šlapių pažastų, labai patogu.

Labai patiko šis losjonas – netgi norėčiau jį vėl turėti spintelėje. Patiko, kad odą švelninantis efektas būdavo iki pat kito maudymosi, oda minkšta, putli ir švelni. Pliusas, kad pompos dozatorius ir susigeriantis akimirksniu.

Vienas baisiausių savaiminio įdegio buteliukų dizaino prasme. Kai pirmą kartą pirkau, kainos ir pakuotės kontekstas buvo toks blogas, kad tikėjaus blogiausio. O nutiko taip, kad tai vienos mėgstamiausių mano savaiminio įdegio putų. Ne maksimaliai intensyvios, tai įgauni tokį subtiliai gražų rudumą, o ne kitą rasę. Super drėkinančios, tai nekimba prie sausų odos plotų ir net jei ne iki galo gerai pašveičiu kūną, įdegis gaunasi superinis. Su spalva, tai matai kur tepiesi, neprisdarai nesąmonių. Love it, turiu atsargose tris naujas pakuotes.

Kiek kas rekomenduodavo Geomar šveitiklius, man jie tokie baisūs, kad ilgiausiai delsiau, kol pagaliau išbandžiau. Iš tikro mano pirmasis pasirinkimas buvo labai taiklus – pasirinkau Intensive Exfoliation scrub’ą su jūros druskas, vynuogių kauliukų aliejumi ir salicilo rūgštimi. Tai šitas kombo labai gerai šveitė odą, puikiai tirpdė senus savaiminio įdegio likučius. Jam pasibaigus, pasiėmiau kitą – Deep Musk. Ir jis tikrai ne toks geras, kaip šitas rožinis – rodos, ne taip efektyviai šveičia ir man kažkaip net epizodiškai padirgina odą. Tai pasirašau tik po šiuo, visi kiti Geomar ar geri – nesu įsitikinus.

Pakuotė negraži, produkto kvapas stipriai artbatmedinis, tai visiškai niekas apie produktą nepatiko apart efekto. Kartočiau dar kartą, nes plaukelius suminkština labai efektyviai ir padengia odą riebaliuku, tai skustuvai nesudirgina ir „nenupjausto”. Mano skutami plaukeliai į kietesnių pusę, tai vargas su jais ir jokios klasikinės skutimosi putos neveikia, tai šitas aliejus yra kažkas tokio, tokio, kas pradėjo mano susidomėjimą skutimosi aliejais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: